The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Колеги помагайте

#1
Здравейте
От 2 дни съм горд собственик на Волво В70 2.5.Колато изглежда много добре,но идва момента с ъс задтлжителната смяна на консумативи,ремъци,ролки и т.н.Мола Ви насочете към някой свестен сервиз където да свърша тая работа.Също така ми се ще да направя и комп.диагностика за да се види все пак какво е положението.Предварително Ви благодаря и се надявам да се виждаме по срещите за напред
Reply

#2
Здравейте
От 2 дни съм горд собственик на Волво В70 2.5.Колато изглежда много добре,но идва момента с ъс задтлжителната смяна на консумативи,ремъци,ролки и т.н.Мола Ви насочете към някой свестен сервиз където да свърша тая работа.Също така ми се ще да направя и комп.диагностика за да се види все пак какво е положението.Предварително Ви благодаря и се надявам да се виждаме по срещите за напред
Reply

#3
Как да ти кажем като не ни казваш от къде си! Ако ползваш търсачката мисля че ще намериш това от което имаш нужда, по темата има написано достатъчно Tongue
V 40 1.9tdi 95k.c. 2000г. D4192T2>>>> S60 D5 163k.c. 2002г.D5244T
Reply

#4
Как да ти кажем като не ни казваш от къде си! Ако ползваш търсачката мисля че ще намериш това от което имаш нужда, по темата има написано достатъчно Tongue
V 40 1.9tdi 95k.c. 2000г. D4192T2>>>> S60 D5 163k.c. 2002г.D5244T
Reply

#5
dimsa Wrote:Как да ти кажем като не ни казваш от къде си! Ако ползваш търсачката мисля че ще намериш това от което имаш нужда, по темата има написано достатъчно Tongue
Моя грешка.От София съм :lol:
Reply

#6
dimsa Wrote:Как да ти кажем като не ни казваш от къде си! Ако ползваш търсачката мисля че ще намериш това от което имаш нужда, по темата има написано достатъчно Tongue
Моя грешка.От София съм :lol:
Reply

#7
Ако все още не си си намерил, аз лично ти препоръчвам Ювето, пише за него в най-горната тема, много съм доволен от тях Smile
Горд собственик на ВОЛВО ! ! !
Reply

#8
Ако все още не си си намерил, аз лично ти препоръчвам Ювето, пише за него в най-горната тема, много съм доволен от тях Smile
Горд собственик на ВОЛВО ! ! !
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)