The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Размисли и страсти за коли, биология, Български език и т.н.

#61
Tisho Wrote:...
Edit: Отдавна се чудя защо в България на хората им е толкова трудно да направят нещо заедно... :roll:
А виждал ли си българите извън България, дали правят нещо заедно? :mrgreen:
Ей, опасна работа сме! В щатите като бях, въпреки вежливия си тон, успяха да ме вбесят хората, с които най-малко контактувах там - българите. В Лондон като бях, пак с българите се скарахме...
В Германия...пак с българите се скарахме...и то заради рафт на хладилник :mrgreen:
Българина е уникално животно, което не знам дали някой някога ще успее да "разшифрова".
(ex) 2013 - 2017/ Volvo XC70, D5, 2007
(ex) 2016 - 2018/ Audi A4 1.8T Quattro, 1999
2011 - present/ Volvo S80, 2.0T, 1999
2017 - present/ Audi A8 4.2 Quattro, 2005
2017 - present/ Mini One, 2017
2020 - present/ Volvo V70 AWD, D5, 2005
Reply

#62
JMI Wrote:Започвам да си мисля, че вас много ви притеснява факта ако в тема има едно две нецензурни неща или обида, за да не ни види цяла България!!!
Аз пък започвам да се притеснявам,че ти не можеш да прецениш какво е обида Wink ,в твоите очи всичко което си написал е ок.? Дали ще ни види цяла България,или само половината не е от значение,важното в случая е - има правила които ти пристъпи,и в следствие на това достъпа ти до Форума беше спрян! На път си да направиш нова грешка,и докато не си написал още нещо,най-учтиво ще те помоля,спри... Smile
Нека тази дискусия приключи сега Йордане,моля.

Поздрави!
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.
Reply

#63
Yankov Wrote:
Tisho Wrote:...
Edit: Отдавна се чудя защо в България на хората им е толкова трудно да направят нещо заедно... :roll:
А виждал ли си българите извън България, дали правят нещо заедно? :mrgreen:
Ей, опасна работа сме! В щатите като бях, въпреки вежливия си тон, успяха да ме вбесят хората, с които най-малко контактувах там - българите. В Лондон като бях, пак с българите се скарахме...
В Германия...пак с българите се скарахме...и то заради рафт на хладилник :mrgreen:
Българина е уникално животно, което не знам дали някой някога ще успее да "разшифрова".

Ще имаме добра тема за разговор в неделя Яворе :mrgreen: ,аз имам подобри наблюдения от Гърция,Белгия,Италия,Финландия... Confusedhock:
Не мога да си обясня защо двама Български граждани като се срещнат "зад граница" не могат да комуникират :mrgreen:
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.
Reply

#64
Yankov Wrote:
Tisho Wrote:...
Edit: Отдавна се чудя защо в България на хората им е толкова трудно да направят нещо заедно... :roll:
А виждал ли си българите извън България, дали правят нещо заедно? :mrgreen:
Ей, опасна работа сме! В щатите като бях, въпреки вежливия си тон, успяха да ме вбесят хората, с които най-малко контактувах там - българите. В Лондон като бях, пак с българите се скарахме...
В Германия...пак с българите се скарахме...и то заради рафт на хладилник :mrgreen:
Българина е уникално животно, което не знам дали някой някога ще успее да "разшифрова".

Ами, аз правя доста неща с българи тук и да ти кажа съм доста щастлив човек, но аз съм избирал обкръжението! Smile Иначе, си прав принципно, но ела да видиш англичаните помежду им! Wink Аз се чувствам щастлив, че си казваме нещата открито, защото тези тук са най-лицемерните типове, които някога съм виждал и не искам да им подръжавам, много благодаря, но не!
Volvo For life!
Reply

#65
Аз пък продължавам да си мисля, че можем да намерим много по-лесно решение на всички проблеми ако не си търсим кусурите взаимно. Wink
Reply

#66
JMI Wrote:
mevdo Wrote:Данчо, нека да се опитаме да изведем нещо от дискусията:
Редно ли е да смятаме /всички коментиращи тук/,че според теб е било по-добре темата да не се заключва, а да се изчисти от някои мнения и да се остави , за да има полза от нея ?

