The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
среща на варненския клуб с преспиване

#1
сори варна че аз повдигам темата ама днес се видях със Стефан и тои ме пита кога ще има такава среща. та ако има предложения даваите ние двамата сме за
Reply

#2
сори варна че аз повдигам темата ама днес се видях със Стефан и тои ме пита кога ще има такава среща. та ако има предложения даваите ние двамата сме за


Attached Files Thumbnail(s)
       
Reply

#3
28.06-30.06 :wink:
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#4
28.06-30.06 :wink:
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#5
И после и Джулая Морнигн нали. Как ме е яд че няма да съм там :evil:
Reply

#6
И после и Джулая Морнигн нали. Как ме е яд че няма да съм там :evil:
Reply

#7
galin dizela Wrote:сори варна че аз повдигам темата ама днес се видях със Стефан и тои ме пита кога ще има такава среща. та ако има предложения даваите ние двамата сме за
няма за какво да се извиняваш.щом дойде на среща от 150 км.--си един от нас.
виж за срещата с преСпиване нещата все още трябва да се обсъдят,но че такава среща ще има е ясно.
я ми прати едноЛС с номера си ,че днес ще ходя до Шумен и може да скокна до Търговище да си взема дръжките(а)
Тъй като тръгвам след 2 часа и няма да съм на комп.
пращам ти моя ! обади се
Не знам дали сте чували за това, но учените са създали малки гъсочета, които вярват, че един самолет е тяхната майка. Човешките същества ще вярват все повече във всевъзможни неща, които не са верни и това е ОК.
Кърт Вонегът

[Image: ab269060.gif]
Reply

#8
galin dizela Wrote:сори варна че аз повдигам темата ама днес се видях със Стефан и тои ме пита кога ще има такава среща. та ако има предложения даваите ние двамата сме за
няма за какво да се извиняваш.щом дойде на среща от 150 км.--си един от нас.
виж за срещата с преСпиване нещата все още трябва да се обсъдят,но че такава среща ще има е ясно.
я ми прати едноЛС с номера си ,че днес ще ходя до Шумен и може да скокна до Търговище да си взема дръжките(а)
Тъй като тръгвам след 2 часа и няма да съм на комп.
пращам ти моя ! обади се
Не знам дали сте чували за това, но учените са създали малки гъсочета, които вярват, че един самолет е тяхната майка. Човешките същества ще вярват все повече във всевъзможни неща, които не са верни и това е ОК.
Кърт Вонегът

[Image: ab269060.gif]
Reply

#9
Айде да не е само на варненския клуб, а? :wink: 8) Крайно време е за среща с преспиване тип 3 в едно - демек национална, морска, джулайска, и всякаква дето отдавна я говорим. Е, първоначално идеята беше да е някъде по планината в централна България, ама идеи много. Пускам официална тема.
Just keep on walking
Proud To Drive Volvo
Reply

#10
Айде да не е само на варненския клуб, а? :wink: 8) Крайно време е за среща с преспиване тип 3 в едно - демек национална, морска, джулайска, и всякаква дето отдавна я говорим. Е, първоначално идеята беше да е някъде по планината в централна България, ама идеи много. Пускам официална тема.
Just keep on walking
Proud To Drive Volvo
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)