The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Poll: Ще участвате ли ??
You do not have permission to vote in this poll.
ДА, ако спя в хотел:
0%
0 0%
ДА, ако спя на палатка :
0%
0 0%
ДА, без значение от преспиването:
0%
0 0%
НЕ :
0%
0 0%
Total 0 vote(s) 0%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Национална среща на Празника на РОЗАТА в Казанлък

#1
Здравейте колеги,
Предлагам ви да направим една среща в центъра на България, на 2-3 юни на Празника на розата. Тогава по традиция има парад-карнавал и можем да се включим и да покажем, че в България има и Клуб VOLVO-България. Пишете мнения и ако има мераклии да действам за включване в програмата и резервации за преспиване. Ще стане купон... :ctf2: :partyman: :partyman: :walk: :walk: :wav:
460 B18U
... Хора, обединявайте се! Вижте: нулата е нищо, но две нули вече значат нещо...
[Image: 16283]

#2
Здравейте колеги,
Предлагам ви да направим една среща в центъра на България, на 2-3 юни на Празника на розата. Тогава по традиция има парад-карнавал и можем да се включим и да покажем, че в България има и Клуб VOLVO-България. Пишете мнения и ако има мераклии да действам за включване в програмата и резервации за преспиване. Ще стане купон... :ctf2: :partyman: :partyman: :walk: :walk: :wav:
460 B18U
... Хора, обединявайте се! Вижте: нулата е нищо, но две нули вече значат нещо...
[Image: 16283]

#3
Хей, сладури хайде не само да отговаряме на анкетата, а и да пишем по темата.
Аз съм за такова мероприятие.

Времето едва ли ще е подходящо за палатка в планината? Cry
Като ученичка съм била на розобер и като спомен са ми останали студените утрини към 3.00- 4.00 часа. Излизахме добре облечени и дзиндзирикахме.
В района има доста хотели и хижи.
Единственото ми изискване е мястото за нощувка да е с приемливи цени. :oops: Причината е проста ще взема и двете си деца.
Всеки се съобразява с джоба си.
Учредител на Волво клуб България.
Притежател на  клубна карта № 0014.

VOLVO 460  1.7  '91
За помощ: 089 66 42 887
[Image: 362784.gif]

Няма по-голяма сила от усмивката и добрата дума!

#4
Хей, сладури хайде не само да отговаряме на анкетата, а и да пишем по темата.
Аз съм за такова мероприятие.

Времето едва ли ще е подходящо за палатка в планината? Cry
Като ученичка съм била на розобер и като спомен са ми останали студените утрини към 3.00- 4.00 часа. Излизахме добре облечени и дзиндзирикахме.
В района има доста хотели и хижи.
Единственото ми изискване е мястото за нощувка да е с приемливи цени. :oops: Причината е проста ще взема и двете си деца.
Всеки се съобразява с джоба си.
Учредител на Волво клуб България.
Притежател на  клубна карта № 0014.

VOLVO 460  1.7  '91
За помощ: 089 66 42 887
[Image: 362784.gif]

Няма по-голяма сила от усмивката и добрата дума!

#5
аз също съм навит. при всяко положение ще дойда .
Искам да се запозная и с други фенове на volvo , да обменим малко информация а и да хапнем да пийнем.
Много ще ми е интересно все пак това ще ми е първата среща .

#6
аз също съм навит. при всяко положение ще дойда .
Искам да се запозная и с други фенове на volvo , да обменим малко информация а и да хапнем да пийнем.
Много ще ми е интересно все пак това ще ми е първата среща .

#7
e браво бе колеги аз съм от Казанлък пък не знам ,че ще ми идвате на гости тукаSmile..айде ако нещата са сериозни казвайте да запазвам някаде места ,че по празника на розата няма почти никъде свободни хотели.Аз имам нещо на акъла .....на 2 км от Казанлък има едни готини бунгалца и паркче. доста по добре ще е от колкото в града на хотел......дори и рокерите миналата година бяха там Big Grin
Аиде дерзайте по темата и казваите кво да правя
П.п я ми тои колегата дето е отворил темата бил градски бе...а аз да не знам че сме двама в тоя сайт....ей раднев барзо да ми звъннеш да се зпознаем или драсни едно лично съобщение Big Grin
[Image: V.gif][Image: 0.gif][Image: L.gif][Image: V.gif][Image: 0.gif] [Image: 36_2_29.gif]

#8
e браво бе колеги аз съм от Казанлък пък не знам ,че ще ми идвате на гости тукаSmile..айде ако нещата са сериозни казвайте да запазвам някаде места ,че по празника на розата няма почти никъде свободни хотели.Аз имам нещо на акъла .....на 2 км от Казанлък има едни готини бунгалца и паркче. доста по добре ще е от колкото в града на хотел......дори и рокерите миналата година бяха там Big Grin
Аиде дерзайте по темата и казваите кво да правя
П.п я ми тои колегата дето е отворил темата бил градски бе...а аз да не знам че сме двама в тоя сайт....ей раднев барзо да ми звъннеш да се зпознаем или драсни едно лично съобщение Big Grin
[Image: V.gif][Image: 0.gif][Image: L.gif][Image: V.gif][Image: 0.gif] [Image: 36_2_29.gif]

#9
В Казанлък,може да стане наистина хубава национална среща.
Около него има доста къмпинги. сещам се за Синята река,например.
Не знам дали работи още. А и празника на розата е хубав празник.
Български. Таа,надявам се да се получи.

#10
В Казанлък,може да стане наистина хубава национална среща.
Около него има доста къмпинги. сещам се за Синята река,например.
Не знам дали работи още. А и празника на розата е хубав празник.
Български. Таа,надявам се да се получи.



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)