The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Среща София 22.02.2015г.

#1
След дълго отсъствие , реших пак да пусна една тема за среща. Big Grin
Мястото: паркинга на НИМ (Национален исторически музей)
Час: 12:00
Компанията: Както винаги приятна и стабилна.
Всички са добре дошли!

ПП: Дано и времето е с нас този път !!! :roll:
Sweden style , by momcho00
____________________________________________________________________________
Клубна карта №:00389
[Image: ab271105.gif]
пазлы trefl
Reply

#2
Здравейте колеги ! Преди 5 мин. се регистрирах във форума и видях срещата в неделя,понеже съм с видинска регистрация,но живея във София,би ли било проблем да се присъединя към вас с моето V50 ? Може срещите да са само за автомобили със софийска регистрация (за това питам) :roll:
Reply

#3
AlexAlexandrov Wrote:Здравейте колеги ! Преди 5 мин. се регистрирах във форума и видях срещата в неделя,понеже съм с видинска регистрация,но живея във София,би ли било проблем да се присъединя към вас с моето V50 ? Може срещите да са само за автомобили със софийска регистрация (за това питам) :roll:
Здравей и добре дошъл във форума на любителите на "Шведската стомана " Волво!
Срещата е за всички, независимо от регистрацията!
Даже често се радваме и на гости, посетили по различен повод столицата в точния ден!
Аз за съжаление няма да мога да присъствам този месец - налага се да пътувам в събота и неделя, но се надявам, че ще се запознаем на някоя от следващите срещи!
Поздрави!
Обикновен простосмъртен с клубна карта.
Reply

#4
AlexAlexandrov Wrote:Здравейте колеги ! Преди 5 мин. се регистрирах във форума и видях срещата в неделя,понеже съм с видинска регистрация,но живея във София,би ли било проблем да се присъединя към вас с моето V50 ? Може срещите да са само за автомобили със софийска регистрация (за това питам) :roll:
Добре си дошъл! Smile
Може да се присъединяваш към всяка една среща.
btw ... ако дойде Пламен, няма да си единственият с видинска регистрация :lol:
Поздрави и до неделя!
BG VOLVO Member #00409
Reply

#5
Dodo 155 Wrote:
AlexAlexandrov Wrote:Здравейте колеги ! Преди 5 мин. се регистрирах във форума и видях срещата в неделя,понеже съм с видинска регистрация,но живея във София,би ли било проблем да се присъединя към вас с моето V50 ? Може срещите да са само за автомобили със софийска регистрация (за това питам) :roll:
Добре си дошъл! Smile
Може да се присъединяваш към всяка една среща.
btw ... ако дойде Пламен, няма да си единственият с видинска регистрация :lol:
Поздрави и до неделя!
Да,прав е Влади - и аз съм с видински номера,амз никой не ме е връщал до сега :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: И сега пак ще бъда Wink
Reply

#6
Яворе! Председателю, моля, направи ми един пълен комплект клубни рекламни материали за проф. Миланов, който, също "имам привилегията да карам Волво". Сигурно, вече се сети, защо ми е...
Reply

#7
AlexAlexandrov Wrote:Здравейте колеги ! Преди 5 мин. се регистрирах във форума и видях срещата в неделя,понеже съм с видинска регистрация,но живея във София,би ли било проблем да се присъединя към вас с моето V50 ? Може срещите да са само за автомобили със софийска регистрация (за това питам) :roll:
То хората, даже с нисани идват...

There is no place like 127.0.0.1
Reply

#8
Само един истински фен на Volvo може да си позволи да дойде с Нисан .
Volvo S70 2.5 TDI 1998 D5252T
[Image: 581732.png]
Reply

#9
Ще има ли човек ,които ще носи стикери ( лосове ) на срещата - с цел Тези които си нямаме да си набавим ? Smile
"Акъла" е единственото нещо , което можеш да го даваш без да го имаш !
Reply

#10
Rostislav Wrote:Яворе! Председателю, моля, направи ми един пълен комплект клубни рекламни материали за проф. Миланов, който, също "имам привилегията да карам Волво". Сигурно, вече се сети, защо ми е...
Ростиславе!Приятелю, моля намери Кире на срещата...той има това, което ти трябва ;-)
Аз за съжаление ще пропусна софийската среща този месец Sad

Поздрави и приятно изкарване!
Явор Smile
(ex) 2013 - 2017/ Volvo XC70, D5, 2007
(ex) 2016 - 2018/ Audi A4 1.8T Quattro, 1999
2011 - present/ Volvo S80, 2.0T, 1999
2017 - present/ Audi A8 4.2 Quattro, 2005
2017 - present/ Mini One, 2017
2020 - present/ Volvo V70 AWD, D5, 2005
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)