The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Летни гуми

#21
sasho_s40 Wrote:ми не виждам разлика в шарката ама никаква колкото до материала и технологията там е разковничето. .............. щото са от много добър материал само за ЗИМА. абе всичко зависи от възможностите на човек да си ги позволи. и аз вече смятам ама все много пари излиза това дето го искам та ще има компромиси...
Аз като съм с най ефтините 85-94лв./бр.
Да не мислиш че ги чувам че свирят .... - нали имам музика и дизел - дето трака!!!
А дали се разпадат !!! -е това поне съм го изпробвал - не се разпадат!
На ТАНКа ми не се полагат пистови гуми - според терена.
По добре нови и често да се сменят - отколкото с години да ги имам и да стареят!
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#22
Здравейте Колеги,
четейки темата за гумите и размерите, забелязвам че никъде няма размер 14 цола при V40?!? Моето V40 съм го взел от Швейцария със зимни гуми и комплект 4 летни в багажника, но и двата комплекта са 14-ки (195/65/14). Летните са без джанти.
Въпросът ми е, знае ли някой къде мога да намеря 14-ки джанти за Волво и дали и от нещо друго стават или по-добре да търся 15-ки, ама тогава ще трябва и гуми да купувам?!? Sad Разстоянието м/у отворите също не го знам колко е.

Благодаря
Reply

#23
Ако видиш сайта ни, ще видиш за ДЕА ЕКСПРЕС. Преди почти 1 месец докараха джанти железни и алуминиеви. Адреса е ТУК.
Да провериш и да каже за волвата ни дали има - и за кой модели, ако ходиш на място.
Да кажеш че си от клуба - да видим дали намалението важи!!
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#24
ОК. Утре ще отида и ще проверя на място, че днес съм на работа. После ще пиша веднага какво имат.
Reply

#25
sasho_s40 Wrote:ми не виждам разлика в шарката ама никаква колкото до материала и технологията там е разковничето. ултрагрип5 ги спряха 2003 и 2004 имаше вече 6-та серия. а аз най-съм доволен точно от 5-цата. и вярно е че над 5-10 градуса не стават за каране щото много свирят и се изяждат бързо ама това е щото са от много добър материал само за ЗИМА. абе всичко зависи от възможностите на човек да си ги позволи. и аз вече смятам ама все много пари излиза това дето го искам та ще има компромиси...

Завода на Дебица в Полша е собственост на Гудиър, тъй че не се чудете че няма разлика. Аз съм карал лятна Дебица, а сега съм с Фулда и трябва да ви кажа че не усещам някаква съществена разлика. За мен лично дебицата е добър избор, като съм слушал мненията и на колеги за зимните им гуми.
Reply

#26
По въпроса за Debica Frigo аз съм карал няколко зими с нея и съм много доволен и в интерес на истината за тия пари по добра гума няма.
За въпроса с джантите на S/V 40 аз не съм знаел че има и 14-ки и съм гледал в много каталози и никаде не съм срещал 14-ки.На мен лично 15-ки те ми се струват малки за тая кола и ако си намеря 16-ки със сигурност ще ги сложа.Лошото е че размера на дупките е малко нестандартен и много редко се намират такива джанти.Диагонала м-ду отворите е 114,3 мм.
Reply

#27
В мобиле.бг продават джанти 14'' за С/В 40.
Дано да е полезно на някой.
Reply

#28
SSS, претърсих цялото МОБИЛЕ и освен за 480 не намерих други джанти за Волво. Би ли ме ориентирал малко по-точно, моля.
Благодаря
(не знам дали от 480 стават за V40)
Reply

#29
Преди няколко дни рових в мобилето, в малки обяви (търсене Arrow волво) и ми излезна обява за 14 цолови джанти за волво с/в 40.
Запомних го, защото се учудих на малкия рамер.
Reply

#30
Като гледам, а и за съжаление усещам пътищата ни в страната не е зле да се пробват летни 195/65/15, все пак 10мм отгоре може да се окаже решаващо. Иначе се почват едни изправяния на джанти. А пък дано да пооправят малко, но не ми се вярва Cry
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)