The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Нов автомобил - нов съфорумец :-)

#11
Да,и при мен беше гърне.Средното чукаше в алуминиевата изолация над него в задния край.Огледай ластиците.
Reply

#12
При форсиране на място няма никакви проблеми.
Ако е гърне не би ли трябвало и на място да го прави?
Утре се надявам да успеем да го погледнем!
Reply

#13
При форсиране на място не можеш да напънеш мотора. Когато ускоряваш въртящия момент действа колкото на гумите толкова и на тампоните на мотора.
VOLVO 244 GL D24 TIC(ЧЕРНИЯ ОБЛАК)
VOLVO V70 AWD B5244T3
Reply

#14
Колеги,

дойде време да купя летни гуми, защото старите ги изхвърлих, имаха съвсем малко живот и то само две от тях.

Тъй като мисля да взема втора употреба на 1-2 години спрямо дот-а, питането ми е дали 215/60/16 са ОК, защото намерих доста добри такива. Колата е XC 70 2.4D5 163 к.с.

Стандартните са 215/65/16 и на капачката на резервоара ги дават само такива.

Ясно е, че ако сложа на 60 колата ще е малко по-ниска с около 1 см, което при този клиренс не е проблем, но все пак...
Да, важно е да са 4 еднакви, но няма да отговарят на стандарта.

Някой правил ли е подобно нещо и има ли впечатления, промяна в - поведение на пътя, разход, да не му стоят ниски и т.н.?

Благодаря предварително за споделените мнения!

Хубава вечер!
Reply

#15
На първо четене ми идва на акъла, че при по-малкият диаметър оборотите на колелото ще са повече при една и съща скорост. Но това освен да ти влияе на показанията на скоростомера (2-3 км/ч) и нищожно покачване разхода на гориво, не мисля че ще ти е проблем.
ex XC90
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)