The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
КАЖЕТЕ ПРЕДПОЛАГАЕМИЯ ЧАС НА ПРИСТИГАНЕТО СИ 09.06.2007

#41
Много навит да тръгнем в колона!Да поизпреварим малко НЕМСКИ автомобили и да се изсипем на некое кафе по път да видят хората автомобили!

<!-- e --><a href="mailto:kalinpetkov@abv.bg">kalinpetkov@abv.bg</a><!-- e -->
Volvo 460 С 3677 МВ
skype:kalinovi7678
за SMS:0884015190
Confusedhock:
Reply

#42
Много навит да тръгнем в колона!Да поизпреварим малко НЕМСКИ автомобили и да се изсипем на некое кафе по път да видят хората автомобили!

<!-- e --><a href="mailto:kalinpetkov@abv.bg">kalinpetkov@abv.bg</a><!-- e -->
Volvo 460 С 3677 МВ
skype:kalinovi7678
за SMS:0884015190
Confusedhock:
Reply

#43
Абоната Wrote:
kire Wrote:Ми щото бате тогава ще се срещнем пред НИМ,края на месеца е ....:lol: ,трябва да се видиме.....и на кръчма да ходим :partyman: ,така повелява традицията :wav:

Едвам се навих!!!! Smile А и после прочетох за срещата, след като те питах - така че, сори за въпроса Wink

На тебе бате,всичко ти е простено,щото си Готин :wink: Big Grin :lol:
Reply

#44
Абоната Wrote:
kire Wrote:Ми щото бате тогава ще се срещнем пред НИМ,края на месеца е ....:lol: ,трябва да се видиме.....и на кръчма да ходим :partyman: ,така повелява традицията :wav:

Едвам се навих!!!! Smile А и после прочетох за срещата, след като те питах - така че, сори за въпроса Wink

На тебе бате,всичко ти е простено,щото си Готин :wink: Big Grin :lol:
Reply

#45
Gripen Fighter Wrote:Ами ако не ви е писнало от мен, като се мъкна по срещите ви, мисля и на тази да дойда, вероятно сам Smile Та Willie, ако ти се вози на и/или пилотира SAAB, welcome

Такива да не чуваме, много ни е драго, че си с нас! За колоната от шведските авотомобили - ще стане шоуWink
Just keep on walking
Proud To Drive Volvo
Reply

#46
Gripen Fighter Wrote:Ами ако не ви е писнало от мен, като се мъкна по срещите ви, мисля и на тази да дойда, вероятно сам Smile Та Willie, ако ти се вози на и/или пилотира SAAB, welcome

Такива да не чуваме, много ни е драго, че си с нас! За колоната от шведските авотомобили - ще стане шоуWink
Just keep on walking
Proud To Drive Volvo
Reply

#47
внимателно прочетох какво се писа до тук и предлагам ние които сме от пловдив да чакаме софиянци на магистралата и да направим голяма колона.
сте се радвам ако споделяте идеята ми
очертава се много хубав уикенд
Reply

#48
внимателно прочетох какво се писа до тук и предлагам ние които сме от пловдив да чакаме софиянци на магистралата и да направим голяма колона.
сте се радвам ако споделяте идеята ми
очертава се много хубав уикенд
Reply

#49
kingvolvo Wrote:внимателно прочетох какво се писа до тук и предлагам ние които сме от пловдив да чакаме софиянци на магистралата и да направим голяма колона.
сте се радвам ако споделяте идеята ми
очертава се много хубав уикенд

Колега, дай да пишем лично съобщения за да не разводним темата, аз ти бях пратил едно оня ден, инак за включване в софийската колона има два начина и то зависи кой път ще хванат. Та можем да отворим друга тема за срещата по пътя.
Enter the dark world of Mike LeRoi.
Voodoo hero. Dead man, ShadowMan.
Reply

#50
kingvolvo Wrote:внимателно прочетох какво се писа до тук и предлагам ние които сме от пловдив да чакаме софиянци на магистралата и да направим голяма колона.
сте се радвам ако споделяте идеята ми
очертава се много хубав уикенд

Колега, дай да пишем лично съобщения за да не разводним темата, аз ти бях пратил едно оня ден, инак за включване в софийската колона има два начина и то зависи кой път ще хванат. Та можем да отворим друга тема за срещата по пътя.
Enter the dark world of Mike LeRoi.
Voodoo hero. Dead man, ShadowMan.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)