The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Проблем с климатик

#41
Ха честита ви баба Марта първо Smile Smile Smile


На варненци мога да препоръчам сервиз, от който съм много доволен.
Аз имах следния проблем на V70 '98 работи климатика но работи малко време и спира. Спираш пускаш и пак.
Ходих в София по разни сервизи много прехвалени презареждане диагностика ала бала и ме нарекоха, че бил компресора - стар 700 - 800 лв. нов 1000 - 1200 лв.
Отивам аз във Варна една колежка ме насочи към този сервиз и кво стана човека там - Аха "познатия" проблем на Волво-о-о. Запази ми час отидох за около 1 час оправяне 30 лв. и цяло лето фаща скреж по прозорците. Smile
Та мога да обясня де е.
Reply

#42
Ха честита ви баба Марта първо Smile Smile Smile


На варненци мога да препоръчам сервиз, от който съм много доволен.
Аз имах следния проблем на V70 '98 работи климатика но работи малко време и спира. Спираш пускаш и пак.
Ходих в София по разни сервизи много прехвалени презареждане диагностика ала бала и ме нарекоха, че бил компресора - стар 700 - 800 лв. нов 1000 - 1200 лв.
Отивам аз във Варна една колежка ме насочи към този сервиз и кво стана човека там - Аха "познатия" проблем на Волво-о-о. Запази ми час отидох за около 1 час оправяне 30 лв. и цяло лето фаща скреж по прозорците. Smile
Та мога да обясня де е.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)