The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ВАРНА - 01.07.2007 - Местни срещи от третия вид

#21
Браво на варненската група. Пак сте се представили достойно. За пореден път казвам че сте най-желязното ядро на волварското общество.
VOLVO S40 1998 100kW (140к.с.) 5 MANUAL 183Nm минало
VOLVO S60 D5 2006 136kW (185к.с.) 6 MANUAL 400Nm минало
VOLVO XC60 2013 158kW (215к.с.) 6 AUTOMATIC 440Nm настояще
VOLVO бъдещето е неизвестно...
Reply

#22
Браво на варненската група. Пак сте се представили достойно. За пореден път казвам че сте най-желязното ядро на волварското общество.
VOLVO S40 1998 100kW (140к.с.) 5 MANUAL 183Nm минало
VOLVO S60 D5 2006 136kW (185к.с.) 6 MANUAL 400Nm минало
VOLVO XC60 2013 158kW (215к.с.) 6 AUTOMATIC 440Nm настояще
VOLVO бъдещето е неизвестно...
Reply

#23
miro343 Wrote:що лъжеш бре? тоз е Ники Кънчев
КАК ШЕ Е НИКИ КЪНЧЕВ ВЕ МИРООО, ТОЙ НЕ Е ТОЛКОВА ПРООООЗЗЗЗЗЗЗТТТТ :lol:
Reply

#24
miro343 Wrote:що лъжеш бре? тоз е Ники Кънчев
КАК ШЕ Е НИКИ КЪНЧЕВ ВЕ МИРООО, ТОЙ НЕ Е ТОЛКОВА ПРООООЗЗЗЗЗЗЗТТТТ :lol:
Reply

#25
Момчета ,мога само да ви кажа че изкарах СУПЕР.Мевдо,дори и да не беше концерта на MANOWAR,пак щях да дойда на срещата.Радвам се че се запознах с такива точни момчета като вас и се надявам и за напред да подържаме връзка
Reply

#26
Момчета ,мога само да ви кажа че изкарах СУПЕР.Мевдо,дори и да не беше концерта на MANOWAR,пак щях да дойда на срещата.Радвам се че се запознах с такива точни момчета като вас и се надявам и за напред да подържаме връзка
Reply

#27
BATSAWA Wrote:
miro343 Wrote:що лъжеш бре? тоз е Ники Кънчев
КАК ШЕ Е НИКИ КЪНЧЕВ ВЕ МИРООО, ТОЙ НЕ Е ТОЛКОВА ПРООООЗЗЗЗЗЗЗТТТТ :lol:
предлагам да се създаде нов клон на клуба--КАМЧИЯ клуб волво.ти сава ще си шеф пък аз ще сипвам.среща през 12 часа.за гостите 2000%надценка..... ПРИЕМА СЕ .
Не знам дали сте чували за това, но учените са създали малки гъсочета, които вярват, че един самолет е тяхната майка. Човешките същества ще вярват все повече във всевъзможни неща, които не са верни и това е ОК.
Кърт Вонегът

[Image: ab269060.gif]
Reply

#28
BATSAWA Wrote:
miro343 Wrote:що лъжеш бре? тоз е Ники Кънчев
КАК ШЕ Е НИКИ КЪНЧЕВ ВЕ МИРООО, ТОЙ НЕ Е ТОЛКОВА ПРООООЗЗЗЗЗЗЗТТТТ :lol:
предлагам да се създаде нов клон на клуба--КАМЧИЯ клуб волво.ти сава ще си шеф пък аз ще сипвам.среща през 12 часа.за гостите 2000%надценка..... ПРИЕМА СЕ .
Не знам дали сте чували за това, но учените са създали малки гъсочета, които вярват, че един самолет е тяхната майка. Човешките същества ще вярват все повече във всевъзможни неща, които не са верни и това е ОК.
Кърт Вонегът

[Image: ab269060.gif]
Reply

#29
А СЕГА сериозно .предлагам следващата среща да е в курорта камчия.малко разнообразие,място колкото си щеш,готини кръчмички с прясна рибка,рускинчета,голям плаж,магистрала по която мога да ви покажа ,какво означава сам да бягаш--втори да излезеш,и разни други работи.лично в ''къщата ''ми хареса ,но можем да я оставим за есенен вариянт. чакам мнението ви за да разбера да събирам ли информация за цени и т.н.
Не знам дали сте чували за това, но учените са създали малки гъсочета, които вярват, че един самолет е тяхната майка. Човешките същества ще вярват все повече във всевъзможни неща, които не са верни и това е ОК.
Кърт Вонегът

[Image: ab269060.gif]
Reply

#30
А СЕГА сериозно .предлагам следващата среща да е в курорта камчия.малко разнообразие,място колкото си щеш,готини кръчмички с прясна рибка,рускинчета,голям плаж,магистрала по която мога да ви покажа ,какво означава сам да бягаш--втори да излезеш,и разни други работи.лично в ''къщата ''ми хареса ,но можем да я оставим за есенен вариянт. чакам мнението ви за да разбера да събирам ли информация за цени и т.н.
Не знам дали сте чували за това, но учените са създали малки гъсочета, които вярват, че един самолет е тяхната майка. Човешките същества ще вярват все повече във всевъзможни неща, които не са верни и това е ОК.
Кърт Вонегът

[Image: ab269060.gif]
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)