The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Национална среща - 9 юни - маршрут след Пловдив

#41
MichaelLeRoi Wrote:Сашо, през Раковски пътя е кофти, като започне изкачванео са едни завои... а пък през село Турия било отврат... не че неикам да дойдат 20-30 волва... :oops:

:-) MichaelLeRoi, тебе нали ще те събираме от разклона Калояново-Рио де Конейро? ;-)
XC 70 '12/D5; 
C30 '07/2D
Reply

#42
MichaelLeRoi Wrote:Сашо, през Раковски пътя е кофти, като започне изкачванео са едни завои... а пък през село Турия било отврат... не че неикам да дойдат 20-30 волва... :oops:

:-) MichaelLeRoi, тебе нали ще те събираме от разклона Калояново-Рио де Конейро? ;-)
XC 70 '12/D5; 
C30 '07/2D
Reply

#43
Вили каза:
" Сега малко по организацията на дребните неща:
За тези които нямат табелки с никовте да си казават, за да им бъдат изготвени такива, тези които имат - да си ги приготвят от сега и да си ги носят! За всички желаещи ще има знаменца и стикери, а има и тема за поръчка на тениски и шапки (макър, че за това. май време не остана ). Който ще се сдобие с клубна карта на срещата да не забравя и снимка паспортен формат. Като цяло обаче, ПРИСЪСТВИЕТО си осатава най-важно!!!
Ако съм пропуснала нещо, допълвайте... "


Мисля, че този пост трябва да го копираш и в официалната тема за срещата. Сигурно не всички, които ще присъстват, четат тази тема, а нещата, които поставяш на дневен ред са важни. И след като там май поприключиха с резервациите, би трябвало да може да се пише и за други организационни задачи. :!:
Reply

#44
Вили каза:
" Сега малко по организацията на дребните неща:
За тези които нямат табелки с никовте да си казават, за да им бъдат изготвени такива, тези които имат - да си ги приготвят от сега и да си ги носят! За всички желаещи ще има знаменца и стикери, а има и тема за поръчка на тениски и шапки (макър, че за това. май време не остана ). Който ще се сдобие с клубна карта на срещата да не забравя и снимка паспортен формат. Като цяло обаче, ПРИСЪСТВИЕТО си осатава най-важно!!!
Ако съм пропуснала нещо, допълвайте... "


Мисля, че този пост трябва да го копираш и в официалната тема за срещата. Сигурно не всички, които ще присъстват, четат тази тема, а нещата, които поставяш на дневен ред са важни. И след като там май поприключиха с резервациите, би трябвало да може да се пише и за други организационни задачи. :!:
Reply

#45
MichaelLeRoi Wrote:Сашо, през Раковски пътя е кофти, като започне изкачванео са едни завои... а пък през село Турия било отврат... не че неикам да дойдат 20-30 волва... :oops:

Да, навремето минавах само по този път, че няма жива кола, ама който има чувствителен стомах, ще бере ядове. Пък и не съм убеден, че е много по-кратко като км., а за време съм сигурен, че е едно и също.
Reply

#46
MichaelLeRoi Wrote:Сашо, през Раковски пътя е кофти, като започне изкачванео са едни завои... а пък през село Турия било отврат... не че неикам да дойдат 20-30 волва... :oops:

Да, навремето минавах само по този път, че няма жива кола, ама който има чувствителен стомах, ще бере ядове. Пък и не съм убеден, че е много по-кратко като км., а за време съм сигурен, че е едно и също.
Reply

#47
sasho_s40 Wrote:Колеги моля ви за бързо уточнение - сондиране на мнения

от къде да се мине
1 карлово - калофер
2раковски - павел баня

нека до сряда да решат по-често пътуващите по тези маршрути за да сложа официално пътя на софия-пловдив-?-?-казанлък


засега 2:0 за карлово калофер
VOLVO S40 1998 100kW (140к.с.) 5 MANUAL 183Nm минало
VOLVO S60 D5 2006 136kW (185к.с.) 6 MANUAL 400Nm минало
VOLVO XC60 2013 158kW (215к.с.) 6 AUTOMATIC 440Nm настояще
VOLVO бъдещето е неизвестно...
Reply

#48
sasho_s40 Wrote:Колеги моля ви за бързо уточнение - сондиране на мнения

от къде да се мине
1 карлово - калофер
2раковски - павел баня

нека до сряда да решат по-често пътуващите по тези маршрути за да сложа официално пътя на софия-пловдив-?-?-казанлък


засега 2:0 за карлово калофер
VOLVO S40 1998 100kW (140к.с.) 5 MANUAL 183Nm минало
VOLVO S60 D5 2006 136kW (185к.с.) 6 MANUAL 400Nm минало
VOLVO XC60 2013 158kW (215к.с.) 6 AUTOMATIC 440Nm настояще
VOLVO бъдещето е неизвестно...
Reply

#49
stoyanz Wrote:
MichaelLeRoi Wrote:Сашо, през Раковски пътя е кофти, като започне изкачванео са едни завои... а пък през село Турия било отврат... не че неикам да дойдат 20-30 волва... :oops:

Да, навремето минавах само по този път, че няма жива кола, ама който има чувствителен стомах, ще бере ядове. Пък и не съм убеден, че е много по-кратко като км., а за време съм сигурен, че е едно и също.

Мисля разликата е 20-30 км, но това за сметка на нервите. Пътя сега бил занемарен, Инак си е по-спокоен.
Enter the dark world of Mike LeRoi.
Voodoo hero. Dead man, ShadowMan.
Reply

#50
stoyanz Wrote:
MichaelLeRoi Wrote:Сашо, през Раковски пътя е кофти, като започне изкачванео са едни завои... а пък през село Турия било отврат... не че неикам да дойдат 20-30 волва... :oops:

Да, навремето минавах само по този път, че няма жива кола, ама който има чувствителен стомах, ще бере ядове. Пък и не съм убеден, че е много по-кратко като км., а за време съм сигурен, че е едно и също.

Мисля разликата е 20-30 км, но това за сметка на нервите. Пътя сега бил занемарен, Инак си е по-спокоен.
Enter the dark world of Mike LeRoi.
Voodoo hero. Dead man, ShadowMan.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
2 Guest(s)