The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
S60 d5 отключва и заключва от 3 път

#41
Здравейте колеги.
От вчера и аз съм с този проблем. Колата отключва и заключва точно от третият опит, няма значение разстояние и т.н., винаги от третият път. Някакво решение на проблема, освен смяна на акумулатор?
Reply

#42
Tsetso Wrote:Здравейте колеги.
От вчера и аз съм с този проблем. Колата отключва и заключва точно от третият опит, няма значение разстояние и т.н., винаги от третият път. Някакво решение на проблема, освен смяна на акумулатор?


Сменял ли си скоро батерията на дистанционното?
Reply

#43
Не, не съм. Реших първо да прочета във форума и да се допитам и после да правя промени. Най-лесно е да я сменя, но това, че работи от голямо разстояние при третото натискане на копчето ме навежда на мисълта, че може и да не е от нея.
Reply

#44
Смених я, няма никакъв ефект.
Reply

#45
Здравейте,
Проблема се разреши от само себе си, бях оставил колата в софия за 4 дни. При първото отключване не мога да си спомня от кой път отключи, защото някой любезен и несръчен в паркирането шофьор се беше постарал да се блъсне в огледалото ми и да ме ядоса достатъчно. Та във връзка със случилото се, търся стъкло за мигач за ляво огледало на колата от профила. Поздрави.
Reply

#46
Някой все пак реши ли проблема с трудното отключване с дистанционното.
Reply

#47
Не ,...поне аз ! Ако все пак има колега който е открил топлата вода, моля да сподели.....
Човек цял живот се учи . . .


[Image: ab250839.gif]
Reply

#48
Здравейте и от мен!
Наскоро купих едно XC90, на което единият ключ беше без батерия.След смяната й , не иска да отключва.Не намерих информация трябва ли обучение на ключа или някаква процедура.
Някой може ли да ми помогне?
Благодаря!
Reply

#49
didosman Wrote:Здравейте и от мен!
Наскоро купих едно XC90, на което единият ключ беше без батерия.След смяната й , не иска да отключва.Не намерих информация трябва ли обучение на ключа или някаква процедура.
Някой може ли да ми помогне?
Благодаря!
А има ли вероятност ключа да не е от тази кола?
ex XC90
Reply

#50
Не съм пробвал да паля и отключвм.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)