The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
17.10.2015 Ст.Загора- РАБОТНА СРЕЩА

#11
Cavalera Wrote:Много къса памет kire ... а Търново(Арбанаси),а и при други срещи сме били в различни хотели и то по време когато ти беше председател...
В Търново имаше Общо Събрание,неделя...от обяд Wink ,и който искаше да дойде от предишния ден отсядаше в Арбанаси - ,защото идеята беше в събота да направим предварителна среща на която да присъства Мишо... - моята памет ли е къса??? Това беше отложено общо събрание,а сети се защо...,да видим твоята памет до къде се простира!!! Кога трябваше да се проведе по график,каква беше организацията тогава(за срещата по график),и защо всеки накрая си правеше резервации сам??? Колко човека присъствахме на предварителната среща - спомняш ли си Wink ,и какво се реши на тази предварителна среща...
На национална среща в комплекс "Ягодите" сме били и в друг хотел ,защото напълнихме целия комплекс... Wink ,и аз като председател помолих тогавашния УС да отиде в хотел "Терма" ,за да може да има място за другите!!!


Cavalera Wrote:Не - просто заяждане...
Когато направиш 10% от това което съм направил аз за този Клуб ,тогава ще имаш възможност да ми говориш така г-н. Христов Wink
И да ти припомня,че може и да не знаеш - когато организирахме първата такава среща в Узана , аз,Кангалов и Раднев обиколихме всички посочени за целта места ,докато се спрем на Узена. За чия сметка е била тази разходка според теб.... ? Мислиш ли че ако сегашната среща се провеждаше на Узана или Юндола,нещата щяха да стоят по този начин?
Когато са поема ангажимент за "нещо",той трябва да се спазва г-н.Христов ....

Хайде със здраве...,и до скоро!!!
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.
Reply

#12
Темата определено не е за дискусия от тип-а "ти мен уважаваш ли ме"!

Моля съобразете се, че не сте в кварталната кръчма, а в форум, който чете цяла България!
Reply

#13
Жалкото е това, че досега има само две предложения за обсъждане (на колегата Михов).
Останалата голяма част от мненията са по адрес на организацията на събитието, примери за предишни събития и т.н....и всичко това, след като е направено и споменато вече къде и кога ще бъде конкретното събитие под формата на "работна среща" (а не преди организацията, за да се вземат под внимание всички "изисквания" за хотели и т.н.).

И понеже писането с дебел шрифт се възприема по малко по-друг начин от нормалното общуване:
Ако до сряда (07.10.2015г.) не видя поне 10 (десет) реални, креативни, градивни и постижими точки за обсъждане, работна среща на датата 17.10.2015г. няма да има! Съответно решения на важните въпроси и обсъждане на интересните предложения, изискващи вниманието и мнението на хората в клуба и форума...също няма да има!

Прочетете, помислете...и разберете, че всички тези "дразги" вредят на клубното ни общество, което по никакъв начин не заслужава подобно отношение! Не знам кой какво е правил за него, но това тук дето чета аз - по никакъв начин не му помага!

И също, да припомня:
Целта е да се съберем и да свършим малко работа! Не да обсъждаме хотели!

Всеки желаещ да се присъедини и да помогне за доизграждането на едно приятно и уютно клубно общество е добре дошъл!

Поздрави.
(ex) 2013 - 2017/ Volvo XC70, D5, 2007
(ex) 2016 - 2018/ Audi A4 1.8T Quattro, 1999
2011 - present/ Volvo S80, 2.0T, 1999
2017 - present/ Audi A8 4.2 Quattro, 2005
2017 - present/ Mini One, 2017
2020 - present/ Volvo V70 AWD, D5, 2005
Reply

#14
Аз предлагам теми за обсъждане :

1. Връзки Волвоклуб - Мото Пфое - анализ, оценка и начини за продължаване и развитие.
2. Връзки Волвоклуб - Волвокамиони - възстановяване на контактите и възможности за съвместни дейности.
3. Връзки с идентичните клубове от съседните нам държави - Румъния, Сърбия, Гърция и Турция - дотолкова , че там където ги има бихме могли да си сътрудничим за разни неща - общи срещи, работа по определени проекти или други инициативи, за които можем да сме си полезни взаимно.
4. Разработване на идеята Quo Vadis /oписана в нарочна тема от мен, преди години/ за осъществяване на лекционен курс в средните училища в страната , там където е възможно това, на теми Волво, Волвоклуб-БГ и безопасността по пътищата - превенция и контрол.

