The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Среща Пловдив -07.12.2014

#1
Здравейте, колеги, ще се радвам да се запознаем на живо. Видях,че скоро не е имало среща на "шведи" в града под тепетата.
Предложете дата да направим едно събиране - 19 или 26 се падат Недели. Може и през седмицата след работно време.
Очаквам колегите да се разпишат тука.
Четирите гуми возят тялото, двете гуми душата! Ride or die!
Reply

#2
Неделя ще е добре аз съм за, до сега не съм бил на такава среща и ще ми е много интересно да чуя и получа мнения и съвети относно моята машинка.
Reply

#3
Колеги дайте датата, пуснах препратка във фейса, но хората там искат дата. Wink
V90 97 200hp
S60 AWD 15 249hp
144 70 82hp
--------------------
     EX
V70AWD 97 193hp
S80 07 200hp
S70 97 140hp
V40 96 115hp
940 95 155hp
S80 06 170hp
940 95 122hp
Reply

#4
Ако искате може на 19 - Неделя на по кафе и малко раздумка, не знам само дали ще имат време колегите да се организират. Другия вариант е за 26, ще има седмица да се съберат мераклии.
Четирите гуми возят тялото, двете гуми душата! Ride or die!
Reply

#5
Традициите повеляват ,че Пловдивските срещи обикновено се организират в третата неделя от месеца - за справка разни стари типове като Гадния Метълист, Тони, Иван от Раковски, Жоро Драйвъра, Усмивката, Веско, Кольо Терора ,Иван Моллов и прочие...., както и всички нови желаещи да се включат , като автора на темата и т.н.
А като си спомня какви Коледни купони са били организирани преди години .....
Абе Майнатаун има история да възстановява.... :mrgreen:
Volvo 940 Estate 1994 D24TIC 122hp
Reply

#6
Значи 26ти е супер. Интереса обаче нещо е слаб към пловдивска сбирка. Хайде да се напънем малко, за по раздумка и семки, поне снимка за "фейса" да направим
Четирите гуми возят тялото, двете гуми душата! Ride or die!
Reply

#7
с най-голЕмУ удоволствие, но тази за жалост ще я пропусна. Пожелавам си спорна среща от Китай :-)
Reply

#8
Пичове, аз пак да си направя устата за среща на пловдивчани... Обещавам да си взема лаптопа с VIDA-тата, слънчоглед и после може на по бира(кола,фанта,кафе...) ??? Big Grin Big Grin
Четирите гуми возят тялото, двете гуми душата! Ride or die!
Reply

#9
Ако стане работата за тази събота или неделя ме пишете и мен , а що се отнася до ВИДА-тата , с каква операционна система си на лаптопа ?
"Акъла" е единственото нещо , което можеш да го даваш без да го имаш !
Reply

#10
Win7 x86 Ultimate, върви безпроблемно. Ми,хайде за Събота или Неделя да организираме нещо...
Четирите гуми возят тялото, двете гуми душата! Ride or die!
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)