The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
мнение за следния автомобил

#11
Човека се обади. В момента е извън София, но може да се договори с него оглед!
Колата е купувана от МП. Реални 180 хил.км. Не е декември 2008, а 08.07.2008 Wink Което за мен няма особено значение, но не ми прави добро впечатление!
Обслужвана и поддържана само там.
Сменен ангренаж - логично на около 150 хил.км.
Сменяно масло и на скорости - на всеки! :o 60 хил. км. в МП, т.е. би трябвало да може да се провери.
Даде VIN, ако колегата се интересува мога да и го дам.
Автомобила винаги е приеман от Деян за обслужване в МП - аз лично съм много доволен от този човек, той ми помогна в избора на нашия автомобил, може да се свържем с него.
Продавача няма нищо против оглед в МП.
Заека тръгна да изскача от храста! Big Grin
TO DARE IS TO DO

Volvo XC90, D5 240 hp, R-Design, Polestar, 04.2017
Volvo 960, 2.9i 204 hp, GLE, AT, 10.1992
Reply

#12
Spurs Wrote:Човека се обади. В момента е извън София, но може да се договори с него оглед!
Колата е купувана от МП. Реални 180 хил.км. Не е декември 2008, а 08.07.2008 Wink Което за мен няма особено значение, но не ми прави добро впечатление!
Обслужвана и поддържана само там.
Сменен ангренаж - логично на около 150 хил.км.
Сменяно масло и на скорости - на всеки! :o 60 хил. км. в МП, т.е. би трябвало да може да се провери.
Даде VIN, ако колегата се интересува мога да и го дам.
Автомобила винаги е приеман от Деян за обслужване в МП - аз лично съм много доволен от този човек, той ми помогна в избора на нашия автомобил, може да се свържем с него.
Продавача няма нищо против оглед в МП.
Заека тръгна да изскача от храста! Big Grin

На тая кола се тества само автомата, който е тества да намери права отсечка, и да я тества на 1500/2000/2500 оборота то ще си каже.
Reply

#13
[quote="matanasov"]Здравей колежке,

Добър избор, и двете изглеждат ОК, аз бих гледал само втората предложена от колега, пълна проверка в МП, кръстиш се и купуваш, колата изглежда добре.

Volvo Xc90 2.4D от мотопфое
/Технически характеристики и разход на гориво/

Цена 19 999 лв.
Дата и час Промяна Цена
Начало 22900 лв.
31.12 в 10.02 ч. - 910 21990 лв.
21.01 в 20.56 ч. - 1090 20900 лв.
02.02 в 07.37 ч. - 901 19999 лв.

Автомобила се продава над 5 месеца, което значи че или цената му е била висока или има някакъв проблем за да не се продаде.

Здравей, това инфо за колата, която съм си харесала в Пловдив ли е?
Reply

#14
Spurs Wrote:Реших да се обадя за автомобила, който ви писах, че ми хареса и ако ми беше подръка, да го видя...:
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.cars.bg/c1147348">http://www.cars.bg/c1147348</a><!-- m -->
Телефона вдигна един мъжки глас, обясних му, че искам да видя колата.
Той каза да изчакам, извика друг "мъжки глас", който си мислех, че е продавача. Да, ама не... :o
Той пък каза, че ще ми даде номера на трети човек, Confusedhock: , той да ми се обади - "щото момчето не искало само да си продава колата и го 'оторизирало'..." Big Grin
Вече около час чакам някой да звънне! :roll:
Бъзикам се, че са пишман продавачи, ама накрая може да изскочи заек от храста Wink


Благодаря ти, аз утре ще отскоча да Пловдив все пак. Може би и до Стара Загора пък да видим
Reply

#15
Всъщност причината за продажбата, по неговите думи, е покупката на новото ХС, което вече е поръчано.
Имали още S60, новата и старата. Явно са фенове!
Ако е така предполага колата да е гледана!
TO DARE IS TO DO

Volvo XC90, D5 240 hp, R-Design, Polestar, 04.2017
Volvo 960, 2.9i 204 hp, GLE, AT, 10.1992
Reply

#16
Колежке, само да те предупредя да имаш едно наум с автосалона. Задължително закарай Волвото в МП, не вярвай и на една от думите им, защото все пак те продават коли и с това си вадят хляба - нищо, че са млади момчета. Аз съм играл игра с тях и ми беше невероятно странно какви номера може да измисли човек, само да продаде нещо... Но, въпреки това, автомобила, който се закупи, се наложи да го разчеркосам, за да оправя тяхните "бързи" решения. Добре, че ставаше въпрос само за екстериор, а двигател и ходова част вече втора година нямат грешка!!!
Това ти го казвам, защото аз също се оглеждам за XC90, тази обява съм я гледал доста пъти, но просто я отминавам, заради опита си с тях. Все пак не става дума за 5000 лв за каквато и да е машина. Аз лично, чакам момента, в който ще се появи моят R - design в сайта на МП. Един такъв вече изпуснах, но тепърва предстои включване Smile
Reply

#17
За първата обява.
Като гледам джантите са 19", салона го имам същия(определено този е лъснат и моя е малко по-зле - кожата), аудиото е добро. Отзад в дясно над фара за мъгла(двата ми изглеждат много еднакви, а единият е светлоотразител) няма боя. Фаровете са с Би-ксенон(с лупа), не се вижда добре, но ми се струва че дисковете са перфорирани. Километрите може и да са реални(малко ме съмнява) зависи от къде е вноса.
В МП най вероятно ще се изяснят нещата.
Колегата matanasov е написал за тази с червеният салон.
Успех в избора!
ex XC90
Reply

#18
За мен най-подходяща е колата, за която аз говорих по телефона - купувана от, и поддържана в МП. Смяна на масла на двигател и скорости пак там. Смяна на ангренаж. Реални километри. Възможност за пълна проверка в МП. Даде и VIN, по него може да се провери историята на автомобила.
Но избора е твой!
Успех!
TO DARE IS TO DO

Volvo XC90, D5 240 hp, R-Design, Polestar, 04.2017
Volvo 960, 2.9i 204 hp, GLE, AT, 10.1992
Reply

#19
На тази кола от Пловдив - "Метогруп" от снимките предната дясна седалка изглежда по-амортизирана от шофьорската - което трябва изключително много да заостри вниманието, трябва да се натисне цената и заради пропускащото вода стъкло на задната светлина и повредения рефлектор, освен това би трябвало да има други болежки които ще се видят в МП. Ако те интересува ДДС-то от сделката трябва да се провери как стоят нещата. При тази от МП, за която колегата се е свързал изглежда многообещаващо да е добра сделка.
VOLVO XC90 2.9T - 272 hp
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)