The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Покупка xc70 awd?

#11
Тедо Wrote:принципно този с ГИ няма как да е на такива км, освен ако газта е сложена тук, но не съм чувал за автокъща, която да прави така Smile

Напълно е възможно да намериш кола на малко километри, особено бензинова, обаче за да си сигурен, трябва да си я купиш от първи собственик - не от търговец...

Щом не те притеснява газта, определено в ниския ценови клас бензиновите са по-добрият избор. Аз лично си купих ХС70, защото имах 3 изисквания:
- 4х4 с голям пътен просвет /опциите са малко Audi Allroad, Skoda Scout, Subaru Outback, Subaru Forester и Volvo XC70/
- автоматик /опциите са по-малко - шкодата няма автомат чак до 2008-2009г/
- дизел - нещо не съм фен на АГУ, опциите са само Audi Allroad и Volvo XC70... Както споменах шкодата няма автомат, а Subaru няма автомат-дизел...
Аудито отпадна заради печално известните проблеми с въздушното окачване...
За волвото ме наплашиха за автоматика, но и 3-те коли които тествах за купуване си бяха със здрави автоматици... /Пу-пу!/

Субаруто има автоматик дизел, но е от 2013 и изглежда като всеки банален джип с тази нова форма! Smile
Volvo For life!
Reply

#12
привет и от мен,браво за избора приятелю карам същата от около година и половина...всичко това което ти пише г-н янков е така много добър автомобил,но горивен!-карал съм почти всички модификации на AUDI,последното преди VOLVOTO,бе A4 2004г. 3.0 220к.,но трябва да ти кажа,че XC70 2.4 200к.,не отстъпва по динамика вярвай ми не зависимо от габаритети си този дзвер се държи доста арогатно на пътя...!-а що се отнася до избора който си взел евала,виж между бензиновея 200к. и дизеловия 163к.мотор аз предпочетох расовия жребец за което не съжалявам и за секунда!.-успех с покупката дано имаш късмет.. колата е като жената# никога не знаеш брат какво взимаш#...съветът ми към теб е проверка в мотофое само там ще ти направят пълна кръвна картина на хубавеца!!!
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
2 Guest(s)