Ако тези предложения влязат в дневния ред на срещата , то тогава е необходимо да се подготвят с информация както следва :
- Янков за връзките с МП
- УС и колегите от София
- всички които по една или друга причина имат информация
- моя милост и всеки, който ме подкрепя

Поздрави
Мевдокъл - философ на свободна практика
Volvo 940 Estate 1994 D24TIC 122hp
Reply

#15
Прочетох нещата в Темата за работна среща ,Няколко пъти ,защото със страх се решавам да коментирам
Кой какво е направил и кой не направил ..
Болно е ,че форума стана ,като държавата ни !
Станчо ,доколкото знам ,не е собственик на Хотел ,пожелавам му да стане !
и не би трябвало да има сърдити за това ,че не бил добър организатор !
Цитата на Киро ,който все още уважавам ,като съфорумец ,ме накара да се почуствам щастлив ,че Съпругата ми си разбира от работата !
/Когато направиш 10% от това което съм направил аз за този Клуб ,тогава ще имаш възможност да ми говориш така г-н. Христов Wink
И да ти припомня,че може и да не знаеш - когато организирахме първата такава среща в Узана , аз,Кангалов и Раднев обиколихме всички посочени за целта места ,докато се спрем на Узена. /
Колегата ,който предлага таксата за членство да се занижи ,с цел набиране на по голямо членство -аз лично не я одобрявам ,но не го и упреквам . Моето мнение е даже да се увеличи таксата на 30 ...35 лв ,като от тези пари да има рекламни материали и стикери за всички клубари с платен внос ..да се отделят и пари за клубната кола ,както беше споменато . Да се води някаква публична статистика и при ситуация примерно ,че остане някой лев .../което е малко вероятно / да се направи фонд за взаимопомощ ,нещо като клубна каса -кредит за срок с малка лихва .
Желая също да се обсъди /и ако е необходимо да се заличи / тъпата история с привличането на клубари във Фейс групата на Волво клуба ,защото ...всички избягаха там а тук никой не чете !
Кой какво е направил -не е Важно -Важно е как го е направил !
Бъдете здрави -другото е шега
поздрави от Разград
Reply

#16
Престанете да се дърлите за глупости и празни приказки.Или се включете активно и присъствайте на срещата,или просто не си търсете оправдания,за да не дойдете.Не че има голям смисъл от тази среща,без да има яснота от това,какво трябва да се случи в клуба.
Отдавна просто нищо не се случва и няма никакви инициативи.А ако има,никой не удря по едно рамо,за да се реализират(защо ли?,защото Ви е все през тая).
1.Спортната дейност умря?(не че я имаше кой знае колко).
2.Идеите за дарителски акции "НУЛА".
3.Футбол,билярд,тенис....(инциденто,където има повечко клубари).


Няма да изреждам повече...но инициативата е в самите Нас,а не в един набеден УС.Инициативата е във всеки от нас,но никой не смее да я подеме.
А после внос/износ били високи/ниски.Да не станахте икономисти бре Господа клубари.Все за пари мислите.Дайте да направим и нещо с дух,с общи усилия и тогава да плюем.
Жално ми е,че в Автомобилен форум,не се случва нищо около това,което реално ни е събрало(колите).И дори една инициатива подета гръмко и приета (разбирайте регистрираната клубна кола),е в тотален застой.Срамота....
На срещата няма да дойда и няма да преча на никого.Извинете ме,но не се сдържах.
И нека някои хора не се самозабравят със спомагателни каси,заеми и ред други,защото клубът не е финансова институция(не е регистриран като такава.)Единственото с което можем да си помогнем е мирното и добронамерено съжителство във форума.Няма какво да делим,а сме се събрали да си помагаме и живеем с разбиране.

Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply

#17
Проектът за клубната кола въобще не е в тотален застой, работи се по двигателя , подготвени са всички необходими части и се чака отпускането на определена сума от касата на клуба , необходима за външни услуги / шлайф и набиване на нови цилиндрови втулки/ за да бъде сглобен и боядисан. Същевременно постъпват дарения, които сами по себе си са малки, но сравнително постоянни - на десетина дни има по едно дарение.

Предлагам да се престане с негативизма на страниците на тази тема и да се подходи конструктивно, защото ако има някакви проблеми с организацията на срещата , то редно е да помогнем, всеки както може, за да се случи тя, а не да се нагнетява напрежение , защото то само пречи.

Ако дискусията след моя пост продължи в посока различна от организационната и позитивната за решаване на проблемите по самата среща, ще разделя ВСИЧКИ мнения, съдържащи критика и обвинения кой крив и кой прав !

