The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FordFair 14.06.2014 - Национална среща на Клуб Форд България

#11
Yankov Wrote:
Stanchoni Wrote:Честно казано не очаквах да има толкова малко участници :| . Дали ние можем да се представим по-добре? :roll:
Благодаря, колега!
Представил си ни пред Форд Tongue

Сори за спама, но тези новите Фиести -фейслифта след 2012 са много грозни, за разлика от тези преди! Когато ги пуснаха някъде 2007 година бяха много хубави!
Volvo For life!
Reply

#12
Stanchoni Wrote:
Yankov Wrote:
Stanchoni Wrote:Честно казано не очаквах да има толкова малко участници :| . Дали ние можем да се представим по-добре? :roll:
Благодаря, колега!
Представил си ни пред Форд Tongue

Ааа,заслугата не е моя,има един образ дето му викат Дедо Гого с "хАвтобуса" Big Grin ,Малкия Мимо и Ловящия гоУеми шарани и няколко "бараки" с едни "жеУезни" емблеми на решетките на предните капаци дето си нямат работа в събота по обяд че водят такъв като мен по паркингите.

Та исках да кажа че те са "виновни" в добрия смисъл за всичко.

Wink
:lol: :lol: :lol:
Е тогава да ги поздравиш и тях!
Всъщност...председателя на Форд клуба ми сподели, че е разбрала за Волво хора на събора им...и ги чакала да се запознаят, ама цъ. Никой не се представил.

JMI Wrote:Сори за спама, но тези новите Фиести -фейслифта след 2012 са много грозни, за разлика от тези преди! Когато ги пуснаха някъде 2007 година бяха много хубави!
[off]
Съгласен....донякъде.
Просто не бих ги нарекъл грозни. Но и на мен "старите" ми изглеждат много по добре Wink Tongue
[/off]
(ex) 2013 - 2017/ Volvo XC70, D5, 2007
(ex) 2016 - 2018/ Audi A4 1.8T Quattro, 1999
2011 - present/ Volvo S80, 2.0T, 1999
2017 - present/ Audi A8 4.2 Quattro, 2005
2017 - present/ Mini One, 2017
2020 - present/ Volvo V70 AWD, D5, 2005
Reply

#13
Wink[/quote]
:lol: :lol: :lol:
Е тогава да ги поздравиш и тях!
Всъщност...председателя на Форд клуба ми сподели, че е разбрала за Волво хора на събора им...и ги чакала да се запознаят, ама цъ. Никой не се представил.

[quote="

Който видял - видял, който не, другия път. Smile

Бяхме челния разузнавателен отряд на "тюлените", а той деиства бързо и тихомълком. Smile
1983 Volvo 244, B200E - carb., manual M46, 121hp., 158Nm.- Аврора
1999 Volvo S80, B5204T4, manual M56, 180hp., 240Nm - Албиноса
R.I.P. Холандецо
Неам нерви,за тва карам Волво! :-)
Reply

#14
Яворе, ти сега с председателката на Форд има ли нещо? Wink
Питам да знам как да продължа ...
Може и на лично.

П.П. Това Dani_Barabani звучи много добре ...
1983 Volvo 244, B200E - carb., manual M46, 121hp., 158Nm.- Аврора
1999 Volvo S80, B5204T4, manual M56, 180hp., 240Nm - Албиноса
R.I.P. Холандецо
Неам нерви,за тва карам Волво! :-)
Reply

#15
Dani_Barabani Wrote:Привет!
Понеже ми е първи пост във вашия форум, да се представя:
Казвам се Дани Дянкова и работя в НР (Hewlett-Packard) като Специалист вътрешни разследвания за Европа, Азия и Близкия Изток. Притежавам автомобил Форд Fusion и съм Председател на Сдружение Клуб Форд България.

По темата:
Не съм съгласна с колегата Stanchoni.
На 12-тия национален събор на КФБ, проведен под формата на Ford Fair тази година, присъстваха над 75 автомобила, над 150 човека от София, Пловдив, Стара Загора, Сливен, Хасково, Димитровград, Кърджали, Бургас, Варна, Велико Търново, Горна Оряховица, Плевен, Габрово, Севлиево, Благоевград, Ямбол, Разград, Смолян, което си е направо рекорд за нашата малка общност.
Stanchoni е бил някъде под прикритие Wink , аз не съм и разбрала, че е имало представител на Волво клуба... Трябвало е да се обади, а може би си е говорил с някой от колегите, но никой не е споделил досега...
На вас, колеги, пожелавам по-многобройно събитие в национален мащаб и много веселие! 8-)

Хмм,явно неволно съм засегнал някого ...

Все пак поста ми въпреки това е явно е предизвикал реакция което всъщност беше един от търсените ефекти. Wink

Казвам се Станимир Иванов, нереализиран счетоводител, а понастоящем тук-там завинтвам едни гоУеми гайки с едни инструменти и си играя с разни железа . От около седем години притежавам Very Odd Looking Vehicular Object (VOLVO) сделан нейде преди около тридесетина години, модель двесте сорок, които и аз не знам как,но все още се движи. Smile

Ако трябва да съм груб тук е мястото да кажа че най-добрия Форд е продадения,но аз не съм. Smile Всъщност истината е че и аз имам любими модели на Форд и това са Сиера със задно предаване и Форд S Мax, като особено от последния имам много хубави спомени.

