The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
проблем с климатроника

#11
lubopz Wrote:колеги имам следният проблем с климатроника на волво s40 като го пусна работи 10-15 минути и след това компресора започва да иключва и включва на всеки 10 секунди вътре сам го нагласил на минимум градуси и неможе да стане много студено.в движение като се осети че включи компресоеа задухва ледено но след като изключи хлако. някакви идеи благодаря предварително

Айде спри се бре колега...,пускаш 9 едни и същи мнения в теми които не са активни от 2 години вече!
Нищо против теб и проблема ти,ама като търсиш отговор на проблема ти-пусни нова тема,не пълни Форума със спам моля.
Успех.
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.
Reply

#12
kire Wrote:
lubopz Wrote:колеги имам следният проблем с климатроника на волво s40 като го пусна работи 10-15 минути и след това компресора започва да иключва и включва на всеки 10 секунди вътре сам го нагласил на минимум градуси и неможе да стане много студено.в движение като се осети че включи компресоеа задухва ледено но след като изключи хлако. някакви идеи благодаря предварително

Айде спри се бре колега...,пускаш 9 едни и същи мнения в теми които не са активни от 2 години вече!
Нищо против теб и проблема ти,ама като търсиш отговор на проблема ти-пусни нова тема,не пълни Форума със спам моля.
Успех.

Компютъро не е лесна машина бре Кире, зачисти другите теми на човека и помагайте че като гледам цяла година вече му духа ледено Big Grin
The Easy Driver
MOSKVICH 426 combi - 1968 - ex
SEAT TOLEDO/1.6 m.i - 1993 - ex
VOLVO S40/1.8 i - 1996 - ex
VOLVO V70 D5 - 2003 - ex
VOLVO S80 V8 - 2006 - now
Reply

#13
а ми кире аз от каде да знам ще пусна нова бре пускам на всякаде каде видя белкем някой ми помогне щото немога да го реша тоя проблем от мн време
Reply

#14
lubopz Wrote:а ми кире аз от каде да знам ще пусна нова бре пускам на всякаде каде видя белкем някой ми помогне щото немога да го реша тоя проблем от мн време
А , защо не отидеш в някой сервиз за автоклиматици , да ти проверят системата колко фреон има , масло и т.н.
Да допълнят ако има нужда , и те така ...
Volvo S70 2.5 TDI 1998 D5252T
[Image: 581732.png]
Reply

#15
lubopz Wrote:а ми кире аз от каде да знам ще пусна нова бре пускам на всякаде каде видя белкем някой ми помогне щото немога да го реша тоя проблем от мн време

Не е лесно... не е...
От мен едно предупреждение заради спам-а, който се наложи да разчиствам. Силно препоръчително е да прочетете следните ПРАВИЛА за писане в форума и да ги спазвате.
Reply

#16
Здравейте и аз имах същия проблем преди да закачим колата на машината за климатици се съмнявахме, че има много фреон и прави много бързо налягане и изключва на компресора защитата или има малко фреон, но след като я закачихме видя се че е нормално на 10-15 сек. на вкл. и изкл.но най- добре да я види човек който разбира(да не казвам майстор) защо ми говераха и за запушен дехидратор(някакъв филтър на климатичната система)
Reply

#17
benjito Wrote:Климатроника ми работи само лявата част и си духа прилично студено, а дясната си духа все едно е на духалка.
Някой идеи?
Същия проблем и при мен,какво
стана разбра ли от какво е?
Reply

#18
nik_dob Wrote:Отивай на диагностика
Както и да го погледнете, ще трябва диагностика иначе ще сме като врачки :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Човек цял живот се учи . . .


[Image: ab250839.gif]
Reply

#19
Към колегата lubopz: ако си от Пазарджик,тази неделя ще съм там,обади се,ще те закача на компютъра 0897 98 49 93
А за колегата от Ямбол: може би към края на месеца ще съм в Сливен,допълнително ще се разберем по-нататък.
Не му стига само да кара, трябва и да знае как работи!
Reply

#20
nik_dob изпуснал съм те няма нищо закачал съм я 100 пъти на диагностика и на машината според майсторите всичко е наред,последно ходих в мото фое там викат всичко е ок викам бе колега как ще е ок вътре не става студено на клапите в купето пускат 14градуса и този проблем така от година и половина и няма разрешение за сега.за мен не както трябва ама нали ги знаете майсторите всеки гледа да ти вземе парите и него интересува за проблема ти не искат да се замислят малко.. Ако изкочи нещо ново ще споделя Поздрави!!!
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)