The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Печка на бензиново S60

#11
Ако не я щеш давай я насам.
Да взема да се наредя след колегата bg_tiger1978. Smile
ex XC90
Reply

#12
И аз на опашката. Понеже съм нахален ще се опитам да ги изпреваря - голямо черпене ще пада Smile

Сега сериозно /не че желанието да я отнеса не е сериозно де/, но какво означава че е несъвместима? Дори и да нямаш оригинално у-е от самата кола, винаги можеш да си сложиш автономно такова. Опции много - от таймер, през дистанционно та до GSM. Важна подробност е че ако искаш да работи при угасен двигател, трябва като я сваляш да не пропуснеш да свалиш и помпата за охл. хтечност /за помпата за гориво смятам не е нужно да споменаваме Smile/, защото в печката има термодатчик който я гаси при температура над 60 градуса и ако няма кой да върти антифриза, то тогава ще го стоплиш локално по маркуча и файда почти йок.
[Image: ab276107.gif]
[Image: ab245320.gif]

[Image: ab245321.gif]
VOLVO S40, 1.8 115hp, 97г. -Р 9969 минало
VOLVO 440 1.7i 89г. B18E, Р 1401 РС - минало
VOLVO 460 1.8 моно 91г. B18U, Р 0345 РС - минало
Reply

#13
Ауууу .............. не мислех, че има толкова мераклии - при тази липса на теми за печки на бензинови коли.
За жалост уредих вече колегата от офиса.
А иначе - не съм съгласен, че трябва да пренебрегваме факта, че даден модел не е подходящ за дадена кола. Аз нищо не разбирам от печки, но вярвам на хората които ме консултираха. Те нямаха нищо против да експериментираме, но на моя отговорност и за моя сметка. Е нееее - мерси, колкото и да ме блазни тази благинка, не съм ОК да си правя опит/грешка на личната кола.
"Добрите шофьори имат следи от насекоми по страничните прозорци"- Walter Röhrl
Reply

#14
Това дали е 4.2 или 5 kw може да се коригира от горивната помпа, като се настрои хода на буталото и или се подмени с малко по-голяма...
Тука не говорим за разлика между 2 и 5 kw кадето има съществени конструктивни различия.
Според мене допуснал си грешка, като не си се възползвал от тази възможност, но това си е мое лично мнение!
S80 D5244T 163hp - 2006г. ръчна скоростна кутия
Reply

#15
До колкото знам да ти монтират печка специално за Волво е доста сложна работа,да не говоря колко неща могат да ти прецакат,но и аз признавам само оригинолното.Не давам на никой да си прави свободни съченения по моята кола.Мисля че си постъпил правилно с отказа,а ако трябва да бъдем честни бензинките сгряват супер бързо,така че карай си колата безаварийно и се радвай,че не си се вкарал във филма Wink
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)