The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
V 40 T4 голям разход или нормален ?

#41
Хаха.Празници са,металисте,разбери човека.Поздрави на всички и весели празници!
Не му стига само да кара, трябва и да знае как работи!
Reply

#42
metallista Wrote:Аз залагам, че колегата набляга на йеденйето и пийеньето в момента Smile


aaxaxaxax Не още! но ще ми трябва твоя комплект или поне 1-та бубина :lol: колегата Ники от форума с кабела за диагностика идва при мен и закачихме проклетата ламя на компа...грешки няма! оказва се че в резервуара имам 15 литра бензин които помпата не пипа...пипа до някаде и после смуче въздух и бензин едновременно...тогава си отговорих на въпроса как побра 76 литра бензин 100 октана :lol: отделно беше ми спукан резервуара и спря да те4е на 40 :lol: ! но това е отделна тема Confusedhock: така сега, след идването на Ники колата измина 40 км и пак започна да пали за 3 секунди и да гасне...бензин има но оставам с проблем свещи и бубини...та колега остави някакав телефон да ти се обадиа да ми услужиш с 1 бубина за тест да видим дали е от тях че иначе отива на части ако е компютар.

пс. свещите са ми оригиналните френски 4чекий на волво...искри хвърчат Tongue
пс2 ако знаех че колата е с френски двигател нямаше да я купя а щях да зема subaru izmpreza Sad
Reply

#43
Колата не е с френски двигател, така че горе главата Smile по-долу ти оставям телефон за контакт:
0888 837 887 Иван.

Поздрави!
Reply

#44
metallista Wrote:Колата не е с френски двигател, така че горе главата Smile по-долу ти оставям телефон за контакт:
0888 837 887 Иван.

Поздрави!
Двигателя е френски та дрънка отсякъде. Аиде на бас, че тоя дет го е измислил поне веднъж е ходил от Швеция в Франция на почивка :lol: :lol: :lol:

Иване аз като го слушам маи ще има нужда човека да му продадеш направо резервоара с все помпа на човека и колата му ще заспи.
Като го слушам маи и резервоара му е пробит а и помпата му е спукана

А дали не са му поставяли газ и да са му пробили резервоара ?
volvo v40 1,8  1999г.
[Image: ab206894.gif]
Reply

#45
Момчето е сменило резервоара,но при сглобяването му в сервиз нещо не са намърдали помпата както трябва и системата за обратното гориво подсмърча въздух,а оттам и проблема.Стрелката показва,че има бензин но има едно количество (може би около 10тина литра) които не могат да се засмукват.Отделно има проблем и с една от двете бобини,защото при наличие на достатъчно гориво,от време на време проработва на 2 цилиндъра.
Не му стига само да кара, трябва и да знае как работи!
Reply

#46
Проблема не е в бобините, свещите или в кабелите. Колата работи около 5-10сек, след което гасне. После палиш и се дави.
Датчика на разпределителния вал да не би да прави проблеми или пък дюзите..това за сега остава загадка.
Reply

#47
Нека първо да се реши проблема с бензина и тогава да се търси другия,за да няма объркване.Казвам бобини,защото лично усетих как колата заработи на два цилиндъра,грешки не записа.Весела Коледа,колеги.
Не му стига само да кара, трябва и да знае как работи!
Reply

#48
Замина в сервиза Big Grin
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)