The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Среща 24.06, 11:00 часа пред НИМ

#41
Аз съм за, предполагам ,че Кирето също такаче нашта група е там :wink:
Reply

#42
Аз съм за, предполагам ,че Кирето също такаче нашта група е там :wink:
Reply

#43
Mishell Wrote:Току що ми се обади Яна Паришикова от Мото-Пфое :lol: :lol: . Ще ми прати две покани за изложението с куриер. Разказах й за нашата идея и тя определено я хареса и много се зарадва. Ше се чуем допълнително, тя се надява да е там в неделя и да може да ни покаже XC60 отвътре, ключовете са в специален човек, който се грижи за колатаSmile. Аз предлагам следното: неделя, 24.06.2007 пред НИМ в 11:00; събираме се до макс 12:30, щото след това ще е 40 градуса на сянка, и се изнасяме към изложението. Пускаме си билетите, някой грабва подаръка Big Grin Big Grin , и после - към прохладна кръчма и студена бира.
За двете покани разбрах.
Ама не разбрах останалите ще си плащаме.
Едно добро дело на МП, ама е само за двама :wink: .
А ние може и да сме 20 човека!

Толкова ли им е трудно на изложението да пускат КЛУБАРИ (от всички клубове)с карти.
То това сме и хората който даваме повече инфо в Нета.

Еййй, циции ще си останат тия представители на марките коли!!!
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#44
Mishell Wrote:Току що ми се обади Яна Паришикова от Мото-Пфое :lol: :lol: . Ще ми прати две покани за изложението с куриер. Разказах й за нашата идея и тя определено я хареса и много се зарадва. Ше се чуем допълнително, тя се надява да е там в неделя и да може да ни покаже XC60 отвътре, ключовете са в специален човек, който се грижи за колатаSmile. Аз предлагам следното: неделя, 24.06.2007 пред НИМ в 11:00; събираме се до макс 12:30, щото след това ще е 40 градуса на сянка, и се изнасяме към изложението. Пускаме си билетите, някой грабва подаръка Big Grin Big Grin , и после - към прохладна кръчма и студена бира.
За двете покани разбрах.
Ама не разбрах останалите ще си плащаме.
Едно добро дело на МП, ама е само за двама :wink: .
А ние може и да сме 20 човека!

Толкова ли им е трудно на изложението да пускат КЛУБАРИ (от всички клубове)с карти.
То това сме и хората който даваме повече инфо в Нета.

Еййй, циции ще си останат тия представители на марките коли!!!
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#45
ееее Жоре, пак добре че въобще са се сетили за нас, а ти сега пък и още искаш, не че и аз нямам нищо против да са повече поканите де,(поне за УС да имаше Big Grin )
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#46
ееее Жоре, пак добре че въобще са се сетили за нас, а ти сега пък и още искаш, не че и аз нямам нищо против да са повече поканите де,(поне за УС да имаше Big Grin )
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#47
Извиниха се изрично, че не могат да осигурят още покани, те са ограничен брой все пак, и има определени хора на които трябва да се изпратят. А и не могат да поканят целият свят, все пак на изложението има и други представители, пък и томболата и наградата...аз лично няма да се възползвам от тези две покани и чинно ще си платя входа. Едната покана е за Sasho_s40, другата за Ефри, поради всичко което направиха за отстъпките в сервизите и магазините за части и за клуба като цяло.
Just keep on walking
Proud To Drive Volvo
Reply

#48
Извиниха се изрично, че не могат да осигурят още покани, те са ограничен брой все пак, и има определени хора на които трябва да се изпратят. А и не могат да поканят целият свят, все пак на изложението има и други представители, пък и томболата и наградата...аз лично няма да се възползвам от тези две покани и чинно ще си платя входа. Едната покана е за Sasho_s40, другата за Ефри, поради всичко което направиха за отстъпките в сервизите и магазините за части и за клуба като цяло.


Attached Files Thumbnail(s)
   
Just keep on walking
Proud To Drive Volvo
Reply

#49
Аз и bubi със сигурност сме там - т.е. пред НИМ. Възможно е с нас да дойде и sin67.
Просто е непростимо ако не видя една от мечтите си - ХС60, пък било то концептуална, конвекционална... или к'вато ще да е!
460GLE 1,8i(1991) -> V40 1,8i Sportline(1998) -> S80 D5 (2002) 198hp/4100, 415Nm/1660-3000
[Image: v.gif][Image: o.gif][Image: l.gif][Image: v.gif][Image: o.gif]
Reply

#50
Аз и bubi със сигурност сме там - т.е. пред НИМ. Възможно е с нас да дойде и sin67.
Просто е непростимо ако не видя една от мечтите си - ХС60, пък било то концептуална, конвекционална... или к'вато ще да е!
460GLE 1,8i(1991) -> V40 1,8i Sportline(1998) -> S80 D5 (2002) 198hp/4100, 415Nm/1660-3000
[Image: v.gif][Image: o.gif][Image: l.gif][Image: v.gif][Image: o.gif]
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
3 Guest(s)