The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Губене на мощност при S80

#1
Добър вечер, колеги. Нов съм във форума, потърсих доста по темата, но точно като моя проблем не можах да видя, за това правя нова тема.
Колата ми е Волво С80, 1999, 2.5 TDI. Закупих я преди 4 години и тогава си вървеше доста (като за стара и сравнително тежка кола, разбира се). Малко по малко започна да прави проблеми и сега ми се случва почти всеки път като пътувам от Пловдив за София, точно преди тунелите да губи мощност - задал съм 130/40 на темпомата и просто ги губи километрите. Връщам скорост, но мощност няма. След тунелите (и изключване от скорост за известно време) се оправяше. Мислех, че е малък проблем. Но, започна да го прави и на други пътища дори без баир. Снощни реших да видя колко може да вдигне и за мое съжаление стигна до 150 и започна много да се мъчи. Като че ли това беше максимумът. Дори на бордовия компютър изписа нещо от рода на "Sistema guardo/guardido (нещо такова, италианския не ми е силен) asistenza urg."
Ходих днес при моя монтьор, който ми каза, че проблема може да бъде от най-различни простотии, но нищо конкретно. Някой с подобен проблем или някакви идеи ?
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)