The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Размисли и страсти за коли, биология, Български език и т.н.

#81
Хайде, тогава да си простим и да се опитаме да напишем една нова станица, която да е по-позитивна от това, което сътворихме до тук!

Тишо, аз също бих стиснал ръката ти с голямо удовоствие поради ред причини!

Аз никога не съм целил да руша направеното, където и да съм бил, а напротив винаги съм се водил от градивното и съм го преследвал!Единствената цел, с която повдигам даден въпрос е да се постигнат по-добри резултати от действията ни и никога в ущърб на това място, затова нека бъде мир!
Volvo For life!
Reply

#82
Заслушайте се в текста,пожелавам ви това което се пее в парчето. Smile

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=GCxO1UY4r7s[/youtube]

Ако можете докато гледате де. :mrgreen:
1983 Volvo 244, B200E - carb., manual M46, 121hp., 158Nm.- Аврора
1999 Volvo S80, B5204T4, manual M56, 180hp., 240Nm - Албиноса
R.I.P. Холандецо
Неам нерви,за тва карам Волво! :-)
Reply

#83
Stanchoni Wrote:Ако можете докато гледате де. :mrgreen:

Невероятен Човек си Станчо,и точно за това те обичам Tongue

п.п. погрешните асоциации са неприемливи :mrgreen:
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.
Reply

#84
И аз имах удоволствието да наблюдавам темата в късните часове .
Тя е от поредните закачки във форума ,радвам се че финала приятен .
Стискате си ръцете ,сядайте на маса докато можете ,че живота бързо минава ,
а само хубавите спомени остават.
Поздрави !
Полезно четиво което може да направи престоя ви във форума по-приятен
                             Десетте “Божии” Заповеди
Reply

#85
mevdo Wrote:Честно казано искам да поздравя всички , които писаха тук. Истински интересна за мен лично тема , която би могла да се сочи за палитра от страсти и интелект, обективно намерила своето значение в морето от теми по начина на писане и мъдрият финал.
Нека ако може нейното естествено продължение да бъде например на маса, както призовава Станчо, по време на Националната среща , където всички да се съберем и се забавляваме .

С уважение
Мевдо
Това е сериозна и мъжка приказка!
Аз ще добавя една друга мъдрост - "Всичко е добре, когато свършва добре!"

btw ... Не съм имал и за момент съмнение, че финалът щеше да изглежда така!
BG VOLVO Member #00409
Reply

#86
Ехаа...каква тишина...
Тук вчера беше "топличко"...а сега само тишина...

@Stanchoni - евала бре братко! Тия мръвки апетитни, силните приказки...и накрая Дора Бубамара...е шапка ти свалям!! Идва ми да гепя пушката и да пуцам, пуцам... Big Grin

Поредната тема, в която (пак) си пролича, че във форума има само "пичуе" ;-)
Перфектен баланс от страна на модераторите и началството, добра позиция до края от страна на JMI (тук там с поддръжници/опозиция)...и перфектен финал с балканска музика и хубави думи.

Може българина да е "животно" както извън, така и в татковината, да пали бързо фитилите, да вади пушки и юмруци...обаче на края винаги всичко свършва с музика, мръвки, пиене...и вечно братство. И така до следващия път... ;-)

Поздрави колеги,
и до Неделя ;-)
(ex) 2013 - 2017/ Volvo XC70, D5, 2007
(ex) 2016 - 2018/ Audi A4 1.8T Quattro, 1999
2011 - present/ Volvo S80, 2.0T, 1999
2017 - present/ Audi A8 4.2 Quattro, 2005
2017 - present/ Mini One, 2017
2020 - present/ Volvo V70 AWD, D5, 2005
Reply

#87
Yankov Wrote:Ехаа...каква тишина...
Тук вчера беше "топличко"...а сега само тишина...

@Stanchoni - евала бре братко! Тия мръвки апетитни, силните приказки...и накрая Дора Бубамара...е шапка ти свалям!! Идва ми да гепя пушката и да пуцам, пуцам... Big Grin

Поредната тема, в която (пак) си пролича, че във форума има само "пичуе" ;-)
Перфектен баланс от страна на модераторите и началството, добра позиция до края от страна на JMI (тук там с поддръжници/опозиция)...и перфектен финал с балканска музика и хубави думи.

Може българина да е "животно" както извън, така и в татковината, да пали бързо фитилите, да вади пушки и юмруци...обаче на края винаги всичко свършва с музика, мръвки, пиене...и вечно братство. И така до следващия път... ;-)

Поздрави колеги,
и до Неделя ;-)

Недей, че шумотевицата стихна и тишина е, но резултат дали ще има е въпросът :?: Затова трия аз клавиетурата и посвещавам времето си!

Още биологията не съм засегнал, чакай тогава да видиш какво става! Big Grin
Volvo For life!
Reply

#88
Аз и моят мил котарак Бени,с нетърпение ще очакваме втората част... :mrgreen:
   


Attached Files Thumbnail(s)
   
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply

#89
Здравейте колеги и приятели.
Може би мнението ми първоначално няма много общо с темата.Както е видно карам немски автомобил,посещавам и съответния форум.От доста време обаче харесвам марката Волво,допълнително към нея ме запали мой приятел,член на клуба,с който сме като братя.Отдавна посещавам и форума на Волво,и други форуми.Пиша всичко това защото съм едновременно и изненадан и впечатлен.Тук всички вие сте като едно голямо семейство,може и да има размяна на обидни реплики,остри спорове,но накрая всеки е готов да подаде ръка на другия.Само при вас го има това,затова все повече харесвам този клуб.Поздрави на всички. Wink

пп.Може би не е далече деня,в който и аз ще за пръв път ще подкарам Волво и ще бъда един от вас
Проблема не е в бобината,а от магарето в кабината.
Reply

#90
angelco77 Wrote:Здравейте колеги и приятели.
Може би мнението ми първоначално няма много общо с темата.Както е видно карам немски автомобил,посещавам и съответния форум.От доста време обаче харесвам марката Волво,допълнително към нея ме запали мой приятел,член на клуба,с който сме като братя.Отдавна посещавам и форума на Волво,и други форуми.Пиша всичко това защото съм едновременно и изненадан и впечатлен.Тук всички вие сте като едно голямо семейство,може и да има размяна на обидни реплики,остри спорове,но накрая всеки е готов да подаде ръка на другия.Само при вас го има това,затова все повече харесвам този клуб.Поздрави на всички. Wink

пп.Може би не е далече деня,в който и аз ще за пръв път ще подкарам Волво и ще бъда един от вас
Ами брат ми,откога ти говоря какво семейство сме тук,и колко сме задружни.Не един път съм ти го казвал очи в очи,пък и сам се убеждаваш като четеш нашият форум.И не един път си се возил в моята кола,и знаеш какво е удоволствието да пътуваш с VOLVO.Абе май е дошло времето да сменяш пасатора с един Волвак.Поздрави брат ми,и те чакаме в нашето семейство на VOLVO. Wink
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)