The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Здр. на Всички

#21
Здрасти и от мене!
Чакаме те на стадиона, ела ти , за да не идваме ние , ако ме разбираш!!!
Майтап, то прозвуча малко мафиотски, като предложение на което човек НЕ може да откаже ,
но нейсе - става купон вярвай ми. Добре дошъл! Big Grin
Volvo 940 Estate 1994 D24TIC 122hp
Reply

#22
Здрасти и от мене!
Чакаме те на стадиона, ела ти , за да не идваме ние , ако ме разбираш!!!
Майтап, то прозвуча малко мафиотски, като предложение на което човек НЕ може да откаже ,
но нейсе - става купон вярвай ми. Добре дошъл! Big Grin
Volvo 940 Estate 1994 D24TIC 122hp
Reply

#23
ewgeny Wrote:Здравейте, чисто нов съм, и все още не карам волво, но се надявам и това да стане скоро. Сега карам една сиера [Image: DSC00004.JPG]
[Image: DSC00005.JPG]
[Image: DSC00006.JPG]
[Image: DSC00007.JPG]
и като обиколих автокъщите, най много ми допаднаха Волво S40 i V40.
След като си продам сиерата смятам да си взема нещо такова, но кога ще стане и аз незнам.
Съжелявам ако съм объркал мястото ама темата ми е много комплексна.
ПП: Предпочитам като си купувам волво да е от член на клуба, а не от автокъща, така че..... :wink:

Здрасти и от мен.

Мога да ти предложа два варианта на ВОЛВО : 850 и 460.Имам ги и двете налични Smile
Reply

#24
ewgeny Wrote:Здравейте, чисто нов съм, и все още не карам волво, но се надявам и това да стане скоро. Сега карам една сиера [Image: DSC00004.JPG]
[Image: DSC00005.JPG]
[Image: DSC00006.JPG]
[Image: DSC00007.JPG]
и като обиколих автокъщите, най много ми допаднаха Волво S40 i V40.
След като си продам сиерата смятам да си взема нещо такова, но кога ще стане и аз незнам.
Съжелявам ако съм объркал мястото ама темата ми е много комплексна.
ПП: Предпочитам като си купувам волво да е от член на клуба, а не от автокъща, така че..... :wink:

Здрасти и от мен.

Мога да ти предложа два варианта на ВОЛВО : 850 и 460.Имам ги и двете налични Smile
Reply

#25
Дай ми повече инфо за колите все пак, но съм си харесал S/V 40. Аз по принцип съм превърженик и на форд (както и на волво), но тези модели направо ми изпиха мозъка.
Reply

#26
Дай ми повече инфо за колите все пак, но съм си харесал S/V 40. Аз по принцип съм превърженик и на форд (както и на волво), но тези модели направо ми изпиха мозъка.
Reply

#27
ewgeny Wrote:Дай ми повече инфо за колите все пак, но съм си харесал S/V 40. Аз по принцип съм превърженик и на форд (както и на волво), но тези модели направо ми изпиха мозъка.

Волво 850 , 95г., 2.0 126 к.с.,АВС,хидравлика,ел стъкла,ел. огледала,централно,климатик,комби,кожа+плюш,няма ударии е бяла.

Волво 460 94 г. ,1,7 мотор на Рено,ел.стъкла,седан,тъмно сиво,алум. джанти,климатик,теглич,централно.

Ако съм забравил нещо ще го допълня другия път Smile
За цените ще се разберем съм убеден.
Reply

#28
ewgeny Wrote:Дай ми повече инфо за колите все пак, но съм си харесал S/V 40. Аз по принцип съм превърженик и на форд (както и на волво), но тези модели направо ми изпиха мозъка.

Волво 850 , 95г., 2.0 126 к.с.,АВС,хидравлика,ел стъкла,ел. огледала,централно,климатик,комби,кожа+плюш,няма ударии е бяла.

Волво 460 94 г. ,1,7 мотор на Рено,ел.стъкла,седан,тъмно сиво,алум. джанти,климатик,теглич,централно.

Ако съм забравил нещо ще го допълня другия път Smile
За цените ще се разберем съм убеден.
Reply

#29
Volvo V40 2.0, 16V ??? Става ли?
Reply

#30
Volvo V40 2.0, 16V ??? Става ли?
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)