The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
17.10.2015 Ст.Загора- РАБОТНА СРЕЩА

#21
Остават 10 дни до РС!

Ако не смятаме двете предложения за корекция на членския внос, като такива отнасящи се до Общо Събрание на ВКБ, то остават 6 предложения .
Апелирам към всички , които малко или много имат отношение, да се събудят от обзелата ги апатия и споделят размисли.

Още едно предложение от мен:

1. Организиране на спортно-автомобилна надпревара от вида "Бягство към победата"!!!

Доста преди формата на Слави Трифонов и продуцентската му къща , организирах на два пъти подобно нещо , но в драстично по-малък формат, по отношение на съпругата ми, за да я стимулирам да се научи да кара сама и без притеснения. Нещо като Оcean race , но в континентален вариант и в България - с етапи, стъпки , координати , писма за упътване и срокове за пристигане...и награда естествено !!!

Относно подробностите - в Стара Загора ще ги оповестя .

Поздрави
Мевдо Сайнц - завеждащ катедра "Автомобилно ориентиране "
Volvo 940 Estate 1994 D24TIC 122hp
Reply

#22
Едно състезание на картинг-пистата в МОЛ-а?
Volvo S80, D5, 2007г.
Volvo S40, D5, 2006г.
Клубна карта № 00269
Reply

#23
Добре ще е да преговорим кои са регионалните представители и кой има право да събира пари от името на клуба и да работи съвместно с УС /предл. Кавалера/. В тази връзка, е добре и настоящите регионални представители да са на срещата, ако имат възможност, за избистряне на някои неясноти.
V90 97 200hp
S60 AWD 15 249hp
144 70 82hp
--------------------
     EX
V70AWD 97 193hp
S80 07 200hp
S70 97 140hp
V40 96 115hp
940 95 155hp
S80 06 170hp
940 95 122hp
Reply

#24
Аз имам предложение да обсъдим дали да не направим и други такива "Работни срещи" и в другите градове където е представен Клуба, а защо не и там където няма представители с цел реклама и развитие. Идеи как точно може да се случи това могат да се измислят много. Всъщност това е което предложи Емо - Profyt на Националната, но не беше чут за съжаление и никой не му обърна внимание.
Среща според мен трябва да има независимо от всичко, трудности в организацията,хората там да сме малко, да липсват предложения и т.н. Всяко начало е трудно, но идеята за такъв тип срещи според мен ще донесе много позитиви и ще даде насоки накъде и в каква насока трябва да вървим, все пак основния потенциал на този Клуб са хората и според мен трябва да им се дава възможност гласа им да бъде чут.
1983 Volvo 244, B200E - carb., manual M46, 121hp., 158Nm.- Аврора
1999 Volvo S80, B5204T4, manual M56, 180hp., 240Nm - Албиноса
R.I.P. Холандецо
Неам нерви,за тва карам Волво! :-)
Reply

#25
Всъщност идеята за Работни Срещи е мнооооого стара - от далечната 2008.....
И едва през 10.2010 се състоя единствената досега......
Затова е важно и да станат регулярни - примерно напролет и наесен по една - и със сигурност в различни градове !!!
Volvo 940 Estate 1994 D24TIC 122hp
Reply

#26
bg_tiger1978 Wrote:Добре ще е да преговорим кои са регионалните представители и кой има право да събира пари от името на клуба и да работи съвместно с УС /предл. Кавалера/. В тази връзка, е добре и настоящите регионални представители да са на срещата, ако имат възможност, за избистряне на някои неясноти.

А има ли официален списък на регионални представители г-н. Николов... Wink ,и има ли УС официално отношение към тях?
Предложението е креативно ,и си заслужава обсъждането...,в смисъл :има ли УС отношение към "регионалните",или ти си назначават с телефонно обаждане Wink

Stanchoni Wrote:Среща според мен трябва да има независимо от всичко, трудности в организацията,хората там да сме малко, да липсват предложения и т.н. Всяко начало е трудно...

А има ли реален спомен за първото предложение за такава среща,и какво предизвика то Wink . Модератор си г-н. Иванов,разрови се в архива на Форума за да откриеш отговора,и като намериш истината (за себе си) ,се извини за написаното от теб че "киро и жоро запалили Форума" Wink
След първата организирана среща в Узана ,е било въпрос на искане от Клубните членове това мероприятие да се повтори.

Моите предложения за дискутирани теми на тази среща:
-карта за взаимопомощ - ще има ли скорошна актуализация ,и ще има ли взаимственост между първото издание и последващите ги.
-управление на Форума -има ли УС ангажимент за избор на модератори ,и кой реално носи моралната отговорност за гафове във Форума.
-регионални представители - избор,отговорност,права,отчетност,комуникация с УС.
-организация на мероприятия от името на Волво Клуба - кой каква отговорност носи , кой какъв ангажимент поема за организация,резервация и комуникация със заинтересованите относно мероприятието.
-има ли ангажимент УС към запазване на марката "Волво Клуб България" .
-искане за адекватно обяснение от УС относно решение :
Quote:По точка 1. "Сдружение с нестопанска цел Волво клуб България“ се разграничава от посочената група във фейсбук и по никакъв начин членовете на сдружението не отговарят за публикации и постове случващи се там.
<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=45&t=39427">viewtopic.php?f=45&t=39427</a><!-- l -->
-до къде стигнаха преговорите с Администраторите на Форума на Волво Клуб България относно поддръжката на сайта,и придобиването му като такъв.

За днес от мен толкова...,утре повече Smile
Поздрави
Киро Вампиро ,организатор на групови сбивания,групови забавления,и други такива предимни налегания Smile
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.
Reply

#27
Да не би да имитираш шегаджийските подписи в постовете ми .... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Volvo 940 Estate 1994 D24TIC 122hp
Reply

#28
Аз бих ви предложил ако няма много идеи по-дневния ред, направите едно почистване на парк Аязмото. За това не са нужни големи средства просто малко повече желание. Може да се даде медийност на проявата и Волво клуба.

Бих искал да предложа за работната среща Скайп конферентна връзка за хора, които по-една или друга причина са възпрепятствани да присъстват.

За настаняването на хората, бих предложил Старозагоските домакини да приютят хората вместо да ходят по хотели. Това би било много приятно, а това е и проява на гостоприемство. Ако такава среща се състои в Русе, аз бих приютил няколко човека на драго сърце. За мен би било удоволствие.

Поздрави
Volvo For life!
Reply

#29
Данчо, действително имаше неочакван проблем с настаняването , който с дружни усилия беше преодолян !
Има инфо в по-горните постове от 2-ра страница.
Volvo 940 Estate 1994 D24TIC 122hp
Reply

#30
" След първата организирана среща в Узана ,е било въпрос на искане от Клубните членове това мероприятие да се повтори."

Захапал си се с мен и не виждаш идеята ...
Аз не си меря нищо с никого и за мен не е важно кой и кога, а правя каквото е по силите ми за да се случва ...
Не се отмятам от думите си заради един подслушан разговор, напротив, смятам че е точно така. В момента правиш същото - разделяш форума ...

Аз имам само една страна - тази която е написана в подписа ти - дали ти харесва или не си е твой проблем.
1983 Volvo 244, B200E - carb., manual M46, 121hp., 158Nm.- Аврора
1999 Volvo S80, B5204T4, manual M56, 180hp., 240Nm - Албиноса
R.I.P. Холандецо
Неам нерви,за тва карам Волво! :-)
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
2 Guest(s)