Надявам се на здрав разум и далновидност от всеки , който има желание да се включи и участва на Работната Среща !
Volvo 940 Estate 1994 D24TIC 122hp
Reply

#18
Kangalov Wrote:Престанете да се дърлите за глупости и празни приказки.Или се включете активно и присъствайте на срещата,или просто не си търсете оправдания,за да не дойдете.Не че има голям смисъл от тази среща,без да има яснота от това,какво трябва да се случи в клуба.
Отдавна просто нищо не се случва и няма никакви инициативи.А ако има,никой не удря по едно рамо,за да се реализират(защо ли?,защото Ви е все през тая).
1.Спортната дейност умря?(не че я имаше кой знае колко).
2.Идеите за дарителски акции "НУЛА".
3.Футбол,билярд,тенис....(инциденто,където има повечко клубари).


Няма да изреждам повече...но инициативата е в самите Нас,а не в един набеден УС.Инициативата е във всеки от нас,но никой не смее да я подеме.
А после внос/износ били високи/ниски.Да не станахте икономисти бре Господа клубари.Все за пари мислите.Дайте да направим и нещо с дух,с общи усилия и тогава да плюем.
Жално ми е,че в Автомобилен форум,не се случва нищо около това,което реално ни е събрало(колите).И дори една инициатива подета гръмко и приета (разбирайте регистрираната клубна кола),е в тотален застой.Срамота....
На срещата няма да дойда и няма да преча на никого.Извинете ме,но не се сдържах.
И нека някои хора не се самозабравят със спомагателни каси,заеми и ред други,защото клубът не е финансова институция(не е регистриран като такава.)Единственото с което можем да си помогнем е мирното и добронамерено съжителство във форума.Няма какво да делим,а сме се събрали да си помагаме и живеем с разбиране.


И Аз не се сдържах и ще напиша ! Без пари -нищо не се получава !Предложението ми за увеличаване на клубната такса е съвсем добронамерено ..И едва ли ,някой ще има против да даде /5 лв /в по вече ,които да бъдат изхарчени ,било за Клубната кола ,или рекламни материали .Не е ли по лесно така ? Вместо всеки ,който желае да дари скромна сума ,да ходи и да се занимава с преводи ? По този начин всеки ,ще е дарил ,малка част за идеята ! Относно /ако остане лев и за каса / идеята ми беше съвсем чисто свързана с клуба -Примерно ако някой пострада на пътя и му трябват спешно пари ../дано не се случва на никой / .!Лесно е да се търсят кусури и да се правят сравнения в един клуб ,като ВКБ -От хора членуващи в него ,които в живота са на различни позиции ! Мисля ,че в Този клуб и общество -Не трябва да има разлика и да бъдем равни !
Валка ..не всеки може да изхарчи едни пари за някакво спортно мероприятие , и не само до парите -а и време трябва .има Клубари които работят 6 дена в седмицата ! Ще повторя отново мотото на клуба /РАЗЛИЧНИ В ЖИВОТА -ЕДНАКВИ В СТРАСТТА!
Reply

#19
И така колеги да обобщим :

След обсъждане на възможностите за настаняване в Стара Загора , и при създалата се невъзможност за резервации в хотел Сити, ето какво е потвърдено:

Хотел "Ла Рока" <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.hotel-laroka.com/bg/index.htm">http://www.hotel-laroka.com/bg/index.htm</a><!-- m --> има възможност към настоящия момент да поема резервации за настаняване на 17.10.2015.
Хотелът разполага с 15 двойни стаи и три фамилни.
Цени :
1. Двойна стая - 59 лв.
2. Фамилна стая - 63 лв.
Цената не включва закуска, а поради местоположението на хотела в близост до идеалния център паркингът му на практика е твърде малък, ще трябва да се използват алтернативни близки такива.

Всеки желаещ да присъства на Работната Среща прави сам резервацията си , като при това само обявява че е за срещата на ВКБ.
Ще помоля всеки направил резервация, да я обяви тук в тази тема , за да се ориентираме за бройката на очакваните присъстващи.
Конферентната зала за сега остава в Ситихотел, ако сме по-малко от 20 души ще наемем зала в хотел "ЛаРока".

Когато хотел "ЛаРокa" се запълни с резервации за датата, ще се наложи алтернативно настаняване в други близки хотели.
Благодаря за разбирането , първите по време ще бъдат първи по право при настаняването !

Поздрави
Мевдократ - just a philosopher
Volvo 940 Estate 1994 D24TIC 122hp
Reply

#20
И освен първите линкове на хотели който пуснах в началото на темата ето още няколко алтернативни :

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.uniqato.com/prices.php">http://www.uniqato.com/prices.php</a><!-- m -->
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.hotelforum.bg">http://www.hotelforum.bg</a><!-- m -->
1983 Volvo 244, B200E - carb., manual M46, 121hp., 158Nm.- Аврора
1999 Volvo S80, B5204T4, manual M56, 180hp., 240Nm - Албиноса
R.I.P. Холандецо
Неам нерви,за тва карам Волво! :-)
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)