The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Съвет за S80

#21
честито и безаварийно. благородно ти завиждам Big Grin

пп: с жълтото копче мисля, че можеше да си пуснеш фаровете, за да ходиш по светло или да видш как да си отовриш вратата
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#22
честито и безаварийно. благородно ти завиждам Big Grin

пп: с жълтото копче мисля, че можеше да си пуснеш фаровете, за да ходиш по светло или да видш как да си отовриш вратата
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#23
Тази, заедно с още 2 черни бяха в Мото-Пфое Люлин. Ако не ме лъже паметта другите 2 бяха с по 10 хиляди нагоре като цена, но бяха гаранционни. За едната навивах един приятел, даже ходихме до там, но той нещо се отказа. Бензинова беше 2.9.
Volvo S40 1998 1.8
Volvo 940 1996 2.0T
Opel Astra 2007 CDTI
Renault Megane 2010 dCi


ex - Volvo S60 2001 2.4
[Image: garagephp.jpg]
Reply

#24
Тази, заедно с още 2 черни бяха в Мото-Пфое Люлин. Ако не ме лъже паметта другите 2 бяха с по 10 хиляди нагоре като цена, но бяха гаранционни. За едната навивах един приятел, даже ходихме до там, но той нещо се отказа. Бензинова беше 2.9.
Volvo S40 1998 1.8
Volvo 940 1996 2.0T
Opel Astra 2007 CDTI
Renault Megane 2010 dCi


ex - Volvo S60 2001 2.4
[Image: garagephp.jpg]
Reply

#25
Честито! Казват да се ослушваш за окачването - проблемат не е в колата а в пътищата ниSad
а музиката е ..... Миланската скала.... разкошно преживяване, мислех си че ако имам такава кола няма да я карам а ще си слуша музика на спокойствие :lol:
Reply

#26
Честито! Казват да се ослушваш за окачването - проблемат не е в колата а в пътищата ниSad
а музиката е ..... Миланската скала.... разкошно преживяване, мислех си че ако имам такава кола няма да я карам а ще си слуша музика на спокойствие :lol:
Reply

#27
Май на другата среща ще има състезание между две S80-D5
кой ли ще спечели :roll: Big Grin
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#28
Май на другата среща ще има състезание между две S80-D5
кой ли ще спечели :roll: Big Grin


Attached Files Thumbnail(s)
       
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#29
unicata Wrote:Май на другата среща ще има състезание между две S80-D5
кой ли ще спечели :roll: Big Grin
Нямам против да се състезавам, ако и lanhol го иска. :lol:
И въпреки, че съм луд фен на Формула1, състезанията с мое участие не ме впечатляват особено. Карам бързо, но не рисковано.
*Искам колата ми да е мощна, за да се "измъквам" навреме от недай си Боже критични ситуации.
*Искам колата ми да е голяма, за да се чувствам комфортно.
*Искам едновременно с това колата ми да е икономична.
*Искам колата ми да е VOLVO, за да съм в максимална безопасност.
Всичко това на едно място ми го дава S80!:thumbright:
Благодаря на Господ и съдбата си, че можах да осъществя една от мечтите си - И ГО ПОЖЕЛАВАМ НА ВСИЧКИ !!! :!: :!: :!:

Все пак, може да направим един старт. Това още не ни е обичайна практика на срещите, както станаха тестовете, но нЕма лошо - не сме решили, не сме го направили. "ЗА" съм, при условие че си обезопасим района - хора, домашни любимци - всичко изскача. Да не си разваляме празниците! :!:
460GLE 1,8i(1991) -> V40 1,8i Sportline(1998) -> S80 D5 (2002) 198hp/4100, 415Nm/1660-3000
[Image: v.gif][Image: o.gif][Image: l.gif][Image: v.gif][Image: o.gif]
Reply

#30
unicata Wrote:Май на другата среща ще има състезание между две S80-D5
кой ли ще спечели :roll: Big Grin
Нямам против да се състезавам, ако и lanhol го иска. :lol:
И въпреки, че съм луд фен на Формула1, състезанията с мое участие не ме впечатляват особено. Карам бързо, но не рисковано.
*Искам колата ми да е мощна, за да се "измъквам" навреме от недай си Боже критични ситуации.
*Искам колата ми да е голяма, за да се чувствам комфортно.
*Искам едновременно с това колата ми да е икономична.
*Искам колата ми да е VOLVO, за да съм в максимална безопасност.
Всичко това на едно място ми го дава S80!:thumbright:
Благодаря на Господ и съдбата си, че можах да осъществя една от мечтите си - И ГО ПОЖЕЛАВАМ НА ВСИЧКИ !!! :!: :!: :!:

Все пак, може да направим един старт. Това още не ни е обичайна практика на срещите, както станаха тестовете, но нЕма лошо - не сме решили, не сме го направили. "ЗА" съм, при условие че си обезопасим района - хора, домашни любимци - всичко изскача. Да не си разваляме празниците! :!:
460GLE 1,8i(1991) -> V40 1,8i Sportline(1998) -> S80 D5 (2002) 198hp/4100, 415Nm/1660-3000
[Image: v.gif][Image: o.gif][Image: l.gif][Image: v.gif][Image: o.gif]
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)