The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Среща на клуба на 27.05.2007 12.30 пред НИМ

#51
Willie Wrote:Колеги, дайте да помислим по-отрано за резервация на заведение! Бално време е и заведенията в които традиционно се събираме, най-вероятно, ще са ангажирани. Давайте предложение, та да направим резервациите по-отрано...че покрай абитуриентите, ще си останем без приятно местенце за хапване и пийване!
И да не ангажираме ресторант преди 14.30ч. че последния път много закъсняхме...

Мен на Пончерево ми хареса,но май този път няма да стане там,много хора ще се възпротивят за това,че паркирахме кошмарно,а и обслужването не беше на ниво.На мен лично ми се ходи по-нататък,по пътя за "щъркелово гнездо",има доста ханчета,с прилично големи паркинги,и по ненатоварена обстановка :wink:
Reply

#52
Willie Wrote:Колеги, дайте да помислим по-отрано за резервация на заведение! Бално време е и заведенията в които традиционно се събираме, най-вероятно, ще са ангажирани. Давайте предложение, та да направим резервациите по-отрано...че покрай абитуриентите, ще си останем без приятно местенце за хапване и пийване!
И да не ангажираме ресторант преди 14.30ч. че последния път много закъсняхме...

Мен на Пончерево ми хареса,но май този път няма да стане там,много хора ще се възпротивят за това,че паркирахме кошмарно,а и обслужването не беше на ниво.На мен лично ми се ходи по-нататък,по пътя за "щъркелово гнездо",има доста ханчета,с прилично големи паркинги,и по ненатоварена обстановка :wink:
Reply

#53
[color=red][/color

Ще дойда,да Ви разгледам!
Може и Вие да ме видите?!

Confusedhock:

Кальо
ТНЕ Преводача

460/1995
Reply

#54
[color=red][/color

Ще дойда,да Ви разгледам!
Може и Вие да ме видите?!

Confusedhock:

Кальо
ТНЕ Преводача

460/1995
Reply

#55
kire:написа
Мен на Пончерево ми хареса,но май този път няма да стане там,много хора ще се възпротивят за това,че паркирахме кошмарно,а и обслужването не беше на ниво.На мен лично ми се ходи по-нататък,по пътя за "щъркелово гнездо",има доста ханчета,с прилично големи паркинги,и по ненатоварена обстановка :wink:[/quote]



Идеята никак не е лоша ,въпроса е колко хора ще се съберат и дали ще има свободни места или да се направи резервация .... така,че давайте да се организираме и да се броиме :wink:
Reply

#56
kire:написа
Мен на Пончерево ми хареса,но май този път няма да стане там,много хора ще се възпротивят за това,че паркирахме кошмарно,а и обслужването не беше на ниво.На мен лично ми се ходи по-нататък,по пътя за "щъркелово гнездо",има доста ханчета,с прилично големи паркинги,и по ненатоварена обстановка :wink:[/quote]



Идеята никак не е лоша ,въпроса е колко хора ще се съберат и дали ще има свободни места или да се направи резервация .... така,че давайте да се организираме и да се броиме :wink:
Reply

#57
най добре си направете пикник :wink:

хем евтинко, хем неангажиращо, хем спокойно Big Grin Big Grin
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#58
най добре си направете пикник :wink:

хем евтинко, хем неангажиращо, хем спокойно Big Grin Big Grin
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#59
Ще дойда с моя колега Алек, който се сдоби с В40!!! Само "Чичо Ви" е в час със нещата...
Reply

#60
Ще дойда с моя колега Алек, който се сдоби с В40!!! Само "Чичо Ви" е в час със нещата...
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)