The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Препоръки за сервиз - смяна масло на автоматик ХС70 D5

#21
Dodo 155 Wrote:ЕМЕТО1,
допълни записките на GT1, че дори и MY2008+ при ХС90 имат маслен радиатор на кутията и се намира във водния Wink
При ХС70 Р2 платформа - масленият радиатор на кутията не е във водния, те реално нямат такъв ... затова 5-ст Айзин страда от прегряване, а в ДАЙМЪНД монтират радиатор след ремонт на кутията :lol:
Само между 2006 и 2007 год. (с големите капаци на огледалата) имат маслен радиатор, но е много голяма рядкост! За USA се е предлагал пакет с теглич и тогава е монтиран радиатор на TS80 ... за Европа не мога да кажа, нямам информация.
Сега разбираш ли защо препоръчвам Мото-Пфое, Даймънд, Джемини, а Мони и Дунев? Big Grin
Иначе записките на GT1 са от VIDA, така че няма какво да добавя още към тях :mrgreen:

Колега благодаря много за безценната и ненужна информация.
За всички ни стана ясно, че си нямаш и представа как става смяната на маслото на автоматика.
Но пък до момента изписа цели 7 поста!

mevdo Wrote:Записките на ГТ1 !!! :o :roll: Confusedhock: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Nedelchev_1 Wrote:Какво се смеете, може той да е дал информацията за Vida :lol:

Към колегите Mevdo и Nedelchev_1 от Варна – ако някой от вас някога е правил тази процедура, то би били добре да споделите и да помогне с информация.
Ако ли не – постовете ви са явен СПАМ и трябва да бъдат изтрити!
Личните ви отношения си ги оправяйте лично, а не публично!

GT1 си е направил труда да обясни накратко как се сменя принципно маслото на един модел автоматична кутия при волво, прикачил е нагледни схеми от Видата и вместо одобрение от ваша страна, получава подигравки!!!

Аз съответно си направих труда качих тази информация да е видна тук и да е малко от малко от полза.

А вашите 4 поста към момента говорят само за едно – неуважение и подигравки!
А двама от вас са и модератори на форума.
Тъжно е наистина такова отношение!
Жалко за форумната атмосфера дето трябваше да е за взаимопомощ.
Учредител на Волво клуб България.
Притежател на  клубна карта № 0014.

VOLVO 460  1.7  '91
За помощ: 089 66 42 887
[Image: 362784.gif]

Няма по-голяма сила от усмивката и добрата дума!

#22
Колеги, като един новоизлюпен мод виждам, че на конкретния въпрос за препоръка за сервиз в Сф има точно ДВЕ конкретни мнения и всичко останало е от типа "ти мен уважаваш ли ме?" и "сервизът ми е по-добър от сервиза ти"
Човека иска да закара колата в сервиз, както повечето от нас, а не да заляга отдолу - има си теми за "направи си сам"
Очаквам резултат от автора на темата за положително/отрицателно развитие с търсенето и намирането на сервиза и да се прикратява детинския спор!
The Easy Driver
MOSKVICH 426 combi - 1968 - ex
SEAT TOLEDO/1.6 m.i - 1993 - ex
VOLVO S40/1.8 i - 1996 - ex
VOLVO V70 D5 - 2003 - ex
VOLVO S80 V8 - 2006 - now

#23
bell Wrote:Колеги, като един новоизлюпен мод виждам, че на конкретния въпрос за препоръка за сервиз в Сф има точно ДВЕ конкретни мнения и всичко останало е от типа "ти мен уважаваш ли ме?" и "сервизът ми е по-добър от сервиза ти"
Човека иска да закара колата в сервиз, както повечето от нас, а не да заляга отдолу - има си теми за "направи си сам"
Очаквам резултат от автора на темата за положително/отрицателно развитие с търсенето и намирането на сервиза и да се прикратява детинския спор!

По-добре модераторите - нови или стари - да поразчистят темата!
След като за вас е видно кое е спам и кое е по темата!
Че 3 страници за едно елементарно питане от рода "Къде да отида за масло на АТ?" са си множко.

Извинявам се, но ако Dodo 155 не спамеше толкова много, темата да сме я забравили досега,
а човекът да си е намерил сервиза.
Учредител на Волво клуб България.
Притежател на  клубна карта № 0014.

VOLVO 460  1.7  '91
За помощ: 089 66 42 887
[Image: 362784.gif]

Няма по-голяма сила от усмивката и добрата дума!

#24
EMETO1 Wrote:По-добре модераторите - нови или стари - да поразчистят темата!

