The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Здравейте - начинаещ собственик на V70 1998 г.

#1
Автомобилът V70 - 98г. го купих почти на шега преди една година и кусур от един приятел, който си дойде с него от Италия. Запалих се по марката когато за кратко работех в Агенция Митници, като шофьор, а там 90% от автопарка е ВОЛВО различни модификации. Колата все още не е регистрирана в КАТ, тъй като имам друг автомобил,а и има доста неща за оправяне по автомобила.
Регистрирах се тук, тъй като при Вас бих могъл да черпя идеи и информация от извора. Като за начало свалих тавана и го претапицирах /сам/, тъй като беше увиснал. Получи се доста добре и ми излезе към 42 лева дамаска и лепило - труда от мен. Останалите неща за оправяне освен консумативите, които трябва да сменя са:
1. уредното табло - не работи оборотомера/от 0 отива директно на 1500 оборота и не мърда/;
2. не работи дневния километраж и температурата.Пробвахме с мой роднина /занимава се само с електроника/, но не се реши проблема.Ще търся втора ръка може би?
3. При пълен ляв има причукване в карето? Вариант ли е втора ръка, ремонт на това или закупуване на ново?
Оригинални части за автомобила на добри цени откъде могат да се закупят? Не съм търсил все още.
Автомобилът е бензин - 2,0 126 к.с.
Като цяло имам много добри първоначални впечатления от автомобила, макар и 16 годишен. При свалянето и закачането на корите всичко ставаше с лекота и прецизност, изработката и на най малкият детайл е изпипано. Ще бъда благодарен за мнения и съвети :lol: .
Reply

#2
Първо здравей колега във форума!
Честито за покупката!
Надявам се след ремонта на автомобила, същият да те вози безаварийно дълги километри!
Относно поставените от теб проблеми мога първоначално да те насоча да ползваш търсачката на форума, както и да разгледаш структурата на самия форум. В него има раздели за всички модификации за марката, в т.ч. и за твоята. Ще се натъкнеш на теми, които вероятно ще отговорят на въпросите ти.
Поздрави!
През 2020 се очаква да свърши света!!! Ако искаш да оцелееш -  ела в България!!! Тук сме с 30 г. назад !!!
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)