The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Великденско преброяване на конете

#21
От мен 90 и до тук:
1552!
Айде след мен всеки да обявява общия брой след като си прибави кончетата (умрели, живи, няма значение, броим по каталог), защото сега ми хрумна, че накрая, когато затворим темата, мога да използвам общата бройка на добитъка като интересна "новинка" за медиите, като например:
"На еди коя си дата (когато обявим националната среща), под знамената на Волво Клуб България, ще се съберат еди колко си хиляди кончета", с което ще станем една от летните атракции на морето (ако разбира се, успеем да се организираме за една национална среща там...)
Така че...по-сериозно с темата и всеки да смята след себе си какво остава в "конюшната" Smile
Нали искате да се почне отнякъде с по-сериозното ни присъствие в обществото?! Сам няма как да го направя, трябва с общи сили Smile
А без НОВИНА, в медиите не се влиза!!!
А без влизане в медиите...по-нататък ви е ясно Smile
Safety, Quality, Environment!
V40, 1.9 TDI, 98-a!
Reply

#22
От мен 90 и до тук:
1552!
Айде след мен всеки да обявява общия брой след като си прибави кончетата (умрели, живи, няма значение, броим по каталог), защото сега ми хрумна, че накрая, когато затворим темата, мога да използвам общата бройка на добитъка като интересна "новинка" за медиите, като например:
"На еди коя си дата (когато обявим националната среща), под знамената на Волво Клуб България, ще се съберат еди колко си хиляди кончета", с което ще станем една от летните атракции на морето (ако разбира се, успеем да се организираме за една национална среща там...)
Така че...по-сериозно с темата и всеки да смята след себе си какво остава в "конюшната" Smile
Нали искате да се почне отнякъде с по-сериозното ни присъствие в обществото?! Сам няма как да го направя, трябва с общи сили Smile
А без НОВИНА, в медиите не се влиза!!!
А без влизане в медиите...по-нататък ви е ясно Smile
Safety, Quality, Environment!
V40, 1.9 TDI, 98-a!
Reply

#23
120
1672
Enter the dark world of Mike LeRoi.
Voodoo hero. Dead man, ShadowMan.
Reply

#24
120
1672
Enter the dark world of Mike LeRoi.
Voodoo hero. Dead man, ShadowMan.
Reply

#25
115; (-) няколко геройски загинали по пътищата Cry
We are N:1,VOLVO FOREVER!
Reply

#26
115; (-) няколко геройски загинали по пътищата Cry
We are N:1,VOLVO FOREVER!
Reply

#27
1787;до тук!
We are N:1,VOLVO FOREVER!
Reply

#28
1787;до тук!
We are N:1,VOLVO FOREVER!
Reply

#29
и от мен още 120 кончета
Reply

#30
и от мен още 120 кончета
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)