The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VOLVO S80 трудно влизат скоростите

#11
gustav Wrote:Аз много съм страдал от съединители на всичките си нови-стари коли и моето мнение е, че лагерът ти е отишъл. Евтино парче, ама като се развали, разваля и всички други чаркове, а ги правят все по-калпави. В един момент както си караш ще чуеш най-неочаквано хряс-тряс и ще си останеш на пътя.

А това със смяната на цялата скоростна кутия наистина е сериозно лечение. Ще хвърлиш една стара, за да я смениш с друга стара.

Много се съмнявам да е лагера на съединителя.Все ми се струва че проблема е някъде другаде(вътре в кутията или вилките).Ако е лагера то и феродовия и притисквателния диск ще са за смяна-....ок ще ги сменя,но ако проблема остане са само още нерви и пари.Педала на съединителя отделя около средата и е мек.Що се отнася до ХРАС-ПРАС около кутията го очаквам всеки момент.Днес беше голям зор докато включа задна(то беше междинна газ,то бяха молби,накрая с риск да счупя лоста я вкарах).Който е ходил в казарма е и карал стара ПРАГА -усещането е същото.Имал съм опел,бмв,ауди,баща ми има рено меган,карам служебни ауди а3 и дачия дъстър ,всичките са ръчка ама такъв зор с скоростите не съм виждал.
Reply

#12
И според мен причината е в привода - жилата трябва да се регулират някак!Ако е съединител ще имаш проблеми с всички скорости,а не само със задна,първа и трета 8-)
Reply

#13
Така нещо ново. Вчера ходих до София и както си карах по магистралата и не бях натискал педала на съединителя около 20мин.,след като го натиснах беше твърд като камък(много трудно се натискаше).След като го натиснах 5-6 пъти тогава поумекна.Сега като се замисля наистина е твърд педала в сравнение с другите коли които съм карал и карам.Може ли помпата на съединителя нещо да е пр..бана и от там трудно да влизат скоростите,или двете неща нямат нищо общо?
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)