The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
филтър купе

#31
Таман говорих с Светьо от ImPas'56 ,но разбрах че сте ме изпреварили.
Ще поръча в понеделник филтрите.
Дано да дойдат по скоро.
Reply

#32
Таман говорих с Светьо от ImPas'56 ,но разбрах че сте ме изпреварили.
Ще поръча в понеделник филтрите.
Дано да дойдат по скоро.
Reply

#33
Днес разбах ,че кар-китовете имат цена от 58лв.
Дано цената ви устройва
Reply

#34
Днес разбах ,че кар-китовете имат цена от 58лв.
Дано цената ви устройва
Reply

#35
Навремето когато бях голям мераклия приспособих такъв филтър за моето 850. Сега съм раздвоен в оценката си за необходимостта от него. За ползите знаете затова ще обърна внимание на недостатъците: Понеже този филтър /наричат го още и поленов филтър/ е адски фин прахта от лятото при първата есенна мъгла става на кал която така го запечатва, че притока на въздух отвън става невъзможен. Вследствие на това стъклата се изпотяват за секунди. През зимата филтъра трябва да се маха, а манипулацията е неприятна. Това е личното ми мнение.
Reply

#36
Навремето когато бях голям мераклия приспособих такъв филтър за моето 850. Сега съм раздвоен в оценката си за необходимостта от него. За ползите знаете затова ще обърна внимание на недостатъците: Понеже този филтър /наричат го още и поленов филтър/ е адски фин прахта от лятото при първата есенна мъгла става на кал която така го запечатва, че притока на въздух отвън става невъзможен. Вследствие на това стъклата се изпотяват за секунди. През зимата филтъра трябва да се маха, а манипулацията е неприятна. Това е личното ми мнение.
Reply

#37
Здравко,знаеш ли нещо по въпроса за филтрите.Твоя човек нещо много несериозен излезе
[Image: 16008.jpg]
Reply

#38
Здравко,знаеш ли нещо по въпроса за филтрите.Твоя човек нещо много несериозен излезе
[Image: 16008.jpg]
Reply

#39
Това което мога да кажа е ,че имам спомен за срок на доставка от 6 седмици.
Сигурно е ,че филтрите са поръчани,но кога ще дойдат никой не може да каже.Чух че пловдивска фирма ги внася от Италия,и тогава когато поръчахме нашите 3 бройки са ги имали в наличност ,затова дойдоха за 3 дена.
Мога само да ви пожелая да имате търпение,а следващия път (29.07.2007 предполагам) ,ще се видя със Светльо и ще го питам за развитието на нещата,ще звъннем и в Пловдив.
Reply

#40
Това което мога да кажа е ,че имам спомен за срок на доставка от 6 седмици.
Сигурно е ,че филтрите са поръчани,но кога ще дойдат никой не може да каже.Чух че пловдивска фирма ги внася от Италия,и тогава когато поръчахме нашите 3 бройки са ги имали в наличност ,затова дойдоха за 3 дена.
Мога само да ви пожелая да имате търпение,а следващия път (29.07.2007 предполагам) ,ще се видя със Светльо и ще го питам за развитието на нещата,ще звъннем и в Пловдив.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)