The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Всички ли сложихте зимните гуми ?

#71
Аз съм със зимните гуми от 1 месец Big Grin нови Клебър Крисалп ХП2 195/55 R16, ще ги видим в снега Big Grin Иначе според мен, няма смисъл да се чака последния момент за да се сложат зимните гуми независимо колко хубави летни гуми имаш не можеш да им имаш пълна вяра. Wink
Веднъж VOLVO, завинаги VOLVO ...
Сега: VOLVO V40 1.9D 115hp 2002г,.
предишна: VOLVO V40 1.9D 115hp 2003г.
предишна: VOLVO 440 Turbo 1989г.
Reply

#72
Много са добре в снега, а и на сухо имат добър пробег. Аз съм с такива и на двете коли, но на волвото са румънски и тази година им наслагаха по 100-130гр баланс на всяка гума. В раздел гуми и джанти се продават такива почти нови, защо ли?
Reply

#73
Ти кажи ?
Reply

#74
Много от фирмите в БГ,продават нови гуми,не употребявани със стар ДОТ.Внимавайте много при поръчки,особено онлайн.Винаги поръчвайте със преглед и за сметка на продавача.
Мой комшия си поръча от реномиран сайт в БГ и получи чисто нови,но неправилно съхранявани и със ДОТ от 2012 година,есента.
Такива гуми се продават в Ибей или западните сайтове на реномирани марки със цена под 50 % от нормалната за нова гума.
Wink
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply

#75
Kangalov Wrote:Много от фирмите в БГ,продават нови гуми,не употребявани със стар ДОТ.Внимавайте много при поръчки,особено онлайн.Винаги поръчвайте със преглед и за сметка на продавача.
Мой комшия си поръча от реномиран сайт в БГ и получи чисто нови,но неправилно съхранявани и със ДОТ от 2012 година,есента.
Такива гуми се продават в Ибей или западните сайтове на реномирани марки със цена под 50 % от нормалната за нова гума.
Wink
Тези които взех аз са с DOT 2614 , което значи 26та седмица на 2014 година. Взех ги от сайт за гуми, но не искам да споменавам името за да не прозвучи като реклама. Smile
Веднъж VOLVO, завинаги VOLVO ...
Сега: VOLVO V40 1.9D 115hp 2002г,.
предишна: VOLVO V40 1.9D 115hp 2003г.
предишна: VOLVO 440 Turbo 1989г.
Reply

#76
Kangalov Wrote:Много от фирмите в БГ,продават нови гуми,не употребявани със стар ДОТ.Внимавайте много при поръчки,особено онлайн.Винаги поръчвайте със преглед и за сметка на продавача.
Мой комшия си поръча от реномиран сайт в БГ и получи чисто нови,но неправилно съхранявани и със ДОТ от 2012 година,есента.
Такива гуми се продават в Ибей или западните сайтове на реномирани марки със цена под 50 % от нормалната за нова гума.
Wink

Какъв е проблема като са произведени 2012г. ?
Reply

#77
Каучука старее и губи качествата си.
Reply

#78
Значи ли че се износва по-бързо ?
Reply

#79
Колега, ти сериозно ли?!
Идеята на гумата е не да не се износва, а да те държи на пътя.
Като старее се втвърдява и по принцип се износва по-бавно, но както казах не това е идеята, а напротив още повече за зимните гуми.
Reply

#80
Ясно,разбрахте,благодаря. За зимните е наистина, от износването е по-важно сцеплението.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)