The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
теглич xc90

#1
колеги, интересува ме монтирал ли е някой теглич на XC90. Реже ли се бронята или не? доколкото разбрах се закрепва греда под бронята, има ли оставени дупки за монтиране на гредата.......
Volvo XC90 V8 2007г. Executive
BMW E82 135i 2011 г. MCoupe
Reply

#2
radi1976 Wrote:колеги, интересува ме монтирал ли е някой теглич на XC90. Реже ли се бронята или не? доколкото разбрах се закрепва греда под бронята, има ли оставени дупки за монтиране на гредата.......
Бронята не, а само сивата добавка ... иначе си има заводски отвори за закрепване, но не знам дали афтърмаркет решенията няма да изискват преправяне.
Има и друго - модул + инсталация + софтуеър за светлините на ремаркето Idea
BG VOLVO Member #00409
Reply

#3
Здравей колега,
Само напомням че ако си с автоматик и ще теглиш е много много препоръчително да си с допълнително охлаждане на кутията.
I am not suffering from panic attacks, I enjoy them.
Reply

#4
теглича ще го ползвам за монтиране на стойка за велосипеди,защото ми се струва по удобно от стойка за тавана на джипа за която ще ми трябва стълба да ги качвам и свалям, а на сивата част под бронята имам оставена вдлъбнатина през която се надявам да мине теглича без да режа...продават се полски тегличи за около 300лв. надявам се да пасне точно.
Volvo XC90 V8 2007г. Executive
BMW E82 135i 2011 г. MCoupe
Reply

#5
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.youtube.com/watch?v=CzI9tQnnt3Y">http://www.youtube.com/watch?v=CzI9tQnnt3Y</a><!-- m -->
ex XC90
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)