The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Въпрос за монтиране на парктроник и bluetooth

#1
Здравейте момчета и момичета,

Радвам се, че най-накрая се регистрирах в този форум, защото вече съм горд собственик на Volvo S40.

Във връзка със закупуването на автомобила, искам да го оборудвам с някои полезни екстри, две от които са парктроник и блутут. Искам да ви попитам къде бихте ме посъветвали да проверя за парктроници и евентуално кои модели са добри. Същото нещо важи и за bluetooth устройство, с чиято помощ да върша телефона си към колоните на колата и да вградя микрофон.

Честно да си кажа тепърва се запознавам с нещата, така че ако съм казал нещо неточно, моля да ме извините.

Само за сведенение - автомобила е 2005 година, 2.0D.

Благодаря ви за помощта.
Reply

#2
Здравейте момчета и момичета,

Радвам се, че най-накрая се регистрирах в този форум, защото вече съм горд собственик на Volvo S40.

Във връзка със закупуването на автомобила, искам да го оборудвам с някои полезни екстри, две от които са парктроник и блутут. Искам да ви попитам къде бихте ме посъветвали да проверя за парктроници и евентуално кои модели са добри. Същото нещо важи и за bluetooth устройство, с чиято помощ да върша телефона си към колоните на колата и да вградя микрофон.

Честно да си кажа тепърва се запознавам с нещата, така че ако съм казал нещо неточно, моля да ме извините.

Само за сведенение - автомобила е 2005 година, 2.0D.

Благодаря ви за помощта.
Reply

#3
Здрасти и добре дошъл в отбора!
За парктроника ще ти каже Роки (Rokoko), той си монтира допълнително на S80-ката.
Safety, Quality, Environment!
V40, 1.9 TDI, 98-a!
Reply

#4
Здрасти и добре дошъл в отбора!
За парктроника ще ти каже Роки (Rokoko), той си монтира допълнително на S80-ката.
Safety, Quality, Environment!
V40, 1.9 TDI, 98-a!
Reply

#5
Честито за покупката. Лично аз бих си купил едно ново стерео, гледам продават едно СОНИ в ЗОРА, с вграден блутут и микрофон към него. Жестока работа за някъде около 300 - 350 лв. Само има един проблем, че ако возиш съпругата или гаджето и ти звъни "резервата" - номера и се изписва на дисплея на радиото :roll:
А тогава ще трябва много да се обясняваш Confusedhock:
The Easy Driver
MOSKVICH 426 combi - 1968 - ex
SEAT TOLEDO/1.6 m.i - 1993 - ex
VOLVO S40/1.8 i - 1996 - ex
VOLVO V70 D5 - 2003 - ex
VOLVO S80 V8 - 2006 - now
Reply

#6
Честито за покупката. Лично аз бих си купил едно ново стерео, гледам продават едно СОНИ в ЗОРА, с вграден блутут и микрофон към него. Жестока работа за някъде около 300 - 350 лв. Само има един проблем, че ако возиш съпругата или гаджето и ти звъни "резервата" - номера и се изписва на дисплея на радиото :roll:
А тогава ще трябва много да се обясняваш Confusedhock:
The Easy Driver
MOSKVICH 426 combi - 1968 - ex
SEAT TOLEDO/1.6 m.i - 1993 - ex
VOLVO S40/1.8 i - 1996 - ex
VOLVO V70 D5 - 2003 - ex
VOLVO S80 V8 - 2006 - now
Reply

#7
Аз също съм им хвърлил око на плеърите с вграден блутуут. Притеснява ме, че микрофона е в панела и не знам дали така не е прекалено далече от устата !
1999 VOLVO S40 1.8 GDI 125p.s.
Reply

#8
Аз също съм им хвърлил око на плеърите с вграден блутуут. Притеснява ме, че микрофона е в панела и не знам дали така не е прекалено далече от устата !
1999 VOLVO S40 1.8 GDI 125p.s.
Reply

#9
Привет и добре дошъл в братството! :lol:
Аз преди време попаднах на това в нета: <!-- m --><a class="postlink" href="http://parktronik.hit.bg/">http://parktronik.hit.bg/</a><!-- m -->.
Сигурно има и по-нови неща.
Ето ти и телефон на едни ел. техници, които слагат парктроници: Автоаларми Кодел - В София на ул. "Тунджа" зад Баня Мадара, тел: 9534119. Може да видиш при тях как са цените и моделите. Момчетата са читави.
Клубна карта № 0026
Пътят е труден за този, който не следва съдбата си!
-----------------
Volvo 460 GLE 1,9 TD 95 г.; Volvo S70 TDI 98г.; Seat Arosa 1.7 SDI 99 г.
Reply

#10
Привет и добре дошъл в братството! :lol:
Аз преди време попаднах на това в нета: <!-- m --><a class="postlink" href="http://parktronik.hit.bg/">http://parktronik.hit.bg/</a><!-- m -->.
Сигурно има и по-нови неща.
Ето ти и телефон на едни ел. техници, които слагат парктроници: Автоаларми Кодел - В София на ул. "Тунджа" зад Баня Мадара, тел: 9534119. Може да видиш при тях как са цените и моделите. Момчетата са читави.
Клубна карта № 0026
Пътят е труден за този, който не следва съдбата си!
-----------------
Volvo 460 GLE 1,9 TD 95 г.; Volvo S70 TDI 98г.; Seat Arosa 1.7 SDI 99 г.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
2 Guest(s)