The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
малко настрани -нокиа 6300 или е50

#11
Е не можах да се сдържа...Smile
За мен сред телефоните има само Sony Ericsson и останалите Big Grin
Може да си продължите с обсъждането на Нокиите :lol: :lol: :lol:
Safety, Quality, Environment!
V40, 1.9 TDI, 98-a!
Reply

#12
Е не можах да се сдържа...Smile
За мен сред телефоните има само Sony Ericsson и останалите Big Grin
Може да си продължите с обсъждането на Нокиите :lol: :lol: :lol:
Safety, Quality, Environment!
V40, 1.9 TDI, 98-a!
Reply

#13
6233 даже мога да ти пратя темичка Волво за него - сам си я правих,
а батерита държи яко на разговори, има много як стерео звук.
Everybody lies!
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.zastrahovateli.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;">http://www.zastrahovateli.bg/</a><!-- m -->
Reply

#14
6233 даже мога да ти пратя темичка Волво за него - сам си я правих,
а батерита държи яко на разговори, има много як стерео звук.
Everybody lies!
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.zastrahovateli.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;">http://www.zastrahovateli.bg/</a><!-- m -->
Reply

#15
Сашуне, и аз също като Нокия-манияк да дам мнение - мисля че по-добрите характеристики са за 6300. Все пак типа на характеристиките е от серията 63 платформа...
Но забрави издръжливостта на батерията на 6310и ... /и аз го разнасям от време на време още заради това/... когато ходя по планините. Държи по 1 седмица, не е като едно време - ама има връзка :twisted:

Виж характеристиките им, 6300 е с 2 МР камера, 16 млн. цвята и т.н. срещу: 1,3 МР и 256 хил. цвята за Е50. Като издръжливост на батерията са еднакви горе долу. 2-3 дни, не повече, освен ако не снимаш и гледаш непрекъснато видео, нощем ... :wink: трябва да си с жица в джоба!

В тоя клас и пари - аз давам предпочитание за

Нокия 6300, макар че и другия също не е лош.

Направи директно Анкета с двата модела

и ... виж помощта от публиката! Big Grin
КЛАСИЧЕСКИ Volvo мислител... 850 GLT "АА" до 2009 г.
2009-2014: Ford Mondeo 2.0 TDCi Duratorg, Estate Wagon - Giha, Geartronic  .07.2003 г.
Ех... минало!

От 2014 г. насетне стига лигавщини: "Всичко или нищо" Mercedes Benz!

За контакт:
GSM: 088 99 00 911 - BOYCH
boych@abv.bg
Reply

#16
Сашуне, и аз също като Нокия-манияк да дам мнение - мисля че по-добрите характеристики са за 6300. Все пак типа на характеристиките е от серията 63 платформа...
Но забрави издръжливостта на батерията на 6310и ... /и аз го разнасям от време на време още заради това/... когато ходя по планините. Държи по 1 седмица, не е като едно време - ама има връзка :twisted:

Виж характеристиките им, 6300 е с 2 МР камера, 16 млн. цвята и т.н. срещу: 1,3 МР и 256 хил. цвята за Е50. Като издръжливост на батерията са еднакви горе долу. 2-3 дни, не повече, освен ако не снимаш и гледаш непрекъснато видео, нощем ... :wink: трябва да си с жица в джоба!

В тоя клас и пари - аз давам предпочитание за

Нокия 6300, макар че и другия също не е лош.

Направи директно Анкета с двата модела

и ... виж помощта от публиката! Big Grin
КЛАСИЧЕСКИ Volvo мислител... 850 GLT "АА" до 2009 г.
2009-2014: Ford Mondeo 2.0 TDCi Duratorg, Estate Wagon - Giha, Geartronic  .07.2003 г.
Ех... минало!

От 2014 г. насетне стига лигавщини: "Всичко или нищо" Mercedes Benz!

За контакт:
GSM: 088 99 00 911 - BOYCH
boych@abv.bg
Reply

#17
Единственото, което не ме вдъхновява много при 6300 е, че твърде лесно се надрасква. Един приятел има и, въпреки, че го държи предимно в калъфче, пак е надраскан доста. Докато при 6233, доколкото знам, материалите са такива, че надраскването става по-трудно.
Сега, това вече си е лично мое мнение, но 6300 ми е някак....твърде тънък.
Все пак, и двата са хубави телефони от висок клас и е, най-вече, въпрос на вкус.
Reply

#18
Единственото, което не ме вдъхновява много при 6300 е, че твърде лесно се надрасква. Един приятел има и, въпреки, че го държи предимно в калъфче, пак е надраскан доста. Докато при 6233, доколкото знам, материалите са такива, че надраскването става по-трудно.
Сега, това вече си е лично мое мнение, но 6300 ми е някак....твърде тънък.
Все пак, и двата са хубави телефони от висок клас и е, най-вече, въпрос на вкус.
Reply

#19
От 15 дни имам 6300.Много добър дисплеи,сравнително добра камера.Зареждал съм го 1 път - дават му до 340часа, та това са две седмици!Корпуса е метален и досега не е надраскан(нося го в раб.дрехи).Лесно меню,картата с памет може да не се сваля а направо с кабела от четеца на компа в телефона.Накрайника на зарядното е по-малък и ще трябва да купувам ново зарядно за кола.Та така: по-удобен,по-функционален и по-красив от стария ми телефон (нокия 3230).
Успех в избора.
[Image: volvo2ya5.gif]
Reply

#20
От 15 дни имам 6300.Много добър дисплеи,сравнително добра камера.Зареждал съм го 1 път - дават му до 340часа, та това са две седмици!Корпуса е метален и досега не е надраскан(нося го в раб.дрехи).Лесно меню,картата с памет може да не се сваля а направо с кабела от четеца на компа в телефона.Накрайника на зарядното е по-малък и ще трябва да купувам ново зарядно за кола.Та така: по-удобен,по-функционален и по-красив от стария ми телефон (нокия 3230).
Успех в избора.
[Image: volvo2ya5.gif]
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)