The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Какво мислите за тези свещи?

#11
На всичките ми коли досега свещите са били керемидени. Чисто белите свещи не са на добре. Причинаната може и да не е в самите свещи, а в смесообразуването например.
Колата на бъдещето е с 2 багажника и без двигател!
Reply

#12
Густав, зависи от горивото което ползваш. 5 - 10% Етанол предполага някаква промяна във вида им. Ето картинката долу:

[Image: Read_Spark_M5oh.jpg]
I am not suffering from panic attacks, I enjoy them.
Reply

#13
Е точно! Моите винаги са били № 2. Това е истината! А твоите се колебаят между 5 и 6. Ние също имаме Е10 и аз през 3 зареждания сипвах от него, но трябва двигателя ти да е пригоден да го гори. От представителството ми казаха, че всички Волва производство след 2000 стават за Е10, а това от аватара ти май е отпреди. Ти си знаеш...

Аз ти споделям моят опит и моето мнение. Никого не ангажирам с него, всеки си кара както си иска.
Колата на бъдещето е с 2 багажника и без двигател!
Reply

#14
Густав съгласен. Аз се радвам на всяко мнение. Няма проблеми. Нали за това пиша във форума.
Говорих отново със Volvo of Edmonton в Албърта, къето е обслужвана колата. Свещите, почти съм сигурен, че не са сменяни. На 120 000км са. На първи цилиндър не е работила като хората вече. Както и да е, от там ми казаха че не са ги сменяли защото по спецификация трябва да се сменят на 120 000км. Ай, сега де. Б.ах тез свещи. Това е. Може да се каже че така изглеждат Волво свещи на 120 000км на 6,5 години. Не е зле ама никак. Колата е по-икономична между другото, поне според компютъра.
Не е изненада това, горивния филтър също не беше пипнат, и казват че се сменя на 180 000км Confusedhock: ОК, няма проблеми, ама аз го смених, ей тъй, за всеки случай :lol:
I am not suffering from panic attacks, I enjoy them.
Reply

#15
За Е10 както е обозначен в Европа, тука го има от много време. Всички двигатели стари и нови казват че работят без проблем със съдаржание до 10%. Не знам за Волво конкретно, но принципно Shell, BP, ExxonMobil казват или по-точно гарантират че колите ще работят без проблеми. Доказано е че етанола прави повече нагар, но това зависи и много от управлението на двигателя.
I am not suffering from panic attacks, I enjoy them.
Reply

#16
gustav Wrote:а това от аватара ти май е отпреди. Ти си знаеш...
Една малка корекция, става дума за ХС 90 -2009г, не за тази от аватара. Wink
V90 97 200hp
S60 AWD 15 249hp
144 70 82hp
--------------------
     EX
V70AWD 97 193hp
S80 07 200hp
S70 97 140hp
V40 96 115hp
940 95 155hp
S80 06 170hp
940 95 122hp
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)