The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Искам да си купя Volvo V70 2,0 - мнения и съвети

#1
Поздрави,
От няколко дни обмислям възможността да си взема Volvo V70 2,0 ,но нямам почти никаква информация за модела, затова реших да потърся съвети тук. Какви са слабостите на модела, скъпа ли е поддръжката/частите/разхода и какви са ви впечатленията въобще от този модел и двигател? Всякакви мнения ще ми бъдат от полза.

П-с: Харесал съм си и BMW 318 E36 комби
Reply

#2
За коя година кола ? 3-ка комби е страшно малка кола никога не бих я купил. Автоматик или ръчни скорости ?
Reply

#3
Първа генерация ,98-ма година ,ръчни скорости. Фен съм на комбитата и търся здрава машина за малко пари
Reply

#4
Ако съдим по ника ти на скайпа,си 87-ми набор.По добре си вземи BMW-то.Няма да има такъв гъзар като тебе.Волвото е за по улегнали хора.Пък и нали знаеш че ще те надживее Wink Айде със здраве и дано си вземеш V-70-ката че е разкошен автомобил.И не си мисли че BMW-то е по евтино за подръжка.Поздрави Wink
Reply

#5
В момента карам V70,до преди няколко месеца карах е36.Колите са много,ама много различен клас!
ПС-Ако вземеш все пак BMW-то,като падне първия сняг ще съжеляваш Big Grin
Reply

#6
Гъзарията не ме вълнува толкова, все пак търся комби. Интересува ме дали човек със средни доходи може да си позволи такава кола, тъй като V70 си е наистина "разкошна".
Smile Това за BMW-то не трябваше да го пиша, че темата набързо ще се превърне във "Волво срещу всички останали"
Reply

#7
Предишната ми кола беше БМВ 520. Баварците са винаги по-тесни от конкуренцията в класа, частите им не са евтини. Щом съм я сменил за Волво, имало е причини. Волво отстъпва само във возията. Сравнението е с пета серия, не с тройка.
Reply

#8
MINT Wrote:Поздрави,
От няколко дни обмислям възможността да си взема Volvo V70 2,0 ,но нямам почти никаква информация за модела, затова реших да потърся съвети тук. Какви са слабостите на модела, скъпа ли е поддръжката/частите/разхода и какви са ви впечатленията въобще от този модел и двигател? Всякакви мнения ще ми бъдат от полза.

П-с: Харесал съм си и BMW 318 E36 комби

Колега, ако наистина си 25 годишен ерген (което си е супер де... Big Grin ) си мисля че баварката е твоята кола.
... освен ако, гледайки и аватара ти - тази кола няма да я използваш за професионални цели :twisted: :lol: :twisted:
The Easy Driver
MOSKVICH 426 combi - 1968 - ex
SEAT TOLEDO/1.6 m.i - 1993 - ex
VOLVO S40/1.8 i - 1996 - ex
VOLVO V70 D5 - 2003 - ex
VOLVO S80 V8 - 2006 - now
Reply

#9
bell Wrote:
MINT Wrote:Поздрави,
От няколко дни обмислям възможността да си взема Volvo V70 2,0 ,но нямам почти никаква информация за модела, затова реших да потърся съвети тук. Какви са слабостите на модела, скъпа ли е поддръжката/частите/разхода и какви са ви впечатленията въобще от този модел и двигател? Всякакви мнения ще ми бъдат от полза.

П-с: Харесал съм си и BMW 318 E36 комби

Колега, ако наистина си 25 годишен ерген (което си е супер де... Big Grin ) си мисля че баварката е твоята кола.
... освен ако, гледайки и аватара ти - тази кола няма да я използваш за професионални цели :twisted: :lol: :twisted:
Тъй де, ние "по-възрастните" и "улегналите" с камионите... :lol: :lol: :lol: Естествено, че V70, а защо не и XC70!! Аз смених БМВ Х5 фейслифт с VOLVO XC90 и да ти кажа, че съм изключително доволен!!! И колегата по-горе е прав - V70 е еквивалент на BMW 5 серия, така, че тройката съвсем ще ти е малка... Всъщност намери си две такива коли, помоли да направиш тестдрайв и си прецени. Поддръжката поне на моите две "джипки" си е една и съща като цена. Успех!
TO DARE IS TO DO

Volvo XC90, D5 240 hp, R-Design, Polestar, 04.2017
Volvo 960, 2.9i 204 hp, GLE, AT, 10.1992
Reply

#10
vil4an76 Wrote:Ако съдим по ника ти на скайпа,си 87-ми набор.По добре си вземи BMW-то.Няма да има такъв гъзар като тебе.Волвото е за по улегнали хора.Пък и нали знаеш че ще те надживее Wink Айде със здраве и дано си вземеш V-70-ката че е разкошен автомобил.И не си мисли че BMW-то е по евтино за подръжка.Поздрави Wink


и аз съм '87 и въпреки че карам Volvo (от 2г.) при това и комби приятелите ми винаги са се кефели като тръгнем на някъде с нея. Видимо дори им се поввдига и самочувствието като се качат. И на мацките им харесва (като бутна задните седалки)... Wink
бивши:
V40 1.9D 115hp '03 - D4192T3
настоящ
Xc70 D5 185hp MY'06 - D5244T4
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)