The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Среща-колона 88години Волво - Варна 18.04.2015

#1
Здравейте колеги, заповядайте на ежгодната среща колона, на 18.04.2015г в 10,00 часа на паркинга на Товарна гара. По случай първото Волво OV4, всяка година честваме събитието с организирана парадна обиколка на град Варна, като начална точка е паркинга на Товарна гара, а крайнaта представителството на Мото Пфое на изхода на града. Всички колеги и гости на града са добре дошли, както е било винаги. Wink [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=O3iS7o_u7L8[/youtube] Wink [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=NDjEPAQOqck[/youtube]
V90 97 200hp
S60 AWD 15 249hp
144 70 82hp
--------------------
     EX
V70AWD 97 193hp
S80 07 200hp
S70 97 140hp
V40 96 115hp
940 95 155hp
S80 06 170hp
940 95 122hp
Reply

#2
КОЛЕГИ !!! Да Ви имам и организацията ! :mrgreen: .има ДВЕ пуснати теми за събитието,НИКАКЪВ интерес и явна незаинтересованост!Най-неприятното обаче е ,че събитието съвпада с ДЪЛГООЧАКВАНОТО възраждане на ,,РАЛИ ВАРНА,....И по-точно с деня и часа на най-интерсените етапи Sad , Състезанието е организирано перфектно и обещава да е много интересно! С Приятелите ми каращи СааБ ,ще се опитаме да присъстваме и на двете събития ,въпреки ограниченията в начина на предвижване ,но нека ви е за урок и следващия път да съобразите честването със подобни неща ,които не са за изпускане !
<!-- m --><a class="postlink" href="http://rallyvarna.com/dokumenti-2015/">http://rallyvarna.com/dokumenti-2015/</a><!-- m -->
Не знам дали сте чували за това, но учените са създали малки гъсочета, които вярват, че един самолет е тяхната майка. Човешките същества ще вярват все повече във всевъзможни неща, които не са верни и това е ОК.
Кърт Вонегът

[Image: ab269060.gif]
Reply

#3
тя работата е ясна...
първото Volvo е излязло далеч далеч преди да има Рали Варна,
така че организаторите на Рали Варна да му мислят :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Infiniti Q60 Cabrio 320hp
Infiniti EX37 GT Premium 320hp eх
Volvo XC90 2.5T 210hp ex
Volvo 760GLE 2.4TD 105hp ex
Reply

#4
miro343 Wrote:КОЛЕГИ !!! Да Ви имам и организацията ! :mrgreen: .има ДВЕ пуснати теми за събитието,НИКАКЪВ интерес и явна незаинтересованост!Най-неприятното обаче е ,че събитието съвпада с ДЪЛГООЧАКВАНОТО възраждане на ,,РАЛИ ВАРНА,....И по-точно с деня и часа на най-интерсените етапи Sad , Състезанието е организирано перфектно и обещава да е много интересно! С Приятелите ми каращи СааБ ,ще се опитаме да присъстваме и на двете събития ,въпреки ограниченията в начина на предвижване ,но нека ви е за урок и следващия път да съобразите честването със подобни неща ,които не са за изпускане !
<!-- m --><a class="postlink" href="http://rallyvarna.com/dokumenti-2015/">http://rallyvarna.com/dokumenti-2015/</a><!-- m -->
Мирец, тема има само една за града ни, както и създадено събитие във ФБ .Има друга обща тема от Мевдо за цялата страна. Колкото до датата, винаги гледаме да е максимално близо до датата 14.04, когато се е случило събитието. Рали Варна-Каварна или както там се води, е някакво местно явление, нашето е национално събитие вече и с традиция Wink
V90 97 200hp
S60 AWD 15 249hp
144 70 82hp
--------------------
     EX
V70AWD 97 193hp
S80 07 200hp
S70 97 140hp
V40 96 115hp
940 95 155hp
S80 06 170hp
940 95 122hp
Reply

#5
не искам да споря или обиждам никого!Предполагам ,че хората пребиваващи из АВТОфоруми и Клубове са се събрали да си говорят не за шишарки ,а за Автомобили и спортове свързани с тях!Добре ,че нямаме Ф1 в Бг,че току виж съвпаднала с датата 14.04 :mrgreen:
Варна или Каварна :lol: Ралито е ПЪРВИ кръг от националния рали шампионат за 2015 година :!: Лично за мен събитието не е маловажно .Не омаловажавам и Вашето ,защото винаги ми е доставяло огромно удоволствие да виждам колкото се може повече ВОЛВА на едно място.В крайна сметка доста съм се потрудил за това Wink Затова ще присъствам в колоната.
Познавам един от организаторите на Ралито .По спомен мисля ,че Кангалов познава друг .И....ето ви идейка :ДОГОДИНА (явно нещата пак ще съвпаднат) Колоната на ВоЛвО да има запазени места на паркинга на старта (Златни Пясъци_или Финала (Виница) !? Защо пък да не се поразходим до Разделна !? Или Синдел?!Цвета на ромите там все повече се доближава до тези на братята-африканци и следователно ние пък ще се почувстваме в атмосферата на Париж-Дакар :mrgreen: Но ...айде тези неща ще си ги говорим по-нататъка!ДО СКОРО!
Не знам дали сте чували за това, но учените са създали малки гъсочета, които вярват, че един самолет е тяхната майка. Човешките същества ще вярват все повече във всевъзможни неща, които не са верни и това е ОК.
Кърт Вонегът

[Image: ab269060.gif]
Reply

#6
miro343 Wrote:Добре ,че нямаме Ф1 в Бг,че току виж съвпаднала с датата 14.04 :mrgreen:
F1 има двайсетина пъти в годината, 14.04 е веднъж годишно.
А и явно едва ли има толкова много заинтересовани от ралито след като никой не го спомена до сега,
след като организацията на колоната върви поне от месец.

А това, че никой не пише, не означава "НИКАКЪВ интерес и явна незаинтересованост" - мисля, че си наясно с това.
Reply

#7
Моята тема беше по скоро за рожденния ден. Наистина е добре всеки който възнамерява да дойде да напише поне едно +1, както забелязвам правят в другите теми за да се добие представа за мащаба на събитието. Наистина ако човек е по нов в форума би преценил че няма особен интерес по темата. Аз разбира се ще съм на уреченото място. Времето обещава да е хубаво и започнах да съжалявам дали не беше добре да повторим пикника на Побити камъни. Но предвид ралито ще го отложим за по нататък.
Искам да направим едно масово мероприятие до хижа "Мадарски конник" с преспиване. Моля напишете как ви се струва идеята. За подходящи дати 3 или 10 май примерно.
Човек е толкова голям колкото големи са и мечтите му !
Не е важно колко години си живял а колко са били моментите когато ти е спирал дъха !
Reply

#8
Първо да мине основното мероприятие,независимо ралита,писти и тн.
А после ще мислим за другото,което почти също е закъсняло като предложение,защото повечето са си направили вече разчета за майските почивни дни и съответните резервации.
Поста ми повече е : Нека разделим нещата.
Тази тема е пусната информативно от 10 ти април,но организационно се движи поне от месец.
Това което предлага сега Митака,може да се отдели в нова тема и който може да се присъедини.
Утре е ден за колона и аз ще бъда там.
Wink
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply

#9
И аз съм там Smile
Reply

#10
Там сме...
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)