The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Среща на клуба на 22.04.2007

#1
Гледам че всички за това говорят и все тъая дата споменават, та пускам тази дата, а среща с преспиване явно ще се прави друг път.
Часът и мястото на срещата са известни :-)
за тези които смятат да дойдат за пръв път, ще уточно 12.00ч пред НИМ(национален исторически музей)
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"

#2
Гледам че всички за това говорят и все тъая дата споменават, та пускам тази дата, а среща с преспиване явно ще се прави друг път.
Часът и мястото на срещата са известни :-)
за тези които смятат да дойдат за пръв път, ще уточно 12.00ч пред НИМ(национален исторически музей)
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"

#3
eeeeeeeee, засрами се най накрая и си влезе в ролята. А честито Big Grin Big Grin
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes

#4
eeeeeeeee, засрами се най накрая и си влезе в ролята. А честито Big Grin Big Grin
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes

#5
Най-после! Вече се бях притеснил, че няма да има среща... :?: :!: :?: :lol: Big Grin :lol: Допълнително ще уведомя за бройката навалица от Благоевград. Засега един брой е сигурен - т.е. аз!

ПП: Абе, Метъл, ти защо в една друга тема пишеш "в най големия пек се пада, трябва да ви е гадно" - ти пак ли се опитваш да не присъстваш? Confusedhock:
Аааа, ще почнем да ти пишем неизвинени отсъствия! :lol: Big Grin :lol:
460GLE 1,8i(1991) -> V40 1,8i Sportline(1998) -> S80 D5 (2002) 198hp/4100, 415Nm/1660-3000
[Image: v.gif][Image: o.gif][Image: l.gif][Image: v.gif][Image: o.gif]

#6
Най-после! Вече се бях притеснил, че няма да има среща... :?: :!: :?: :lol: Big Grin :lol: Допълнително ще уведомя за бройката навалица от Благоевград. Засега един брой е сигурен - т.е. аз!

ПП: Абе, Метъл, ти защо в една друга тема пишеш "в най големия пек се пада, трябва да ви е гадно" - ти пак ли се опитваш да не присъстваш? Confusedhock:
Аааа, ще почнем да ти пишем неизвинени отсъствия! :lol: Big Grin :lol:
460GLE 1,8i(1991) -> V40 1,8i Sportline(1998) -> S80 D5 (2002) 198hp/4100, 415Nm/1660-3000
[Image: v.gif][Image: o.gif][Image: l.gif][Image: v.gif][Image: o.gif]

#7
неизвинени не ме плашат, но виж разни наказания с лишаване от пенливи течности може да ме накара да се замисля :lol:


пп мен пек ме не плаши, а пък ако Big Smile върже да ме докара, ще се наливам доволно с биричка Tongue Big Grin :wink:
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes

#8
неизвинени не ме плашат, но виж разни наказания с лишаване от пенливи течности може да ме накара да се замисля :lol:


пп мен пек ме не плаши, а пък ако Big Smile върже да ме докара, ще се наливам доволно с биричка Tongue Big Grin :wink:
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes

#9
Евала ти бичим баце :!:

#10
Евала ти бичим баце :!:



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)