The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Продава се V40 на 617000 км !!!

#11
Отваряш мобилето (наш'то) и търсиш някава кола, гледаш километрите. После отваряш немското и търсиш същия модел и година и разбираш, че разликара е поне 100 000 км.
Enter the dark world of Mike LeRoi.
Voodoo hero. Dead man, ShadowMan.
Reply

#12
Отваряш мобилето (наш'то) и търсиш някава кола, гледаш километрите. После отваряш немското и търсиш същия модел и година и разбираш, че разликара е поне 100 000 км.
Enter the dark world of Mike LeRoi.
Voodoo hero. Dead man, ShadowMan.
Reply

#13
Защо го показа бре, сега некой джамбаз ще го вземе за 1500 евро и с малко паста и четка, а и малко надолу в км, и ще го видиш на горублене за 8 бона на 130 000 км. :lol: :lol: :lol:
VOLVO S60 2001г. D5
VOLVO XC90 D5 ТЪРСИ СЕ!

[Image: a1_a1_28_11_1994_2_1a.gif]
Reply

#14
Защо го показа бре, сега некой джамбаз ще го вземе за 1500 евро и с малко паста и четка, а и малко надолу в км, и ще го видиш на горублене за 8 бона на 130 000 км. :lol: :lol: :lol:
VOLVO S60 2001г. D5
VOLVO XC90 D5 ТЪРСИ СЕ!

[Image: a1_a1_28_11_1994_2_1a.gif]
Reply

#15
А, най-хубавото е, че който го вземе може и да си го кара без проблеми и така и да не разбере. Ако си е подържано добре, пише, че са сменяни разни неща... Ми.......Волво! зЕми тоя 1 милион коилометра...
Безумие е, че е и най-малкия двигател...
Reply

#16
А, най-хубавото е, че който го вземе може и да си го кара без проблеми и така и да не разбере. Ако си е подържано добре, пише, че са сменяни разни неща... Ми.......Волво! зЕми тоя 1 милион коилометра...
Безумие е, че е и най-малкия двигател...
Reply

#17
Напълно е възможно. Аз съм се возил в Пежо ХДИ 2.0 на 350 000 км . Най-редовно поддържано и си вървеше като слънце.

Всичко зависи най-вече от шофьора

ПС Като видях обявата обаче си мисля че има печатна грешка
Reply

#18
Напълно е възможно. Аз съм се возил в Пежо ХДИ 2.0 на 350 000 км . Най-редовно поддържано и си вървеше като слънце.

Всичко зависи най-вече от шофьора

ПС Като видях обявата обаче си мисля че има печатна грешка
Reply

#19
съмнява ме да е печатна грешка, ако се разровиш в мобиле-то ще намериш коли на по-малко години но на същите километри, но таксита :-), ама знаеш ли тоя дали не е някой спедитор или нещо пак от тоя сорт.
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#20
съмнява ме да е печатна грешка, ако се разровиш в мобиле-то ще намериш коли на по-малко години но на същите километри, но таксита :-), ама знаеш ли тоя дали не е някой спедитор или нещо пак от тоя сорт.
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)