Не споря за това колко са били участниците, това е просто една закачка, макар че ако трябва да съм лош има начин да изкараме записа на камерите от паркинга на Метро, но аз не съм. Smile

Позрави и ще ми бъде приятно да се запознаем на живо. Smile
1983 Volvo 244, B200E - carb., manual M46, 121hp., 158Nm.- Аврора
1999 Volvo S80, B5204T4, manual M56, 180hp., 240Nm - Албиноса
R.I.P. Холандецо
Неам нерви,за тва карам Волво! :-)
Reply

#16
Dani_Barabani Wrote:Привет!
Понеже ми е първи пост във вашия форум, да се представя:
Казвам се Дани Дянкова и работя в НР (Hewlett-Packard) като Специалист вътрешни разследвания за Европа, Азия и Близкия Изток. Притежавам автомобил Форд Fusion и съм Председател на Сдружение Клуб Форд България.

По темата:
Не съм съгласна с колегата Stanchoni.
На 12-тия национален събор на КФБ, проведен под формата на Ford Fair тази година, присъстваха над 75 автомобила, над 150 човека от София, Пловдив, Стара Загора, Сливен, Хасково, Димитровград, Кърджали, Бургас, Варна, Велико Търново, Горна Оряховица, Плевен, Габрово, Севлиево, Благоевград, Ямбол, Разград, Смолян, което си е направо рекорд за нашата малка общност.
Stanchoni е бил някъде под прикритие Wink , аз не съм и разбрала, че е имало представител на Волво клуба... Трябвало е да се обади, а може би си е говорил с някой от колегите, но никой не е споделил досега...
На вас, колеги, пожелавам по-многобройно събитие в национален мащаб и много веселие! 8-)
Дани, уелкам!! Tongue
Добре дошла сред нас!!

Колеги, и аз да ви представя - Дани.
Моя приятелка и колежка, дама с положение, настроение и умение да управлява форум и клуб Tongue Дотук и завидях, така че аз имам много за учене от нея ;-)
Та, наш човек е (въпреки че е разузнавач с мащаби в континенти Tongue ) и аз много ще се радвам ако тя усети нашето гостоприемство и желание да работим и да се забавляваме с хората и клуба, които тя представлява Smile

@ Дани, благодаря ти за пожеланията!
Браво за събора, който сте направили! Браво за идеята, браво и за отборния дух, който сте демонстрирали.
Вдигнахте летвата, сега остава ние да се "ориентираме" спрямо нея ;-)
Пожелавам ти приятно гостуване на "Volvo клуб България", и се надявам да се срещаме все по често, както във форума, така и извън него ;-)

Поздрави,
Явор
(ex) 2013 - 2017/ Volvo XC70, D5, 2007
(ex) 2016 - 2018/ Audi A4 1.8T Quattro, 1999
2011 - present/ Volvo S80, 2.0T, 1999
2017 - present/ Audi A8 4.2 Quattro, 2005
2017 - present/ Mini One, 2017
2020 - present/ Volvo V70 AWD, D5, 2005
Reply

#17
Stanchoni Wrote:Яворе, ти сега с председателката на Форд има ли нещо? Wink
Питам да знам как да продължа ...
Може и на лично.

П.П. Това Dani_Barabani звучи много добре ...
Има разбира се - колежка и приятелка. Освен това и се радвам и възхищавам, като гледам с какъв размах работи.
Мога и още да говоря, но не знам колко ще съм интересен на другите, а и темата е малко по-различна и модераторите сигурно ще ме санкционират.
Та, продължавай както сметнеш за добре ;-) Широко скроени хора сме Smile
И все пак, нека покажем, че сме джентълмени, освен това нека покажем гостоприемството си ;-)
(ex) 2013 - 2017/ Volvo XC70, D5, 2007
(ex) 2016 - 2018/ Audi A4 1.8T Quattro, 1999
2011 - present/ Volvo S80, 2.0T, 1999
2017 - present/ Audi A8 4.2 Quattro, 2005
2017 - present/ Mini One, 2017
2020 - present/ Volvo V70 AWD, D5, 2005
Reply

#18
Явка, Волво колеги, благодаря за посрещането.
Ето 2 306градусови кадъра от събитието.
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.360cities.net/image/panorama3-8">http://www.360cities.net/image/panorama3-8</a><!-- m -->
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.360cities.net/image/panorama2-8-1">http://www.360cities.net/image/panorama2-8-1</a><!-- m -->
В нашия форум има доста кадри и клипове и тепърва ще се появяват. Аз и колегите смятаме за таз годишния събор за най-успешен и с най-много посетители към момента.
[Image: 2.jpg]

Станчони, спокойно, не си ме засегнал Wink
Quote:Не споря за това колко са били участниците, това е просто една закачка, макар че ако трябва да съм лош има начин да изкараме записа на камерите от паркинга на Метро, но аз не съм. Smile
Аз раздавах номерата на събора и знам колко съм раздала и колко са останали в мен, факт Smile Това, с което може да се похвалим е стегната организация от ранни зори, ентусиазма и желанието, с което всички се включиха в организацията. Догодина повече и по-добре Smile
Reply

#19
Джентълмени,да разбира се. Колкото и да се шегувам никога не се опитвам да обидя или засегна някого.
Аз реагирам винаги спрямо отношението към мен и отвръщам със същото.За мен няма значение кой с какви възможности разполага, а с какво допринася тук и съответно от това се определя отношението ми към него.
Понякога прекалявам със шегите,но пък така претеглям хората отсреща.
1983 Volvo 244, B200E - carb., manual M46, 121hp., 158Nm.- Аврора
1999 Volvo S80, B5204T4, manual M56, 180hp., 240Nm - Албиноса
R.I.P. Холандецо
Неам нерви,за тва карам Волво! :-)
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)