The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Среща 24.06, 11:00 часа пред НИМ

#71
BOYCH Wrote:С или без покани - срещата остава ли си -
24.06.2007 г. - 11.00 пред НИМ?


После който не е ходил на Автоизложението ... ще ходи!
Аз имам пуснати вече 2 талона за Волво С30 ..., така и така ще го спечеля с единия талон, не се ръгайте - всичко е уредено! :lol:
Уредена ми е и след това замяната за ... ХС 70, - втора ръка, на стойността на С 30-та, така че ... не се косете!

Бройте ме и мен за сре6тата, стига да не се успя 4е 6те патувам през но6та.

Румбата - мноо_свестен
Живота е твьрде кратьк за да го пропиляваме с глупости.
Reply

#72
BOYCH Wrote:С или без покани - срещата остава ли си -
24.06.2007 г. - 11.00 пред НИМ?


После който не е ходил на Автоизложението ... ще ходи!
Аз имам пуснати вече 2 талона за Волво С30 ..., така и така ще го спечеля с единия талон, не се ръгайте - всичко е уредено! :lol:
Уредена ми е и след това замяната за ... ХС 70, - втора ръка, на стойността на С 30-та, така че ... не се косете!

Бройте ме и мен за сре6тата, стига да не се успя 4е 6те патувам през но6та.

Румбата - мноо_свестен
Живота е твьрде кратьк за да го пропиляваме с глупости.
Reply

#73
Сори че не можах да дойда днес, бас ловя че е било яко особено като сте се изсипали пред изложението Confusedhock: Засякох ви в Горубляне и колоната (макар и малка) си беше под строй Tongue Чакам снимки :lol:
Reply

#74
Сори че не можах да дойда днес, бас ловя че е било яко особено като сте се изсипали пред изложението Confusedhock: Засякох ви в Горубляне и колоната (макар и малка) си беше под строй Tongue Чакам снимки :lol:
Reply

#75
Макар и нов във форума вече съжалявам, че съм изпуснал срещата.

Очаквам вече с нетърпение следващата, когато надявам се ще съм по-зрял във форума и с удовоствие ще ви посетя с нашата "акулта" Smile

Между другото щеше да е доста удобно, ако бяхте написали кой кой е на снимките (за някои видях, но за други не).
Reply

#76
Макар и нов във форума вече съжалявам, че съм изпуснал срещата.

Очаквам вече с нетърпение следващата, когато надявам се ще съм по-зрял във форума и с удовоствие ще ви посетя с нашата "акулта" Smile

Между другото щеше да е доста удобно, ако бяхте написали кой кой е на снимките (за някои видях, но за други не).
Reply

#77
Ма те срещите винаги са съпроводени от приятни емоций :lol: ,с приятни хора :wink: ,и бира... Big Grin Big Grin Big Grin ,само дето този път малко от нас я употребяваха Big Grin Big Grin Big Grin
Мене най ме изкефи шашнатия швед :? ,как трепереше само до ХС60-то.... Big Grin Big Grin Big Grin
Вилииии,снимките са супер :wink: ....,като тебе де Confusedunny: :flower: :thumbright:
Reply

#78
Ма те срещите винаги са съпроводени от приятни емоций :lol: ,с приятни хора :wink: ,и бира... Big Grin Big Grin Big Grin ,само дето този път малко от нас я употребяваха Big Grin Big Grin Big Grin
Мене най ме изкефи шашнатия швед :? ,как трепереше само до ХС60-то.... Big Grin Big Grin Big Grin
Вилииии,снимките са супер :wink: ....,като тебе де Confusedunny: :flower: :thumbright:
Reply

#79
Добре......аз съм тъп! ](*,)
Къде са снимките? Оглеждам се като щур, ама.... :?
Reply

#80
Добре......аз съм тъп! ](*,)
Къде са снимките? Оглеждам се като щур, ама.... :?
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)