The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
покупка на xc60

#21
Заслужава си мнението на МП. Изглежда чудесно. Толкова хубаво, че едва ли е истина. Имам предвид километрите естествено. Цената не е реална за такъв автомобил на 100 000 километра. Бъди много внимателен!!
Желая ти успех все пак от сърце, защото всичко при покупката на кола на старо е късмет.
Поздрави
666 - The number of the Beast.
[Image: ab279758.gif]
Reply

#22
air-d Wrote:Заслужава си мнението на МП. Изглежда чудесно. Толкова хубаво, че едва ли е истина. Имам предвид километрите естествено. Цената не е реална за такъв автомобил на 100 000
Защо да не е реална?Аз служебното ХС70 го взех на четири години и 52 000км от МП/върнато от лизинг/ за 32 000 лева с платено каско,гражданска,винетка и комплект зимни гуми с джанти,и до сега - 158 000км,не съм имал сериозни проблеми.Така че за подобен автомобил на повече от пет години и 102 000 км цената си е съвсем нормална според мен!
Reply

#23
Защото: - <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.lacentrale.fr/cote-auto-volvo-xc60-2.4+d5+205+momentum+awd-2010.html">http://www.lacentrale.fr/cote-auto-volv ... -2010.html</a><!-- m -->
- не открих автомобил с такова съотношение години, километри на цена доближаваща се до 13500 евро (като в този случай липсват разходите по превоза и печалбата на търговеца).
- не се продава от официален дилър на Волво.
Всичко това разбира се не значи, че не може да се намери кола на реални километри за приемлива цена, но не смятам, че това е възможно на пазара за употребявани автомобили втора ръка в България.
Най-приемливите варианти, според мен, са или от МП или от колега от форума, за когото се знае, че няма да Ви подведе.
Надявам се, че не звуча обезкуражаващо. Изказвам личното си мнение, с надежда да помогна на Колегата да се ориентира в обстановката, както правят и всички Колеги от Форума.
Поздрави
Андро
666 - The number of the Beast.
[Image: ab279758.gif]
Reply

#24
здравейте колеги

гледах го, карах го. обърнах му всичките уплътнения дето се вика облизах всяко ъгълче Smile не видях следи от пребоядисване.
ако е боядисвано то някой много добре го е събрал. всички лайсни са си 100% на мястото!
относно портокаловата кожа, слабо се забелязва и лично за мен е фабрично + лесно се коригира + утре на паркинга някой келеш ще ме надере така или иначе.
интересува ме под капака дали всичко е ок, там е цифроманията и искам да е надежно...все пак е семейна кола.

утре ще го гледа майстора ми, на него му имам 10000% доверие и ако даде ок...е ок!
при втора употреба понякога предпочитам да взема автомобил с видим дефект и цената да е ок. след ремонта знаеш поне че си го направил както трябва а не само да го продадеш.
цените Германия, Франция са коренно различни от Италия.
погледнах в аутоскаут 12-13 0000 еур има подобни

и както са казали...кола и жена на късмет Smile
Reply

#25
нека в такъв случай късмета бъде с теб Колега!!!
да се похвалиш със снимков материал...
Успех
Поздрави
666 - The number of the Beast.
[Image: ab279758.gif]
Reply

#26
На мен ми е интересно дали продавача ще се съгласи на диагностика в МП(там казват кога за последно е влизала в официален сервиз).
ex XC90
Reply

#27
здравейте колеги

вече от около 3 седмици съм собственик на въпросното хс60 Smile

до момента мога да споделя само много позитивни емоции. очарован съм от изработката и дребните екстри.
цената му беше ниска съответно имаше една подробност която за мен не е проблем... обявените 102 000 км са си около 250 000 км, проверихме двигателя и всички системи са без забележки. дори майсторите ме убеждават че километрите може и да са реални, но намерих лепенка за сменен ремък на 180 000 км Smile по груби сметки отиваме на реалните 250...

сменихме всички ролки ремъци течности от а до я !

има само 2 неща които ще трябва да се отремонтират иза които имам нужда от съвет.

1. предишният ми автомобил беше голф 6 с 18ки джанти... нископрофини гуми. доста директно управление...спортни седалки, ергенска съпонерка Smile
управлението на хс60 ми се струва малко тромаво, четох тук там че било така, все пак е сув? или нещо при мен не е наред? при вас как е?

2. ще минавам стенд тези дни защото има едно леко люшкане( ляво дясно, не нагоре надолу) като се минава през неравности. незнам дали е от амортисьорите, предполагам не са сменяни и мненията са много различни относно км и кога трябва да се случи това. има ли нещо друго което би причинило подобно люшкане?


скоро ще сложа по апетитни джанти, някой други дреболии и тогава ще има снимки.

поздрави

п.с.
има само няколко неща които не ми харесват, темпомата не му е мястото от лявата страна там е за управлението на телефона и аудиото. лично мен ме смущава. другото....незнам как са го мислили "ключа" но никога немога да го хвана да е с копчетата нагоре и в правилната посока. винаги се налага да го въртя Smile при vw незнам как го бяха измислили винаги падаше така както трябва в ръката готов за ползване.
Reply

#28
може да не е с копчетата нагоре - също става ...
Reply

#29
Честита придобивка! С темпомата ще свикнеш, след няколко седмици каране е изклюително удобен. Просто различна логика от VW. Колкото до поведнието на пътя, това е комфортен Сув с два тона тегло и с кара като такъв, няма как да е като Голф ( имам база за сравнение от S80 / Seat Leon). По-големи джанти помагат за стабилността в завои, но пък влошават комфорта. Всеки си усеща баланса, на фона на конкуренцията Волвото е добре балансирано между комфорт, просвет и стабилност.
Reply

#30
Все пак това е SUV, надявам се не очакваш да се държи на пътя като лека кола. При по рязко влизане в завоите клати - центъра на тежеста му е доста високо спрямо голф например.

За темпомата - така си свикнал, на всички волва им е от ляво.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)