Севдо,

нали всички се съгласихме, че трябва умело да лавираме, при вземане на такива решения. Принципно аз съм против да се чисти и да се заключва, която и да е тема. Винаги има по- добър начин за решение на ситуацията! Конкретен пример, какъв е смисъла да се заключи и изтрият мнения от тема и след това да се раздават предупреждения, след като предупреждения могат да се направят като превантивна мярка ако някой е прекрачил границата на добрия тон и по-този начин нито темата да се заключва, нито изтрити мения да има! Ако това не даде резултат, тогава разбира се по- сериозна намеса трябва да има!

Започвам да си мисля, че вас много ви притеснява факта ако в тема има едно две нецензурни неща или обида, за да не ни види цяла България!!!

В крайна сметка, наистина обидите не са приятни за никого, но нека ви кажа, че и цяла България не ни чете Wink Марката не е толкова популярна нито в България, нито в Европа! Доста сме малко истинските фенове на Волво, които караме Волво по убеждение, а не защото е по-финансово изгодно от това да караме БМВ.

Нали знаеш - "prevention is always better than cure!" Smile


Е може би не е приятно човек като влезе да чете нещо тук да вижда крамоли и обидни постове, нали?

Но ти , не ме разбра, става дума за това дали темата да се почисти и остави , за да се развие по причината за която е отворена или поради факта, че има пререкание да бъде заключена , за да се успокоят страстите , например.
Не става дума да се изтрият особените мнения и да се заключи , или се почиства и се оставя или не се почиства и се заключва, като прийом за "охлаждане на страстите"?
Или както си написал не се модерира нищо, а се правят предупреждения като мярка за овладяване на ситуацията , ако не се случи нищо положително - тогава наказание ?
Volvo 940 Estate 1994 D24TIC 122hp
Reply

#67
Tisho Wrote:Аз пък продължавам да си мисля, че можем да намерим много по-лесно решение на всички проблеми ако не си търсим кусурите взаимно. Wink

Така де, всички сме грешни..... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :o
Volvo 940 Estate 1994 D24TIC 122hp
Reply

#68
А на някой да му се намира червено винце? Щото върви добре с надениците от снимката - рецептата е на бартер срещу виното. :mrgreen: И така като гледам имаме ракия,наденици,туршийка,според мен следва сръбска музика - демек универсалния лек в действие. Wink Пичове, явно е назрял момента да се съберем някъде и да обсъдим нещата "на живо" вместо да търкаме клавиатурите, без значение дали това ще стане на Копринка или в Шварцзее.Така поне мисля аз.


Attached Files Thumbnail(s)
       
1983 Volvo 244, B200E - carb., manual M46, 121hp., 158Nm.- Аврора
1999 Volvo S80, B5204T4, manual M56, 180hp., 240Nm - Албиноса
R.I.P. Холандецо
Неам нерви,за тва карам Волво! :-)
Reply

#69
kire Wrote:
JMI Wrote:Започвам да си мисля, че вас много ви притеснява факта ако в тема има едно две нецензурни неща или обида, за да не ни види цяла България!!!
Аз пък започвам да се притеснявам,че ти не можеш да прецениш какво е обида Wink ,в твоите очи всичко което си написал е ок.? Дали ще ни види цяла България,или само половината не е от значение,важното в случая е - има правила които ти пристъпи,и в следствие на това достъпа ти до Форума беше спрян! На път си да направиш нова грешка,и докато не си написал още нещо,най-учтиво ще те помоля,спри... Smile
Нека тази дискусия приключи сега Йордане,моля.

Поздрави!

Не, напротив, преценявам и то много добре! Аз искам да те успокоя, че притесненията ти са неуснователни! Работя с адски много хора, както в тук в Англия така и в България и не съм имал проблеми с разграничаването, кога добрият тон е нарушен.
Разбира се, че всичко, което напиша в моите очи е ок иначе бих ли го написал!???
Има правила, които се оказва, че не са много ясни, но въпреки това аз нямам проблем с това, че съм бил наказан, защото съм го заслужил! Това ясно го заявих на няколко пъти в тази тема.

Би ли конкретизирал, за какво по-точно говориш..., каква нова грешка..., за какво става въпрос?
Volvo For life!
Reply

#70
А поспрете се за малко всички, защото ще се окаже, че всеки си мисли за нещо и спори без да знае какво точно се опитва да каже насрещния!
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)