Тук вероятно трябва да отдам чест?! :lol:

Сори за спама, но не се сдържах.

Няма до момента тема за сервизи, особено в околията на София, която да не предизвиква джавкане - и това прави изключително лошо впечатление.
Ще предложа на останалите колеги модератори да обсъдим как да се процедира от тук нататък със сервизно-клиентелистки теми в стил "Препоръчайте сервиз" ...

п.п. И да ми блокира клавиатурата, ако автора на темата вече не е засипан от ЛС с по-конкретни местенца за обслужване Smile
Още веднъж съжалявам за офтопика!
The Easy Driver
MOSKVICH 426 combi - 1968 - ex
SEAT TOLEDO/1.6 m.i - 1993 - ex
VOLVO S40/1.8 i - 1996 - ex
VOLVO V70 D5 - 2003 - ex
VOLVO S80 V8 - 2006 - now

#25
bell Wrote:
EMETO1 Wrote:По-добре модераторите - нови или стари - да поразчистят темата!

Тук вероятно трябва да отдам чест?! :lol:

Сори за спама, но не се сдържах.

Няма до момента тема за сервизи, особено в околията на София, която да не предизвиква джавкане - и това прави изключително лошо впечатление.
Ще предложа на останалите колеги модератори да обсъдим как да се процедира от тук нататък със сервизно-клиентелистки теми в стил "Препоръчайте сервиз" ...

п.п. И да ми блокира клавиатурата, ако автора на темата вече не е засипан от ЛС с по-конкретни местенца за обслужване Smile
Още веднъж съжалявам за офтопика!

Извинен си! :mrgreen:
Все пак нов модератор си - трябва да наваксаш ... със спама. Wink
Учредител на Волво клуб България.
Притежател на  клубна карта № 0014.

VOLVO 460  1.7  '91
За помощ: 089 66 42 887
[Image: 362784.gif]

Няма по-голяма сила от усмивката и добрата дума!

#26
EMETO1 Wrote:
bell Wrote:
EMETO1 Wrote:По-добре модераторите - нови или стари - да поразчистят темата!

Тук вероятно трябва да отдам чест?! :lol:

Сори за спама, но не се сдържах.

Няма до момента тема за сервизи, особено в околията на София, която да не предизвиква джавкане - и това прави изключително лошо впечатление.
Ще предложа на останалите колеги модератори да обсъдим как да се процедира от тук нататък със сервизно-клиентелистки теми в стил "Препоръчайте сервиз" ...

п.п. И да ми блокира клавиатурата, ако автора на темата вече не е засипан от ЛС с по-конкретни местенца за обслужване Smile
Още веднъж съжалявам за офтопика!

Извинен си! :mrgreen:
Все пак нов модератор си - трябва да наваксаш ... със спама. Wink

Жоро, спри се малко. Idea

Определено трябва да се преосмисли съществуването на подобни "рекламни" теми. Който иска да рекламира - има си начин. Подобни циркове трябва да спрат, крайно време е.

#27
СПАМ!

Ама той човека продължава да ака тук там и през чужди профили Big Grin Ако случайно прочетете някоя простотия не се сърдете на мен колеги, братовчеда и баба му, също така и сестрата на зълвата ми ползват профила чат пат Smile

СПАМ СПАМ (за триене)

#28
Всяко писане оттук нататък, което не е по темата "Препоръки за сервиз...." е СПАМ!
ТРИ! страници за два сервиза и половина... Confusedhock:
Както по-рано писа Стефан, конкретните мнения са само ДВЕ! Мисля, че едно от тях беше моето Wink
Дали разбирам от смяна на масло или не, прав или крив, писах това, за което колегата беше питал!
Всичко друго освен мненията по темата трябва да се изчисти, според мен!
Но ако продължаваме така, модераторите трябва да станат повече от пишещите, което поначало си е нон-сенс (за по-точна българска дума не се сещам, за съжаление!) :?
Поздрави!
TO DARE IS TO DO

Volvo XC90, D5 240 hp, R-Design, Polestar, 04.2017
Volvo 960, 2.9i 204 hp, GLE, AT, 10.1992

#29
Малко почивка ... конкретните мнения наистина са само 2, но докато се реши проблема ще остане темата по ключ.
Човекът вече има достатъчно информация за сервизи и "Направи си сам", така че не виждам какво повече да коментираме ... дори и заключена, пак ще е видна ...
BG VOLVO Member #00409

#30
Еме, темата е "Препоръки за сервиз ...", а не "Как се сменя масло на АСК " !!! :!:
Volvo 940 Estate 1994 D24TIC 122hp



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)