The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
XC90 или Santa Fe или Forester

#21
Нищо чудно да е на реални километри, още повече ако е купувана от тук и може да се провери в МП... Wink
Нашето Волво е на реални 149000 км., купувано е от МП, и се използва като втора семейна (предимно извънградска) кола.
Т.е. на година не се навъртат повече от 10 000 км. откакто съм я взел.
Просто и ясно е - трябва проверка! Smile
TO DARE IS TO DO

Volvo XC90, D5 240 hp, R-Design, Polestar, 04.2017
Volvo 960, 2.9i 204 hp, GLE, AT, 10.1992
Reply

#22
Благодаря колеги!

matanasov - и аз съм чел мнението на колегато, но не го намерих сега. Помня, че я беше продал за 12 000лв. , но беше казал, че има усещането, че нещо почва да се разваля. Принципно ако се намери някои тук да ми продаде неговото Волво за 12 000лв. няма да се замислям Big Grin

zorba - принципно аз и толкова километри не правя на година, предимно с колело се придвижвам из града, но в чужбина доста ги карат колите и винаги ми е съмнително, когато видя километраж около 100 000км. и то на приемлива цена.

Spurs - благодаря за инфото и извинявай, сега препрочетох темата и видях, че съм пропуснал да ти отговоря от къде съм - в София живея.

Поздрави и хубав ден.
Reply

#23
Колеги, чухме се с човека с обявата, която пуснах по-горе. По неговите думи, колата е била на фирма, която е направила бартер във въпросната автокъща и той я е взел от там. Нямало проблем да се провери в сервиз по избор. Също така да се кара, само че досега никога не съм карал автоматик Big Grin
Reply

#24
С всичко се свиква, особено с лесното.
ex XC90
Reply

#25
zorba Wrote:С всичко се свиква, особено с лесното.

Чак пък лесно! Big Grin
Volvo For life!
Reply

#26
DimitarDimitrov Wrote:Благодаря колеги!

matanasov - и аз съм чел мнението на колегато, но не го намерих сега. Помня, че я беше продал за 12 000лв. , но беше казал, че има усещането, че нещо почва да се разваля. Принципно ако се намери някои тук да ми продаде неговото Волво за 12 000лв. няма да се замислям Big Grin
Поздрави и хубав ден.

Тури едни 8 отгоре и ти подарявам моята Big Grin
Reply

#27
Освен 8 като 8 хиляди, виждам, че има и друго 8, като V8 Big Grin
Reply

#28
Даи снимки да видим джипа дали ги заслужава
Reply

#29
Айде стана пазарлък... Big Grin Само, че не е на вярното място!
Доколкото съм чел и разбрал тука, джипката на Миро струва доста повече от 20к, ама той си знае само колко... Wink
Гледаните коли са скъпи...
TO DARE IS TO DO

Volvo XC90, D5 240 hp, R-Design, Polestar, 04.2017
Volvo 960, 2.9i 204 hp, GLE, AT, 10.1992
Reply

#30
скъпи само за собствениците им :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
никой не може да оцени на пари любовта и грижите положени към желания автомобил 8-)

купувача винаги иска да мине колкото се може по-тънко - прости пазарни механизми....

колегата още малко търпение, като започнат по-масовите продажби на новото XC90, доста хора ще си подменят возилата, а модела от преди последния фейслифт направо ще му се сринат цените значително и тогава идва момента на истината.
Infiniti Q60 Cabrio 320hp
Infiniti EX37 GT Premium 320hp eх
Volvo XC90 2.5T 210hp ex
Volvo 760GLE 2.4TD 105hp ex
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)