The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Новак,мераклия на Volvo S80

#1
Здравейте!От известно време си търся кола и се спрях на Volvo S80.Ще съм благодарен за всяко мнение!Спрял съм се на тази кола <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11406647451114283&slink=7aer1f">http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... ink=7aer1f</a><!-- m --> Вие какво ще кажете?Направих уговорка да ходя на оглед-къде са слабите места,на кое да наблегна....Ще ми е полезен всеки коментар.Благодаря!
Reply

#2
megatony Wrote:Здравейте!От известно време си търся кола и се спрях на Volvo S80.Ще съм благодарен за всяко мнение!Спрял съм се на тази кола <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11406647451114283&slink=7aer1f">http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... ink=7aer1f</a><!-- m --> Вие какво ще кажете?Направих уговорка да ходя на оглед-къде са слабите места,на кое да наблегна....Ще ми е полезен всеки коментар.Благодаря!


Този двигател може да е всичко но не и пъргав. Wink

Климатроник - няма. Това което се вижда на снимките си е изцяло ръчен климатик.
Много странно стоят бутоните за телефона на волана а телефон липсва. Обикновенно ги има само ако колата има телефон...
Круиз контрол - няма(голям минус според мен).
Reply

#3
Здравей,
Колата е с по-стария двигател /2.5/, не е лош, но ако имаш възможност взимай с D5, слабото място - автоматика.Виждам, че няма телефон, но на волана има копчета за него/може би изгърмял еърбег и е сменяно/.За километрите и дума не може да става, че са реални.Тапицерията на вратите е много некадърно изпрана и затова е увиснала.Няма климатроник, адаптивни светлини и подгряване на седалките както е написано.
VOLVO XC90 D5 200hp
VOLVO XC90 D5 185hp
VOLVO XC60 D5 205hp
Reply

#4
Май липсва левият фар за мъгла. Това само по себе си не е никакъв проблем, но провери за удар от тази страна. Къде са стелките отпред? Те са оригинални и струват доста. Ако си сложиш ментета ще ги риташ напред и ще ти пречат на педалите. Провери автоматика, трябва да превключва гладко. Пълно е с милионници с прецакани амтоматици, особено ако е дизел. Километрите ти са поне 500 000, няма смисъл да гледаш таблото. Провери състоянието на спирачките и окачването, защото смяната е скъпа в сравнение с цената на колата. Тампоните на амортисьорите също! Въпреки че за тези пари какво да очакваш...? Колата е супер евтина, заради предрасъдъците на българския купувач, но всъщност поддръжката си е на лимузина. Така че си направи сметката да би парите за покупката да са ти последните спестявания. За дизеловия двигател да се изкажат дизел маниаците. Аз лично този архаичен двигател на Ауди не го харесвам, но всеки си има своите предпочитания.
Колата на бъдещето е с 2 багажника и без двигател!
Reply

#5
А какво ще реч "поддръжката си е на лимузина"?Например тампон,каре,......

Запопочнахте да ме разобеждавате.Май към грешната кола съм се насочил
Reply

#6
На Волво особенността му е следната - ако я вземеш читава няма да имаш ядове години, но ако вземеш някакъв китук...
VOLVO XC90 D5 200hp
VOLVO XC90 D5 185hp
VOLVO XC60 D5 205hp
Reply

#7
Е,да де...Аз затова питам да взема нещо читаво.
Reply

#8
Ходи ли на оглед?
VOLVO XC90 D5 200hp
VOLVO XC90 D5 185hp
VOLVO XC60 D5 205hp
Reply

#9
Волво имат стратегията да правят дълговечни но скъпи неща. Това се прави зарази западните пазари, където монтьорският труд струва скъпо и хората ценят по-рядкото влизане в сервиза също като екстра. Това е хубаво, но ако купиш кола с много неотложни смени изведнъж може да се окаже, че ще платиш още в началото още веднъж колата. Същото се получава и при Ауди. Просто хубавата кола иска сериозно отношение.
Колата на бъдещето е с 2 багажника и без двигател!
Reply

#10
Виждам ,че колата я няма ,но все пак исках да споделя ,че скоро се качвах на една Д5 163 hp и се оказа доста по тромава от този мотор ( за колегата които каза ,че бил муден мотора)
VOLVO FOR LIFE
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)