The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Волво S40 - Бягай далече момче!

#31
Да, Волво е за ценители!
Волво означава сигурност, здравина, надежност...
Освен всичко друго, Волво е и Престиж.

И когато квартален майстор се изкаже за тази Световна марка автомобил без грам респект,
ми хрумва лафа "Аре бегай" от хитовата песен на Ивана "К'ъв си ти бе?"
Моите уважения към всички майстори и 'майсторчета', но ми се струва, че едва ли са по-умни от шведската инженерна мисъл в областа на автомобилостроенето.

А би ли пояснил какво имаш предвид с : "колко струва една предница за това Волво"?
Консумативите по окачването (тампони, втулки, биалети, дискове, накладки, главини, лагери...) или части за челен удар?
Reply

#32
Да, Волво е за ценители!
Волво означава сигурност, здравина, надежност...
Освен всичко друго, Волво е и Престиж.

И когато квартален майстор се изкаже за тази Световна марка автомобил без грам респект,
ми хрумва лафа "Аре бегай" от хитовата песен на Ивана "К'ъв си ти бе?"
Моите уважения към всички майстори и 'майсторчета', но ми се струва, че едва ли са по-умни от шведската инженерна мисъл в областа на автомобилостроенето.

А би ли пояснил какво имаш предвид с : "колко струва една предница за това Волво"?
Консумативите по окачването (тампони, втулки, биалети, дискове, накладки, главини, лагери...) или части за челен удар?
Reply

#33
Прочети темите в раздела и ще разбереш много неща. Майсторът го питай на какво се базира или просто "абе един ми каза....говорят...." подобни глупости. Не забравяй, че взимаш кола на старо.

Волво е начин на мислене, а май майсторът има само начин.... :wink:

Късмет!!!
V40 1999 1.8 115hp
Reply

#34
Прочети темите в раздела и ще разбереш много неща. Майсторът го питай на какво се базира или просто "абе един ми каза....говорят...." подобни глупости. Не забравяй, че взимаш кола на старо.

Волво е начин на мислене, а май майсторът има само начин.... :wink:

Късмет!!!
V40 1999 1.8 115hp
Reply

#35
dimo Wrote:...Волво е начин на мислене, а май майсторът има само начин.... :wink:
ХАХАХАХАХАХАХАХАХХ
Не само начин, може и наченки да няма! :lol: Big Grin :lol: Big Grin :lol:
460GLE 1,8i(1991) -> V40 1,8i Sportline(1998) -> S80 D5 (2002) 198hp/4100, 415Nm/1660-3000
[Image: v.gif][Image: o.gif][Image: l.gif][Image: v.gif][Image: o.gif]
Reply

#36
dimo Wrote:...Волво е начин на мислене, а май майсторът има само начин.... :wink:
ХАХАХАХАХАХАХАХАХХ
Не само начин, може и наченки да няма! :lol: Big Grin :lol: Big Grin :lol:
460GLE 1,8i(1991) -> V40 1,8i Sportline(1998) -> S80 D5 (2002) 198hp/4100, 415Nm/1660-3000
[Image: v.gif][Image: o.gif][Image: l.gif][Image: v.gif][Image: o.gif]
Reply

#37
Майстор, а ??? Сигурно на шах.... или дартц, незнам?!! Може наистина да е майстор ама точно щото знае че не се чупи, СЛЕДОВАТЕЛНО няма работа за майстори като него, ти казва "БЕГАЙ НА ДАЛЕЧЕ". Да бяга той ама към 4-ти километър. Купуваш, караш и се радваш на живота. Така направих преди по-малко от месец. Успех!
Reply

#38
Майстор, а ??? Сигурно на шах.... или дартц, незнам?!! Може наистина да е майстор ама точно щото знае че не се чупи, СЛЕДОВАТЕЛНО няма работа за майстори като него, ти казва "БЕГАЙ НА ДАЛЕЧЕ". Да бяга той ама към 4-ти километър. Купуваш, караш и се радваш на живота. Така направих преди по-малко от месец. Успех!
Reply

#39
Здравейте,
Първо искам да Ви благодаря за тази канонада от мнения, ще са ми полезни. Интересуваме ориентировъчна цена на „предница” от гледна точка на консумативи, както е споменал GT1. Също цена на ремъци и ролки, пак като консумативи.
Благодаря.
Чао и със здраве.
Reply

#40
Здравейте,
Първо искам да Ви благодаря за тази канонада от мнения, ще са ми полезни. Интересуваме ориентировъчна цена на „предница” от гледна точка на консумативи, както е споменал GT1. Също цена на ремъци и ролки, пак като консумативи.
Благодаря.
Чао и със здраве.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)