The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
угасна панелът под касетофона

#11
nik_dob Wrote:Не разбрах частта с диагностиката - хем умрял климатроник,хем няма грешки,а видата успява ли въобще да види модула като наличен или е сивичък?

Най вероятно не е умрял а просто се е омотал софтуерно.
Понякога това може да се оправи с препрограмиране на модула.
Reply

#12
за съжаление на знам как го вижда вида. Оставих колата и други са я закарали в МП - отговорът е бил понеже няма сигнал тестерът не го отчита. Не знаем какво се случва и сменяме с нов. :-)

Надявам се довечера да имам малко повече яснота
Reply

#13
Колко лесно се решават проблемите в официалния представител.Няма значение колко ще е скъпо на клиента,давай слагаме нов и ще тръгне.Вече и аз такa ще процедирам с клиентите,давай да сменим всичко по веригата и проблема ви е решен Big Grin . И сигурно на втората седмица никой няма да звъни повече... най-накрая ще се отдам на заслужена,неплатена почивка :lol:
Не му стига само да кара, трябва и да знае как работи!
Reply

#14
мдаааааам, така е за жалост. А още по трагично е, че дори смяната не означава решение на проблема. Както и да е. Късно снощи проблемът се разреши, благодарение на кадърни жичкаджии и доста търпение. Оказа се датчика за температурата - някаква си смотана жичка, коята се е разбъзикала, дала е на късо и е спряла тока на целия модул.
Извод внимавайте с почистването и бърсането и никога не ръгайте каквото и да е в отворите на датчика. Сега вече всичко работи напълно нормално :-)
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)