The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Съвет при купуване на V70 XC

#11
Моята кола я взех от Хасково, минах през мото фое и питах дали могат да ми кажат кога за последно е влезнала в оторизиран сервиз на волво и ми отговориха, че в Италия не се води такава статистика, ся в друга държава може да е така и да кажат дали е връщан километража или разбираш, че колата на 200 000 км е била в сервиза а я купуваш на 126 000 :o (примерно). В сервиза на Дунев пишат, че може с някакво устройство да разберат на колко километра е колата.
Reply

#12
Здравейте,

Много блгодаря на всички за полезните съвети. Изивнявам се за забавянето с отговора, но бях доста ангажиран последните дни.

В крайна сметка заведох колата в сервиз и там казаха, че е доста запазена, на реални километри. Естествено има нужда от стягане на някои неща, но генерално е добра.

Купих я и вече в тора седмица се наслаждавам Smile

Единствено забелязвам, че скоростите на моменти превключват малко отявлено. Понякога при превключване от R към D се усеща лек удар... не винаги. Също при ускоряване във високите обороти усещам понякога нещо като извибрирване при смяната на предавките. Нямам представа, дали е нормално поведение на скоростите, ако трябва да съм честен не ми изглежда да е така. Аз до сега бях със CVT скоростна кутия и там превключването е напълно незабележимо. Не знам как трябва да е при този тип кутии.

Със сигурност ще сменя маслото тази седмица, но не знам дали да предприемам нещо повече. Според вас това дали са симптоми за нещо по-сериозно?
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)