The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DRL за XC 90

#21
Tisho Wrote:
Colin Wrote:Здравейте,
за да приключим темата, качвам няколко снимки на монтираните дневни светлини. На мен лично ми харесват, мисля че това беше целта, а и за тази цена едва ли има по удачно решение. Ще се радвам ако си кажете мнението и темата е полезна в бъдеще.

Бива. Смущават ли радиото като работят?
Тишо, като гледам къде са монтирани ... надали Wink
BG VOLVO Member #00409
Reply

#22
Бях обещал малко снимки на оригиналните DRL за ХС90, но колята беше доста време в бокса за ремонт на градушка и чак сега успявам да ги направя.
Асфалтът е мокър, но може да се види какво петно правят въпросните DRL светлини и колко е голямо Idea
Това с китайските варианти няма как да се получи. През деня се виждат като запалени халогени, но светят в бяло. На Алди бледнеят пред подобни рефлекторни LED светлини Wink

   

   
BG VOLVO Member #00409
Reply

#23
Жалко,че не се предлагат и за старото ХС70 иначе веднага да съм си сложил.Светят Уникално Big Grin
Reply

#24
Добре де, моето ХС90 има заводски вградени дневни светлини и е с би-ксенон. Вътрешните(от към решетката) рефлектори играят ролята на дневни светлини, като стане тъмно се самозапалват ксеноните(рефлекторите от към калниците). И къси и дълги са ми във външния рефлектор. Наскоро рових модула на светлините през вида-та и там даже има варианти кое и кога да действа като дневни светлини.
Четирите гуми возят тялото, двете гуми душата! Ride or die!
Reply

#25
angel4o Wrote:Добре де, моето ХС90 има заводски вградени дневни светлини и е с би-ксенон. Вътрешните(от към решетката) рефлектори играят ролята на дневни светлини, като стане тъмно се самозапалват ксеноните(рефлекторите от към калниците). И къси и дълги са ми във външния рефлектор. Наскоро рових модула на светлините през вида-та и там даже има варианти кое и кога да действа като дневни светлини.
Твоето да не е американче?
На вътрешния рефлектор седят на всички останали само дългите - Н7 или Н9 крушка (след 2007 год.).
Би-ксеноновата лупа е отделно нещо.
BG VOLVO Member #00409
Reply

#26
Почти, моето е канадче. Вътрешния рефлектор е дневни светлини и когато той свети илюминацията на интериора не работи. Има вариант и като пусна дългите да свети и той но по-силно.
п.п. моето е 2005г. би-ксенон е, но няма лупи, не ми достигна сила за фейслифта Smile
Четирите гуми возят тялото, двете гуми душата! Ride or die!
Reply

#27
angel4o Wrote:Почти, моето е канадче. Вътрешния рефлектор е дневни светлини и когато той свети илюминацията на интериора не работи. Има вариант и като пусна дългите да свети и той но по-силно.
п.п. моето е 2005г. би-ксенон е, но няма лупи, не ми достигна сила за фейслифта Smile
За Канада не се бях сетил Smile
Да, американските и канадски лайт модули могат да се програмират, но европейските - не.
Интересно ми е как са разрешили казуса с дългите на рефлекторния фар :roll:
Мести го или подсилва ампулата?
BG VOLVO Member #00409
Reply

#28
Мести фокуса на крушката. Даже при включени дълги работи и авто-регулацията на фара.
ХС-то си управлява светлините през централния модул, би трябвало да поддържа варианти за дневни светлини.
Четирите гуми возят тялото, двете гуми душата! Ride or die!
Reply

#29
angel4o Wrote:Мести фокуса на крушката. Даже при включени дълги работи и авто-регулацията на фара.
ХС-то си управлява светлините през централния модул, би трябвало да поддържа варианти за дневни светлини.
Благодаря ти!
Светлините се управляват през лайт модула и за различните пазари има различни приложения.
На европейските не можеш да качиш US/CA приложение, защото си следи лайт модула по VIN, така да се каже, и няма да го приеме ... така че няма вариант на европейски да го излъжеш и да му направиш такъв ЪП-дейт, все пак там са дългите светлини на европейските Wink
Поздрави!
BG VOLVO Member #00409
Reply

#30
Colin Wrote:[ATTACHMENT NOT FOUND][ATTACHMENT NOT FOUND][ATTACHMENT NOT FOUND]Здравейте,
за да приключим темата, качвам няколко снимки на монтираните дневни светлини. На мен лично ми харесват, мисля че това беше целта, а и за тази цена едва ли има по удачно решение. Ще се радвам ако си кажете мнението и темата е полезна в бъдеще.

Привет колега,

минало е малко време от отварянето на темата, но се надявам все още да се следи.
Доволен ли си от дневните светлини? Колко ти взеха за монтаж?
Лично на мен това решение доста ми харесва. Смяната на фаровете за мъгла също не е лоша, но май излиза доста по-скъпо.

Поздрави.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)