The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Често светкане на лампата на TCS /DTCS/

#1
Здравейте, от известно време индикатора за тракшън контрола взе да светка много често без видима причина на съвсем сух път.
Досега съм го задействал много рядко само на сняг, кал и вода когато съм подавал повече газ!
На какво би могло да се дължи това, дали е някакъв проблем това?
Благодаря ви предварително за отговорите!
Reply

#2
iogo Wrote:Здравейте, от известно време индикатора за тракшън контрола взе да светка много често без видима причина на съвсем сух път.
Досега съм го задействал много рядко само на сняг, кал и вода когато съм подавал повече газ!
На какво би могло да се дължи това, дали е някакъв проблем това?
Благодаря ви предварително за отговорите!
Виж си гривните на каретата и датчиците на ABS-а да не са затлачени с мръсотия Smile
Reply

#3
pliva Wrote:Виж си гривните на каретата и датчиците на ABS-а да не са затлачени с мръсотия Smile
По вероятно да е плочката на волана - много често срещан проблем.
Аз лично бих препоръчал смяна с нова, но за да е 100% сигурно - трябва си диагностика с VIDA Wink
BG VOLVO Member #00409
Reply

#4
Благодаря за отговорите!
Ще започна първо с почистването на гривните на каретата и датчиците на АБС.
Reply

#5
Страхотно е когато четеш за някакъв проблем , дават се съвети човека с проблема е супер активен в търсене на начин за отстраняването му и на причините за това иииииииииии накрая не СПОДЕЛЯ как е разрешен проблема - браво , после чакай отговор на зададен от теб въпрос!!!
Reply

#6
Ами да,понякога така става, какво да се прави..... Sad
Volvo 940 Estate 1994 D24TIC 122hp
Reply

#7
pendjuv Wrote:Страхотно е когато четеш за някакъв проблем , дават се съвети човека с проблема е супер активен в търсене на начин за отстраняването му и на причините за това иииииииииии накрая не СПОДЕЛЯ как е разрешен проблема - браво , после чакай отговор на зададен от теб въпрос!!!

Съгласен съм с колегата. Пълним форума с питанки за разни проблеми, после даваме мнения за евентуални решения И........до там Confusedhock: . След 2-3 дни се появява поредната тема със същата участ. И като пуснеш търсачката се уморяваш да четеш , но без резултат.
Човек цял живот се учи . . .


[Image: ab250839.gif]
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)